320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Osta uued tossud ja talvehooajal on kindlasti popp hästi karvane suurte kõrvadega müts.

    siin on soovitus botastele



    ning soovitusi karvamütsile leiab temalt:


    aga teemasse ka. 9 aastasele vennale oleks uut rauda ja molli vaja jõuludeks. mu pea 10 aastat vana raal, vähe sellest, et on ajale jalgu jäänud, hakkab ka maha koolema ja selle remontimine võrdub juba laiba mõnitamisega. Soovitusi? Kasutab ta seda netiks ja mängimiseks peamiselt.

    Kommentaar


      [QUOTE

      aga teemasse ka. 9 aastasele vennale oleks uut rauda ja molli vaja jõuludeks. mu pea 10 aastat vana raal, vähe sellest, et on ajale jalgu jäänud, hakkab ka maha koolema ja selle remontimine võrdub juba laiba mõnitamisega. Soovitusi? Kasutab ta seda netiks ja mängimiseks peamiselt.[/QUOTE]

      Osta hinnavaatlus.ee foorumist miski 500-750 eest kast. Seal neid pakkumisi on, just selliseks netis käimiseks ja juutuubi vahtimiseks.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        PC teeb jubedat häält, kui google chrome, firefox ja itunes korraga lahti on. Hakkab justkui pinisema kõvasti, nagu hoiatades, et progesid sulgeda. task manageris näitab, et performance üle 45 %. pes 2011 ei saa ka normilt enam pelada, aint häälitseb. peded

        arvuti väga vana ple, 3-4 aastat vbla, sellised näitajad siis:

        intel core 2 duo ep4500 2.2 ghz
        nvidia geforce 8600gt 256 mb
        2 gb ram

        mis pask on
        slimm.ee

        Kommentaar


          Palju uusim videokaart win 7 maksaks ? Leiukohta sooviks ka.
          You need people who score goals, that's how you win games.

          Kommentaar


            Vabandan topeltposti eest aga panen siia ka,s est rumalates küsimustes kaob vist mu post kohe kuhugi tolmukorra alla ära.



            Selline masin siis. Tooge palun hinnalaega 7000.- edevamaid alternatiive. Ostu tegemise koht võiks siiski selline olla, millel on eeldus ka 3 aata pärast alles olla ja mis pakub vähemalt 2 aastat garantiid.
            Kontoritöö, internet, vaja oleks ikka natuke kaasas ka vedada, mitte lihtsalt laua peal hoida (pean silmas korpuse vastupidavust, mitte kaalu). Vajalik on OS-i olemasolu (võiks isegi üelda, et Windows 7 Home Prem).
            Aitäh.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Vabandan topeltposti eest aga panen siia ka,s est rumalates küsimustes kaob vist mu post kohe kuhugi tolmukorra alla ära.



              Selline masin siis. Tooge palun hinnalaega 7000.- edevamaid alternatiive. Ostu tegemise koht võiks siiski selline olla, millel on eeldus ka 3 aata pärast alles olla ja mis pakub vähemalt 2 aastat garantiid.
              Kontoritöö, internet, vaja oleks ikka natuke kaasas ka vedada, mitte lihtsalt laua peal hoida (pean silmas korpuse vastupidavust, mitte kaalu). Vajalik on OS-i olemasolu (võiks isegi üelda, et Windows 7 Home Prem).
              Aitäh.
              Sarnaselt rumalates küsimuste postitusele on link vigane, aga tundub et pead silmas seda esimest pakkumist väärtusega 6990 krooni?

              Mulle isiklikult tundub, et 2 GB RAMi natuke vähe, aga eks ta muidugi sõltu sellest, mis programme vaja jooksutada.
              Meil töö juures paar programmi, mis natuke rohkem resu nõuavad ja kui kõigile kohustuslikus korras Windows 7 peale pandi, siis kõlab kontoris mõnede (kel pillid 2 GB mäluga) suust vandesõnu üsna tihti.
              Küll peab tunnistama, et alla 7000 maksvat komplekti rohkema RAM-i ja OS-ga ma näinud (veel) pole. Vaatan isegi lahtiste silmadega ringi, sest eelmise koduläppari oskas poeg mahlaklaasi ümberajamisega pensionile saata.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Sarnaselt rumalates küsimuste postitusele on link vigane, aga tundub et pead silmas seda esimest pakkumist väärtusega 6990 krooni?

