320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus fännireis Poola-Eesti sõpruskohtumisele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus fännireis Poola-Eesti sõpruskohtumisele

    POOLA-EESTI SÕPRUSKOHTUMINE JALGPALLIS VARSSAVIS 18. MAIL
    Reis Varssavisse 17.-19. mai

    ----------------------------------------------------

    Reede, 17. mai
    7.00 Väljasõit Tallinnast
    8.30 Väljasõit Pärnust
    Sõidame läbi Läti ja Leedu Poolasse (aeg-ajalt seljasirutus-, suitsu-söögi-joogi-jalgpalli jm. peatused). Hilisõhtul jõuame Poola linna Bialystok. Vaba aeg linnas. Öö hotellis.

    Laupäev, 18. mai
    Hommikusöök
    10.00 Sõit Varssavisse
    14.00 Saabumine Varssavisse
    Vaba aeg.
    Õhtul Eesti-Poola maavõistlus.
    Peale mängu asume tagasiteele. Öö bussis.

    Pühapäev, 19. mai
    Sõit Eesti suunas. Tallinnasse jõuame õhtul (et järgmine töö- ja koolipäev kaduma ei läheks).

    HIND: 800 krooni, interneti teel broneerimisel 750 krooni
    www.bonareisid.ee (kliki sõnal JALGPALLIREISID!)

    Hinnas:
    * mugav reisibuss, televiisor ja video (NB! Bussis videokassetid Eesti koondise mängude tipphetkedega!)
    * reisisaatja teenused
    * 1 öö hotellis
    * reisi ajal bussis kuum vesi, kohv, tee
    Lisatasu eest reisikindlustus.

    NB! Hind ei sisalda piletit jalgpallimatshile, eelinfo kohaselt maksab see u 150 krooni.
    Kõikidele reisi eest tasunutele broneeritakse Eesti jalgpalliliidus mängu piletid, mis tuleb EJL-ist välja osta.

    ----------------------------------------------------

    Info ja registreerimine:
    Mobiiltelefon: 056 662 360
    E-mail: info@bonareisid.ee
    www.bonareisid.ee
    REGISTREERIMINE 20. APRILLINI 2002

    ----------------------------------------------------
    Miks sõidavad Poola Eesti jalgpallikoondise kõige tulihingelisemad toetajad?
    Papa: "Ma lähen igale poole, kuhu võimalik Eesti koondist vaatama minna. Pole vahet, kas Leedu, Araabia Ühendemiraadid või Poola. Hea, odav, lähedal."
    Ott: "Poola õlu pole kehvem kui Tshehhi õlu."
    Kojamees: "Kui kellelgi on soov aru saada jalgpallifännamisest, siis tuleb minna reisile. Võõrsil staadionil, kus vastasfänne on mitukümmend korda rohkem kui eestlasi, tekib tõeline ühtekuuluvustunne ja sini-must-valge omandab uue tähenduse. Benji-hüpe on jalgpallifännamise kõrval lapselalin."
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    ... 3 erinevat reisi on kohtu seadus....
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #3
      Bona Reisid on Jalgpallihaigla liikme ja paljude Eesti jalgpallifännide (Ott, Papa, Poborsky, 8:0, Kojamees jt) hea tuttava Indreku reisibüroo. Indrek on Eesti koondise toetaja alates 1994. aastast, käinud muuhulgas Leedus, Rootsis, Jugoslaavias jm.

      Kes Indrekut ei tunne, pöördugu ammendavate vastuste saamiseks ülalmainitud isikute poole.

      Bona Reiside Poola-reisile ei lähe tundmatu seltskond. Tõenäosus, et reis ei toimu, on väike, kuna tegemist on aastaid tegutsenud reisibürooga, mis väljendub kogemustes. Lisame siia faktina ka omaniku, kes on jalgpallihuviline.

      Miks ma seda räägin? Sellepärast, et Indrek on minu ka paljude teiste jalgpallifännide sõber ning nende hulgas on mitmeid inimesi, kes planeerivad just sellele reisile minna.

