320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

K: ManU mängu vaatama - jalgpallisõbrad aidake!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    mis sa halad...Vaata enne kui sinu "Londoni põgenemise" skeemi kasutada saab, vajavad foorumlased minu skeemi, et endale Moor sebida. Ja siis juba saab tema eest Londonisse pageda eespool kirjeldatud viisil.

    Kommentaar


      #17
      Ren, see sinu skeem ei tööta ju... ise kirjutasid. Aa, õige, sinu puhul ei tööta.....

      Kommentaar


        #18
        Reni puhul ju töötavad ainult valemid, kus on "one cup" koefitsient sees.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #19
          kui oleks mankul londonis mäng sel ajal, siis mõne kehvema klubi statkale vast ikka saaks kui varakult bronn teha. mäletan, et kui tahtsin goonerseid vaatama minna, siis wolvesi mäng jäigi välja müümata. seda ma näha ei tahtnud ning läksin ja vaatasin hoopis hammers ja wigani mängu. väga viis mäng. kuskil reisikirjas ka soovitab, et kui londonisse, siis sitta nende chelskide ja arseenidega. vaadake hammersit, kui õiget jalka elamust vaja.
          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas EII Vaata postitust
            Kas on kedagi siit foorumist, kes käinud Eestist old traffordil mängu vaatamas?
            Olen,Blackburn - United.


            Ise peatusin sugulaste juures Yorki lähedal.Mängu päevaks ööbisin Manchesteri hottelis või pigem Hostelis või pigem "võõrastemajas" peaasi et katus peakohal.
            Esimesel päeval läksin tutvusin Old Traffordiga(muusium änd tuur) teine päev läksin mängule.Elamus oli täitsa ... täitsa ... hea?
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
              Olen,Blackburn - United.


              Ise peatusin sugulaste juures Yorki lähedal.Mängu päevaks ööbisin Manchesteri hottelis või pigem Hostelis või pigem "võõrastemajas" peaasi et katus peakohal.
              Esimesel päeval läksin tutvusin Old Traffordiga(muusium änd tuur) teine päev läksin mängule.Elamus oli täitsa ... täitsa ... hea?
              Kuidas piletid said?Ja mis maksma läks see tuur seal koos mänguga?
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas lilleke181 Vaata postitust
                Hei! Kas siin foorumis on kedagi, kes käinud Manu mänge ka vaatamas Londonis. Soovisksin teha elukaaslasele kingituse sünnipäevaks, aga olen suht võhik bronnimise alal jne. Soov oleks minna kas oktoobris vüi siis novembris, vaatasin manu lehel, et mõlemal kuul ka mänge, kuid ei oska hinnata, kas need võivad olla põnevad Vaatasin ka pileteid, aga osadele mängudele algab müük alles septembris, kas siis see otse lehelt ja võimalik ka kuskilt varem osta. Äkki keegi viitsib kribada, kes käinud ja orgunninud, oleks väga tänulik!!!
                Minu email lilleke181@hot.ee
                Olen käinud 2 korda. Kui sa tahad 1 piletit siis on lihtsam, kuidas saada 2 kõrvutiolevat piletit ma ei teagi... Ühe pileti saamiseks tee nii - vali välja mäng, kuhu piletit tahad, mine manu ametlikule kodulehele ja jälgi sealt millal piletid müüki tulevad. Kui aeg kätte saab siis on vaja kõigepealt liituda (u 600 kr eest) manu fännklubiga, seejärel saad pileti broneerida (kuni 1000kr). Nendeks toiminguteks on vaja krediitkaarti. Mõnel populaarsemal mängul on piletite saamisel loos. Mis tähendab seda, et võib juhtuda et maksad selle 600 ära et liikmeks saada, aga piletit ei saagi. Mul endal õnnestus Manu - Liverpooli pilet saada, miks on max nõutud kraam. Kui tahad 2 piletit kõrvuti siis ma arvan peab tegema 2 kasutajat kumbki 600 krooni, aga ma pead ei anna et nii saab.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas greenday Vaata postitust
                  Kui tahad 2 piletit kõrvuti siis ma arvan peab tegema 2 kasutajat kumbki 600 krooni, aga ma pead ei anna et nii saab.
                  Täpselt, tuleb osta kaks membershipi ja saad siis kahte kõrvuti kohta taga ajada. Tõenäosus neid saada on muidugi väiksem kui üksikute kohtade puhul, aga piletite müükituleku aega passides ja võrdlemisi kiirelt tegutsedes peaks õnnestuma küll, eriti mitte nii suurte vastaste puhul. Oktoobris on näiteks mängud West Bromwichi, Wolverhamptoni, Wigani ja Blackburni vastu, neist eriti kahele esimesele peaks saama pileteid kenasti.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    ja Blackburni vastu, .