                Mulle isiklikult tundub, et 2 GB RAMi natuke vähe, aga eks ta muidugi sõltu sellest, mis programme vaja jooksutada.
                Meil töö juures paar programmi, mis natuke rohkem resu nõuavad ja kui kõigile kohustuslikus korras Windows 7 peale pandi, siis kõlab kontoris mõnede (kel pillid 2 GB mäluga) suust vandesõnu üsna tihti.
                Küll peab tunnistama, et alla 7000 maksvat komplekti rohkema RAM-i ja OS-ga ma näinud (veel) pole. Vaatan isegi lahtiste silmadega ringi, sest eelmise koduläppari oskas poeg mahlaklaasi ümberajamisega pensionile saata.
                Jah, pidasin tõesti silmas esimest HP Compaq Presario CQ56-130SY. Nüüd tõesti ei toimi ka minu jaoks see link enam. Kuidas sellest asjast mingit normaalset linki saada ma hetkel ette ei kujutagi.
                Igal juhul lootsin, et keegi enne ühtut midagi veel ette mulle viskab aga asun nüüd ise turgu uurima. Ega jah - win 7 puhul võib 2 GB tõesti väheseks jääda, eriti kui tegemist on veel aegalse mäluga aga eks see kõik käib odava arvutiga kaasa. Praegu lihtsalt ongi ülesanne leida parim võimalik odavate hulgas.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Igal juhul lootsin, et keegi enne ühtut midagi veel ette mulle viskab aga asun nüüd ise turgu uurima. Ega jah - win 7 puhul võib 2 GB tõesti väheseks jääda, eriti kui tegemist on veel aegalse mäluga aga eks see kõik käib odava arvutiga kaasa. Praegu lihtsalt ongi ülesanne leida parim võimalik odavate hulgas.
                  Eks anna siia ka teada, kui midagi silma jääb.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Plaan soetada uus sülearvuti, aga ei suuda kuidagi otsusele jõuda.
                    Äkki leidub keegi asjalik ja soovitaks milline nendest on parim.

                    Variandid siis järgmised:

                    1. http://www.flex.ee/index/addtoorder/...ub_object/2114 - Lenova Thinkpad SL510 NSL7LMS
                    2. http://laptopid.ee/index.php?vaata=428 - Lenova R500
                    3. http://www.flex.ee/2526-Lenovo-Z560 - Lenova Z560
                    4. http://www.flex.ee/2792-Lenovo-3000-G560-UUS-MUDEL - Lenova 3000 G560

                    Ei otsi arvutit mängimiseks vaid soov osta kvaliteetne masin.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                      Kindlasti see.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        nii.. kuna osad leheküljed avanevad chromes kehvasti mõtlesin Internet explorerit kasutada selleks.. kuna ei seda sitta pole ammu kasutanud on mul mingi vana ja hüpergiga aeglane IE.

                        mõtlesin persse kah.. tõmban uuema siis


                        aga kae imet .. ei olnudki see asi nii lihtne
                        ütleb mulle sellist asja..

                        Milles probleem?

                        Kommentaar


                          Sa pead eesti keelse IE tõmbama, ilmselt said inglise keelse. Üldiselt Windows Update-ist võiks automaatselt õige saada aga mine sa tea, mis sul seal häda.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            milleks on vaja Valve Corporationi poolt arendatud Steami installida?
                            sellest ei saa üle ega ümber.
                            ostsin black opsi. enne mängu installi pean istallima steami, update jääb 26% peale seisma, ning senini pole veel aru saanud, milles probleem
                            leidsin nimekirja, mis võivad segada steami tööd

                            nagu mingi metsikult palju programme.
                            milleks on steami üldse vaja, ning kas ma sellest kuidagi mööda saan hiilida?

                            E:jumala perses, nüüd ütles Windows Defender lepingu ülesse, tänu sellele, et otsin probleemi
                            fak it. tra see windows, steam mingu kõik persse. mingi kokkumäng käib.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Mumeelest ei saa seda mängida ilma selleta et oled steam-i sisse loginud.

                              Tõmba see lihtsalt netist? Ehk siis kõige uuem versioon mida sa updeitima ei pea.

                              Ise pole kasutand niiet täpselt ei tea ka.

                              Kommentaar


                                Aga minu läpakal on emaplaat katki ja ootab ees tee prügimäele. Kõik vanad andmed seega samuti, või on võimalus neid veel kuidagi moodi päästa?

                                Ühtlasi ootan arvamusi, milline oleks kõige parem odavapoolne, aga samas asjalik uus isend.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X