      Jansa, palun ära laima, kui informatsioon puudulik.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #4
        Minu meelest on hea ,et pakkujaid on rohkem ,kui üks.
        See tähendab ainult seda ,et huviliste ring aina laieneb.
        Kui raffas mäletab siis mõni aeg tagasi kuulutasin ,et Poola sõidab rekord arv fänne. Ja see saabki nüüd teoks tänu
        organiseerijatele. Minu meelest ei ole kolme bussi kokkusaamine mingi küsimus. Ja valikuvõimalus on suur.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Mu matemaatika võib ju petta, aga kas ei ole vaja vähemalt 10 bussitäit rahvast, et uus rekord teha?
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Uut rekordit ei usu.kahjuks Leetu sõitsid paljud ka autodega k.a. allakirjutanu. Varssavisse vaevalt, aga eks näis

            Eks 6iged rekordid hakkavad sündima ikka siis, kui meie read suurenevad ja juba raudlinde vaja läheb
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #7
              Palju need ametlikud välismängude rekordid on? Pakun, et on umbes selline näeb välja edetabel "Eestlaste massid välismaal omasid toetamas":
              Leedu-Eesti 1:2
              Holland-Eesti 5:0
              Läti-Eesti 1:0
              Balti turniir 2001
              Iirimaa-Eesti 2:0
              Rootsi-Eesti 1:0
              Tshehhi-Eesti 4:1
              Austria-Eesti 2:0

              Ilmselt unustasin midagi ära ka.

              Kas keegi oskab inimeste arvu pakkuda?
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #8

                Pakun, et rekord oli 300-350 fänni leedus.
                Fänne oli mitu bussitäit Tallinast, Tartust, vist ka Viljandist ja vähemalt kaks mikrobussi Pärnust + päris suur hulk autodega tulijaid.
                Võin muidugi eksida.

                PS. Poborsky, minu meelest pole Jansa kedagi laimanud (kui just midagi kustutatud pole).

                Minu meelest, mida rohkem reisiseltskondi seda parem - igaüks leiab omale meelepärase.

                Muuseas Poolas on kallis õlu: poes 10-25 krooni. Enamik siis 15-20.
                memer of Gaskoff fan club

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by indrek

                  Muuseas Poolas on kallis õlu: poes 10-25 krooni. Enamik siis 15-20.
                  kurat, hakka või ise oma head Eesti õlut kaasa tarima. Muidugi võib tee peal juhtuda nii, et õlts enne kohalejõudmist otsa saab :P
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #10
                    Alati on võimalus osta ka Lätist või Leedust, kus õlu enam-vähem samas hinnas kui meil on.
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by indrek


                      Pakun, et rekord oli 300-350 fänni leedus.
                      Fänne oli mitu bussitäit Tallinast, Tartust, vist ka Viljandist ja vähemalt kaks mikrobussi Pärnust + päris suur hulk autodega tulijaid.
                      2 mikrobussi oli ka Tallinnast

                      Kommentaar


                        #12
                        kas sellel reisil veel muidu vaba ruumi on?[glow tcolor=must, fcolor=sinine, size=5, strength=2][/glow]
                        aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Originally posted by airmike


                          kas sellel reisil veel muidu vaba ruumi on?[glow tcolor=must, fcolor=sinine, size=5, strength=2][/glow]
                          Kas sa tahad ,et keegi helistaks Bona reisidesse ja siis postitaks vastuse sulle ?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Bona Poolas

                            Bona reis oli ülihea.
                            Ootan juba Kuressaare ja Horvaatia väljasõite.

                            Kommentaar


                              #15
                              ühinen ka mihkli arvamusega reisi suhtes
                              Ja proua Giid oli ka hea :P

                              Huvitav et ei tule ette ühtegi mihklit bussist
                              Ju sa olid bussi tagaotsas või olen mina mitte eriti tähelepanelik

                              sigpic

                              Kommentaar

                              Working...
                              X