320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ostaks jupikaupa kasutatult või siis hea pakkumise korral kasutatud komplekti. Sinna veel monitor ära mahutada tähendaks, et väga asjalikku pilli ei saaks, kuid sinu eesmärgid peaks täitma. Soovitan HV müügifoorumites kolada. Lihtsam oleks ehk jah komplekt kasutatult võtta, kui üksikuid juppe taga ajama hakata.

    Kommentaar


      Andmebaasis (MySQL siis) on XML fail salvestatud blobina. Ons PHPs või JAVAs või jumalteab kasvõi HTMLis võimalik see plain textina (ehk siis XML kujul) kuvada?



      Command prompti kaudu sain käskudega selle ilusti XML kujul andmebaasist kätte, kuid.. t*ra...

      Kommentaar


        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
        Andmebaasis (MySQL siis) on XML fail salvestatud blobina. Ons PHPs või JAVAs või jumalteab kasvõi HTMLis võimalik see plain textina (ehk siis XML kujul) kuvada?



        Command prompti kaudu sain käskudega selle ilusti XML kujul andmebaasist kätte, kuid.. t*ra...
        Pmst peaks saama php kaudu ilusti kätte. Võtta nagu iga teine väärtus MySQL andmebaasist ja siis echo $seemuutuja.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Pmst peaks saama php kaudu ilusti kätte. Võtta nagu iga teine väärtus MySQL andmebaasist ja siis echo $seemuutuja.
          Nope, see annab mingit huinamuinat.

          Stok on peaaegu geenius, kuid see siiski veel mitte. Ma sain ta command prompti aknas ilusti sellel kujul. Tahaks seda, et kood loeks seda blobi (või noh- .dat faili) ja avaks selle brauseris õigel XML kujul (encodeing'n'shit).

          Kommentaar


            Tänud Stokile ja lencile, et mõelda viitsisid. Leiutasin ise midagi valmis, mis vajalikud XMLi andmed lahti parsib sealt failist. Kõik tunduvad õnnelikud olevat.

            Kommentaar


              On kellelgi olnud probleeme Dell (või mõni muu tootja) lauaarvutitega, kus võrgukaart ühel heal hetkel lihtsalt otsad annab? Draiverid ja seadistused on kõik ok aga netti üles enam ei võta. Ei tahaks teda päris kappi tolmu koguma tõsta, ehk on ideid kas annab veel midagi teha?

              Kommentaar


                Võrgukaart integreeritud või eraldi? Uus võrgukaart nii või naa odavam uus osta ja kõik jälle ok.

                Kommentaar


                  Tere!

                  Otsin isiklikule arvutile viirusetõrjet. Olen valmis maksma hea asja eest, kuid ei oska valida. Mida teie soovitate? ESET, AVG, Kaspersky?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                    Tere!

                    Otsin isiklikule arvutile viirusetõrjet. Olen valmis maksma hea asja eest, kuid ei oska valida. Mida teie soovitate? ESET, AVG, Kaspersky?
                    Minul on ESET ja olen rahul.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                      Tere!

                      Otsin isiklikule arvutile viirusetõrjet. Olen valmis maksma hea asja eest, kuid ei oska valida. Mida teie soovitate? ESET, AVG, Kaspersky?
                      Tasuta Avast-i olen ise kasutanud, kaasaegne , mugav, ressursi säästlik, senimaani on väga hästi toiminud ja teeninud mind.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                        Tere!

                        Otsin isiklikule arvutile viirusetõrjet. Olen valmis maksma hea asja eest, kuid ei oska valida. Mida teie soovitate? ESET, AVG, Kaspersky?
                        Võta Microsofti enda oma, mis sul seal ikka kaitsta on, mingid gigad porri aint.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                          Tasuta Avast-i olen ise kasutanud, kaasaegne , mugav, ressursi säästlik, senimaani on väga hästi toiminud ja teeninud mind.
                          Mul sama, juba aastaid ning seni olen rahul olnud.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Olen ka nende seas kes Avasti kasutavad ja kiidavad. Kui silence mode ka panna siis ei saa arugi, et toimetab.

                            Kommentaar


                              Kuna keegi HV-s mulel vastata ei tahtnud, kopin oma posti siia ka:

                              Tahaks siis teada, palju ma võiksin küsida 2009 aastal ostetud Dell Inspiron 1545 eest.

                              Iluvigadest on pisut lambi käes sulanud ekraani ülemine vasak äär, aga seda üsna vähe, nii et kaugemalt ei pane tähele. vasakpoolne alt nupp on pisut lahtine ja kipub ära kukkuma. aku peab vastu umbes 2h. Laadijal on isolatsioon katki minemas ja kaablit juraka ümber hoidva kummi kinnitus on natuke katki.

                              specs:
                              Intel Core 2 Duo Processor T6400 (2M Cache, 2.00 GHz, 800 MHz FSB)
                              4 GB (installed) / 4 GB (max) - DDR2 SDRAM - 667 MHz
                              300 GB Disk Drive
                              15.6′ Widescreen 1366x768
                              AMD mobility hd 4330
                              Bluetooth
                              kaal umbes 2.5 kg

                              Kommentaar


                                Mis ekraani suurusega? oled liikuv või kasutad enamjaolt kodus? Üldiselt on igal tootjal omad halvad seeria ning mina ütleks et parimat pole. Sa saad seda mille eest maksad. Mõnel vähem teisel rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X