320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma olen kerges segaduses. Ikkagi oleks hea kahte arvutit omada.


    See on koos monitoriga, mida oleks ka teist vaja. See peaks praegusest ikkagi kaks korda parema mäluga olema. Protsessor muidugi suurem asi vist pole.
    Osta siis juba lihtsalt monitor, mitte rämps sinna kõrvale.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Daam tahab uut sülearvutit. Hinnaklass mingi 500-700, aku võiks olla okei. Mänge ei mängi, kuid pilte mõnikord töötleb. Mida soovitate?
      Hinnaklass on küll kõrgem, kuid kas on okeid masinad:




      Või mida nende asemel?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Keskmise jätaks välja. Liiga vähe RAMi.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          eee, a, kas sa ise toda keskmist ostnud?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Ei ole päris arvuti,samas ega tänapäeva telefonid palju alla ei jää.

            Nimelt minu Samsung 7710 ei võta enam pilti ette,see tuleneb sellest,et akut ei saa laadida. Vähemalt arvan,et asi selles. Olen proovinud erinevaid laadijaid,aga ei midagi. Kaldun arvama,et telefonis olev minu usb värk on tuksis. Oskab keegi öelda,kes ja kus võiks selle korda teha,kui asi on selles
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budu Vaata postitust
              Ei ole päris arvuti,samas ega tänapäeva telefonid palju alla ei jää.

              Nimelt minu Samsung 7710 ei võta enam pilti ette,see tuleneb sellest,et akut ei saa laadida. Vähemalt arvan,et asi selles. Olen proovinud erinevaid laadijaid,aga ei midagi. Kaldun arvama,et telefonis olev minu usb värk on tuksis. Oskab keegi öelda,kes ja kus võiks selle korda teha,kui asi on selles
              Proovi Mati mobiiliäri, seal suht juudid koos, aga vb saad korda.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Keskmise jätaks välja. Liiga vähe RAMi.
                ma jätaks esimesed 2 välja, ja seda kõvaketta suuruse pärast. aga nagu siin ka varasemalt öeldi siis kõik sõltub vajadusest
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Liigutasin eile veidi arvutit. Viskas seepeale pildi hetkega pimedaks ning nüüd poweri nuppu vajutades ei juhtu ööd ega mütsi. Kõik juhtmed igatpidi raudselt sees, ka kasti sees paistis asi OK olevat. Milliseid lahendusi proovida võiks enne parandusse viimist? On peris kõvasti tööd vaja arvutis teha praegu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Auba Vaata postitust
                    Liigutasin eile veidi arvutit. Viskas seepeale pildi hetkega pimedaks ning nüüd poweri nuppu vajutades ei juhtu ööd ega mütsi. Kõik juhtmed igatpidi raudselt sees, ka kasti sees paistis asi OK olevat. Milliseid lahendusi proovida võiks enne parandusse viimist? On peris kõvasti tööd vaja arvutis teha praegu.
                    Kui ööd ega mütsi juhtu (ehk ükski tuli kusagil põlema ei lähe ega ventikas tööle hakka), siis lõhnab selle järele, et liigutamise tagajärjel on emaplaat suraka saanud. Võta paariks minutiks voolujuhe masina tagant ära. Mõningatel juhtudel aitab.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Jap, erinevaid juhtmeid tundide viisi väljas hoitud, kuid ei midagi. Powerit vajutades ei piksugi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Auba Vaata postitust
                        Jap, erinevaid juhtmeid tundide viisi väljas hoitud, kuid ei midagi. Powerit vajutades ei piksugi.
                        Tundub pigem, et toiteplokk on otsa saanud...pistikus ikka vool on sees?

                        Kommentaar


                          Pärast saatuslikku hetke, mil kompuuter "power saving mode" kirja ette viskas ja seejärel hinge heitis, on kõik pistikud ja juhtmed üle kontrollitud.

                          Kommentaar


                            Läpakas on-on
                            Projektor on-on.
                            Kõlarid on-on
                            Aga kui pilt arvutist läbi projektori lasta, siis häält ei ole. Ei tule nii, et kõllijuhe on arvuti taga. Ei tule nii, et kõllijuhe on projektori taga. Võta projektori juhe arvuti tagant ära, pane kõllijuhe arvutitaha ja hääl on.
                            Probleem?
                            Lahendus?

                            Kommentaar


                              Arvutis vaata enda playback optionsid üle, et heli ikka kõlaritest tuleks. Kunagi oli taoline probleem ja HDMI-d ühendades projektorisse muutis millegipärast automaatselt playbacki ära.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Arvutis vaata enda playback optionsid üle, et heli ikka kõlaritest tuleks. Kunagi oli taoline probleem ja HDMI-d ühendades projektorisse muutis millegipärast automaatselt playbacki ära.
                                Okei, ma olen dumbuser. Misasi on playback ja kuskohast seda muuta saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X