320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HÜJK EMMASTE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

    see tuleb sellest et te mängisite endast ikka nõrgemate vastastega.sarapile soovitus lepi sellised kohtumised kokku, kus ka poisid arenevad st. võistkondadega kes on teist natuke tugevamad või samal tasemel.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

      No jah brasco proovi siis môni koll ikka ära lükata. Muidu jah vaadake et välja ei kuku! Edu teile.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

        Originally posted by treze


        No jah brasco proovi siis môni koll ikka ära lükata. Muidu jah vaadake et välja ei kuku! Edu teile.
        niih... väljakukkumist ei tasu karta, sest järgmisel aastal II liiga suureneb ja juurde tuleb vaid uusi meeskondi esiliigast ja kolmandast.... aga see väravavärk... täna näitex lõin koti, kuid jahh peab tunnistama, et värav tuli üle suurte kivide ja kändude...
        õnn soosib nõrgemaid

        Kommentaar


          Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

          Originally posted by Brasco


          Originally posted by treze


          No jah brasco proovi siis môni koll ikka ära lükata. Muidu jah vaadake et välja ei kuku! Edu teile.
          niih... väljakukkumist ei tasu karta, sest järgmisel aastal II liiga suureneb ja juurde tuleb vaid uusi meeskondi esiliigast ja kolmandast.... aga see väravavärk... täna näitex lõin koti, kuid jahh peab tunnistama, et värav tuli üle suurte kivide ja kändude...
          kuidas siis see II liiga komplekteerimine järgmiseks aastaks välja näeb? Palju sel aastal 3.sse kukub ja palju 3.-st juurde tuleb?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

            Krt..küll Ilves on ikka püsti idikas...keeras lõpus mängu nii pea peale, et kollid tulid Märjamaale nii mõttetutest olukordadest...Õnnex ikka võitsime....Harrikas oli hull issi..kui koti ära lõi, aga ilus kott oli ka nagu jalgpalli aabitsast tehtud kombinn lk 45
            oli....

            Kommentaar


              Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

              märjamaa kollid mõtetutest olukordadest? esimene värav oli karistuslöögist(viga isegi vilistati ära), teine oli äärest täeste ja ilus pea löök, kolmas oli teie keskkaitse süü.ma ütlex et teie 2 väravat olid ikka päris kobinad.eriti see kolmas.ja keegi võix ikka öelda kes teil seal paremas äärerundes oli(nr 11).selle venna koht küll II liigas pole).ja berg peax ka natsa oma närve talitsema. poisid ärge siis kohe pahandage ma aint .........

              Kommentaar


                Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                Märt - nr.11 oli vasakul ääreründes, mitte paremal. See nr. 11 oli seekord Esko Brandt (aka Brasco). Paremal äärel olin mina, nr. 17, ehk siis Berg, kes oma närve ei talitse.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                  vabandust et exisin.ma ootasin sult mingit kõva sõimu vastu, kaarel.eelmine kord mängis brasco 9 kohal kui me viimati kohtusime.

                  aga loogiline olex et te meiest tugevamad olexite.te ju teete märksa rohkem kordi trenni kui meie ja ka palju intensiivsamalt.

                  aga voro mängis üsna tublilt, kuigi sellel kohal pole ta vist ammu mängind?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                    Originally posted by märt


                    märjamaa kollid mõtetutest olukordadest? esimene värav oli karistuslöögist(viga isegi vilistati ära), teine oli äärest täeste ja ilus pea löök, kolmas oli teie keskkaitse süü.ma ütlex et teie 2 väravat olid ikka päris kobinad.eriti see kolmas.ja keegi võix ikka öelda kes teil seal paremas äärerundes oli(nr 11).selle venna koht küll II liigas pole).ja berg peax ka natsa oma närve talitsema. poisid ärge siis kohe pahandage ma aint .........
                    njaa... ma ise ütlex ka , et oma hooaja sitemal mängul lõin värava... kuid mõelge ise... minu senise amatööri-karjääri jooxul on olnud veel hullemaid mänge igatahes... mai tia... ex treener siis hoiab mind tänu me headele suhetega
                    õnn soosib nõrgemaid

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                      järelikult.aga need emmaste poisid on nnüüd kuidagi tagasihoidlikud.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                        Originally posted by märt


                        järelikult.aga need emmaste poisid on nnüüd kuidagi tagasihoidlikud.
                        kle mõtle ise, kui talle ta oma mäng ei meeldinud... mis siin tahta... rünnakuid peab lõpetama õppima...
                        Kärdla LM väravavaht/keskkaitse nr.30

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                          aga aeg olex juba selline et peax nagu tulemust ka tulema hakkama.2a. juba II liigas ega mingit arengut.trenni onju kõvasti tehtud?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                            Mis seletad Märt...me oleme küll teist aastat, aga mäletatavasti eelmine aasta ei suutnud me midagi ära teha see aasta oleme ikka vastu hakanud....ja ütle palun miks brascol kohta ei ole(märt)...koti lõi ju ära mis veel tahta...ju siis ikkagi halvasti pani see märjamaa...et et brascot kinni ei suutnud hoida ja eelkõige märjamaa imes!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                              ei suutnud brascot kinni pidada.las ma nüüd ütlen, et kas see on siis hea ääreründaja kes praktiliselt 2 1-1 olukorda ära ei suuda lahendada ja kes tühjast väravast suunab väravaette tulnud tsenderduse äärde tagasi

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'HÜJK EMMASTE\'

                                Originally posted by märt


                                ei suutnud brascot kinni pidada.las ma nüüd ütlen, et kas see on siis hea ääreründaja kes praktiliselt 2 1-1 olukorda ära ei suuda lahendada ja kes tühjast väravast suunab väravaette tulnud tsenderduse äärde tagasi

                                las ma ka nyyd ytlen... loodan, et see oli esimene ja viimane kord mul 22reryndaja olla... esimene oli see nagu nii... kuid muidu jahh... olex pidanud 2ra l66ma... ei vaidle vasta...
                                õnn soosib nõrgemaid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X