                    Seoses Blackburniga,kas Unitedi fänni alati boo kui see senegali mats palli saab ?
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      #25
                      ei tohiks olla, ega ta niisama laenule ei läinud, et ei saadud maha müüdud või midagi muud tevezi tujutsemistaolist asja. pigem jee!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                        Seoses Blackburniga,kas Unitedi fänni alati boo kui see senegali mats palli saab ?
                        su jätkuvalt täiesti masendavale düsgraafiale seekord minimaalselt tähelepanu pöörates (tra õpi ükskord kirjutama), ma eeldan, et pead Senegali matsi all silmas inimtatipritsi. sellele teeb böö iga endast lugu pidav fänn sõltumata enda klubilisest kuuluvusest. manku fännid tema varasema klubilise kuuluvuse tõttu muidugi veel seda enam.

                        kui sa nüüd aga pidasid silmas seda teist Senegali härrat, siis esiteks see ei ole mats, teiseks ta ei saa ju manku vastu niikuinii mängida ja kolmandaks selliste oletustega, nagu hakataks laenul olevat oma klubi mängijat välja vilistama, näitad sa enda vaimse taseme päris kenasti ära. seda siis juhul, kui sa mõtlesid teda, muidugi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #27
                          Kas asi on selles, et ma olen natuke vindine, aga mina sain nii aru, et antud tütarlaps arvab, et Manchester United on Londoni klubi?
                          Aga teil vist ei tulnud selline arulagedus mõttessegi ja pidasite silmas, et ta soovib piletit mängule, mis toimub Manul mõne Londoni klubi vastu.
                          Ta vaatas, et nii septembris ja oktoobris on mänge, aga sellel ajal on Manul ainult üks mäng Londonis.(Ilmselt mõtles, et kodumängud Londonis)

                          Kommentaar


                            #28
                            ise käisin vaatamas manu-aston villa mängu eelmise aasta aprillis. see sama mäng, kus macheda lõi 90+3 ära. suht võimas elamus oli ikka. mul ema one unitedi liige ja ta sai küll kaks piletit kõrvuti kohtadele broneerida. võib olla see polnud nii tähtis mäng siis?

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                              ise käisin vaatamas manu-aston villa mängu eelmise aasta aprillis. see sama mäng, kus macheda lõi 90+3 ära. suht võimas elamus oli ikka. mul ema one unitedi liige ja ta sai küll kaks piletit kõrvuti kohtadele broneerida. võib olla see polnud nii tähtis mäng siis?
                              Kindlasti oli tähtis mäng.

                              Lilleke, sõitke rongiga Manchesteri (rongi piletid muidugi võivad olla kallimad, kui mängu omad, nagu ma aru olen saanud), vältige värdjaid helesiniste särkidega tüüpe ja vaadake Old Traffordil mängu. Parim sünnipäevakink üldse Manu fännile.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                                Kindlasti oli tähtis mäng.

                                Lilleke, sõitke rongiga Manchesteri (rongi piletid muidugi võivad olla kallimad, kui mängu omad, nagu ma aru olen saanud), vältige värdjaid helesiniste särkidega tüüpe ja vaadake Old Traffordil mängu. Parim sünnipäevakink üldse Manu fännile.
                                Üldiselt aasta-kolm tagasi sai küllaltki odavalt bussiga sõidetud Londonist Manchesteri ja hiljem tagasi - seega kah variant. Mängupiletid samas on piisavalt krõbedad ja ööbimiskoht võiks ka ju olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X