320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Nagu öeldud, Eestis on igalpool 2.a garantii läpakatale. Aeglasem kõvaketas on töökindlam Aceri touchpad on õudus kuubis oma integreeritud nuppudega.
    see on tore et eestis nii on.
    see aga ei muuda mitte kuidagi tõsiasja mis "hinde" on tootja ise pannud oma tootele
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Aeglasem kõvaketas on töökindlam
      Et 15000 rpm ketas on vähem töökindlam kui 5400 rpm ketas? Tõesti? Sõltub ikka puhtalt tootjast/mudelist.

      Lisaks veel juurde, et keskmine SSD on töökindlam kui keskmine HDD.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Ruuter TP-Link TL-MR3420 + Elisa netipulk Huawei E3276 ühendamisabi?
        Ruuteril peale Huntsman opewrt firmware. Mitte kuidagi ei saa pihta, kuhu ma pean Elisa info sisestama.
        Sinine tuluke hakkab pulgal vilkuma, kuid kohta kus ühendust teha ei leia.

        Help?

        Kommentaar


          Tänud neile, kes vastasid ipadi kohta. Soetasin 64GB Air2. Tundub mõistlikum kui 16ne, sest juba praegu on vaba ruumi 54 giga. Kuueteistkümnesel oleks vist ainult kuus
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Üks natuke rumalam küsimus jälle. Miks on nii, et videod internetis ei jookse sujuvalt? Kord hakivad sootuks jõhkralt sekundite kaupa, kord vähe parem, aga ikka mitte päris see. Heli on normis. Pealiskaudne neh, aga mai oska asjalikumalt ka kirjeldada. Jalka vaatamine reisib skaalal 'raskendatud -> homophobe as fuck -> välistatud'.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Üks natuke rumalam küsimus jälle. Miks on nii, et videod internetis ei jookse sujuvalt? Kord hakivad sootuks jõhkralt sekundite kaupa, kord vähe parem, aga ikka mitte päris see. Heli on normis. Pealiskaudne neh, aga mai oska asjalikumalt ka kirjeldada. Jalka vaatamine reisib skaalal 'raskendatud -> homophobe as fuck -> välistatud'.
              Kui kiire internetiühendus on?
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Sel juhul oleks heliga ka kala mitte ainult pildiga. Ma alustaks brauseri puhastamise ning flashi uuendamisega.

                Kommentaar


                  Kui internetiühenduses asi ei saa olla, siis ma olen kuulnud, et Google Chrome'i kasutades tuleb Avast extension disable-da, muidu pidigi kõik hakkima.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Kui kiire internetiühendus on?
                    Ma ei tea, kas ma sulle õigetes ühikutes vastan, aga paar speedtest.net lehel tehtud katset varieerusid DL speedi suhtes 4.99 ja 6.25 Mbps vahel. Elisa 4g pakett telefonile, mis mu kodus ainus internet hetkel on, vist ise ütleb oma numbriks 7.5.

                    Et ühest küljest võibolla seal ongi asja uba. Aga teisest küljest nagu oleks minevikus isegi kehvema mobiilse netiga (3.5) livestreame vaadanud.

                    e. aa ok, jõuti ette juba. siit siis kohe küsiks edasi, et miuke see brauseri puhastamine välja näeb? firefox, kui see määrama peaks.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Ma kasutan arvuti puhastamiseks CCleanerit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Ma kasutan arvuti puhastamiseks CCleanerit.
                        Noh, 66 protsenti testitud saitidest näitasid impruuvmenti. Aitäh!
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Üks natuke rumalam küsimus jälle. Miks on nii, et videod internetis ei jookse sujuvalt? Kord hakivad sootuks jõhkralt sekundite kaupa, kord vähe parem, aga ikka mitte päris see. Heli on normis. Pealiskaudne neh, aga mai oska asjalikumalt ka kirjeldada. Jalka vaatamine reisib skaalal 'raskendatud -> homophobe as fuck -> välistatud'.
                          Porris toimubki aeg-ajalt tempomuutuseid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Porris toimubki aeg-ajalt tempomuutuseid.
                            Ma pole nendeni kunagi jõudnud.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Porris toimubki aeg-ajalt tempomuutuseid.
                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Ma pole nendeni kunagi jõudnud.
                              Tempomuutuste või porrini?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Mis kamm olla võib,et FB-s videosi ei näe,kuid heli kuulen? Mozilla Nightly-t kasutan
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X