320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Palljalgpallpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

    mul kodus on pallid maksumusest hoolimata paari kuu pärast vasta naela lennand.
    üks pall elab veel, mis siis et seal eriti katet ei ole, aga mängida saab. miski adidase oma.
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

      Originally posted by Oll


      Siiani Adidas Tricolore, aga kahjuks pole veel Fevernovat proovinud
      No ma kaldun arvama et Ferenova taome ka vähemalt sama juustuks nagu need senised sinu pallid on olnud!!!!
      Fc Uuemõisa

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

        :хnnelik: ostsin oma tarbeks ja isekesksis treenimiseks mingi ERO palli kuskilt koduekstrast 99 krooniga, hoian seda nagu silmatera ja kasutan ainult omaette treenimiseks ja vahest mõne sõbraga möllamiseks.

        Soovitan soojalt MITRE ja SELECTI palle - tippmudeleid loomulikult!!!
        Why do gorillas have big nostrils?
        Because they have big fingers!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

          kas on kellegil kogemusi palli parandamisega. Nimelt , kas on olemas mingit vahendid(nagu autokummi parandamiseks on), mille sisselaskmisel parandab õhku läbilaskva koha. Sai paar kuud tagasi ostetud adi pall ja raip ei pea enam õhku.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

            Select \"Brilliant Super\" on ikka hea ja Select SAMBA ka
            Hoovi jalgpallur

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

              Originally posted by gratos


              kas on kellegil kogemusi palli parandamisega. Nimelt , kas on olemas mingit vahendid(nagu autokummi parandamiseks on), mille sisselaskmisel parandab õhku läbilaskva koha. Sai paar kuud tagasi ostetud adi pall ja raip ei pea enam õhku.
              Ei aga kui sa ostsid korralikust poest uue palli, siis sa saad selle kindlasti tagasi viia.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

                palli ostust möödas nii umbes 2-3 kuud ja egas mul siis tsekki alles enam pole.
                Aga kui mu ei aita , eks ma siis proovi autokummiparandus vahendiga

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Palljalgpallpall\'

                  Allo

                  Olen igasugu huvitavaid palle kasutanud. Tuleb tunnistada, et mida kallimad seda paremad. Samas näiteks Uhlspordi esinduspall (nime enam ei mäleta, pidas vist 3 kuud vastu). Aga eriliselt tõstaks esile MITRET. Sai kunagi ostetud kui veel inglismaal sellega mängiti ja raudselt parim pall, millega on olnud au mängida. Kuna eriline tehnika ime ega löögimeister ei ole, siis need uued Fevenorad (või mis iganes) väga ei istu, sest liialt kerged tunduvad.

                  Aga eks igalühel ole oma maitse. Samas toonitaks veelkord, et kui tahate väga head, vastupidavat palli (eriti hea peamänguks), siis üritage leida Mitre top mudelite hulgast midagi.

                  Tervitades
                  Eestlane Finsbury Parkis

                  Kommentaar

                  Working...
                  X