320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uhuhuhuhuhuuuuu. üle mõne aja sai mängitud FM-i. viisin lõpule hooaja Birminghamiga ja milline lõpp aastal 2015...

    Nimelt läbi ussim... sain Meistrite liiga finaali, kus vastas olid Barca. Playoffis alistasin järjest Athletic Bilbao, siis Lyon, siis Palermo ja siis finaal.

    Uskumatu, ent finaalis võitsin Barcat ennast. Koosseisu oli vaid üks 20 aastane regen, kelle norrast leidsin ja kes ostutus päris andekaks poisiks. teised rohkem või vähem tuntud nimed. siin on siis finaali screenshotid.







    Liiga läks samas perse. Stabiilselt möllasin neljanda koha peal, et viimastes mängudes kaotasin nii otsustavates kohtumistes, kui kaotasin ja viigistasin tabeli tagumise otsaga. Ja nii siis 6. koht. Õnneks viimases kohtumises suutsin tümotada võõrsil Wolvesi ja sai CLi finaaliks meeste moraali üles.

    CLi võit õnneks annab aga uuel hooajal uuesti ka CLi koha. Liverpool samas ei ole ilmselt õnnelik, kuna nedelt sai koht jälle ära võetud. Neljandaks langesid nad ka viimase vooruga, kui kaotasid Spursile, kes tõusis kolmandaks.




    Varasematel hooaegadel on mul olnud vaid üks skoorimasin ja see oli Nikola Kalinic. Eelmisel hooajal muretsesin nii Andre kui Guilherme, ent nende püss ei paukunud. Sel hooajal õnneks asi muutus. Need kolme meest skoorisid lõpuks enam vähem võrdselt. Siin siis ka mu sats, koos hooaja näitajatega. Taustaks aga nii palju, et alustasin mängu Newcastle'iga, ent teise hooaja keskel andsid nad mulle kinga. Võtsid siis Birminghami treeneri omale ja ma sain siis sinna. Edaspidi on Newcastle'it alati edastatud.

    Kommentaar


      kellegil veel nõnda olnud,et eesti meistriliiga klubid ostavad tohutult aafriklasi ja siis kõik eesti noored jäävad lihtsalt pingile?

      Kommentaar


        Kuna endale FM12 millegipärast üldse ei istu, arendan paar tundi nädalas FM11-s Andorra jalgpalli.
        Mängu alustades on Andorras vaid üks staadion, millel siis kõik klubid vaheldumisi mängivad.
        Suveks 2021 on seis selline, et 14-st klubist on oma staadion olemas või ehitamisel viiel. Lisaks on kõrgliiga kaheksast klubist seitsmel profiklubi staatus.
        Euroopa koefitsiendi edetabelis on Andorra 10.kohal, mis tagab meile ühe automaatse koha CLi alagrupiturniirile, ühe koha Best placed playoffi 3.ringi ning ühe koha EURO Cupi 1.kvalifikatsiooni ringi. Rohkem kohti vist juurde ei saagi, see vist mängu alguses nii seatud. Euroopa Competitioni edetabelis on Andorra Primera Divisķ 32.kohal kahe ja poole tärniga, mis tagab võitjale auhinnaraha 1,89 miljonit eurot.
        Klubitasandi edu pole veel koondisse jõudnud ja nii mandub Andorra koondis maailma edetabelis 150.kohal. Siiski saadakse aeg-ajalt mõni võit või viik.
        Klubitasandi edu on siiani ainult ühe klubi pealt tulnud. Selleks klubiks on siis C.E. Jenlai, mida juhendan mina. Alustasime 2.liigast, mille kohe esimesel hooajal ära võitsime ning järgmisel hooajal lõpetasime kõrgliiga kuuenda kohaga. Järgnevad 9 hooaega oleme selge ülekaaluga võitnud, kolm hooaega järjest ei loovutanud me punktigi ja kaotuseta oleme püsinud viis hooaega jutti. Karika ja Superkarika oleme võitnud 8 korda järjest. Igav pole veel hakanud, sest hooajad on lühikesed(liigas 20 mängu), seega jõuab ka järgmine eurohooaeg kiiresti kätte.
        Euroopas oleme nüüd alagrupis mänginud viis hooaega järjest, nendest ühel oleme ka edasi saanud, kuid kaotasime kohe järgmises ringis Chelsea'le. Eelmisel hooajal saavutasime alagrupis kolmanda koha ja jätkasime Euro Cupis, kus vastaseks loositi Šotimaa hiid Celtic. Esimese mängu Celtic Parkil kaotasime 0:4, kuid ma tundsin, et me polnud seda väärt, sest mängisime väga hästi. Kodumänguks justkui erilist lootust polnud, kuid mingisugune asi ikkagi kripeldas...kuni juhtus see:





        20-aastane Fabao tegi siis supermängu - 6+2. Tuleb tõdeda, et see on mu kümneaastase CMi-FMi karjääri edukaim mäng, suuri õnnestumisi on ka enne olnud, aga sellist seisu oli enne mängu raske uskuda, eriti pärast esimest suurt pakki.

        Põhitiimis ühtegi andorrakat ei ole ja ka noortes pole ühtegi täkku, kes kunagi võiks põhitiimi ja koondise eest mängida, aga kogu mängu eesmärk ongi lõpuks Andorra igatipidi tippu viia, seega tööd on veel kõvasti ees.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
          Kuna endale FM12 millegipärast üldse ei istu, arendan paar tundi nädalas FM11-s Andorra jalgpalli.
          Mängu alustades on Andorras vaid üks staadion, millel siis kõik klubid vaheldumisi mängivad.
          Suveks 2021 on seis selline, et 14-st klubist on oma staadion olemas või ehitamisel viiel. Lisaks on kõrgliiga kaheksast klubist seitsmel profiklubi staatus.
          Euroopa koefitsiendi edetabelis on Andorra 10.kohal, mis tagab meile ühe automaatse koha CLi alagrupiturniirile, ühe koha Best placed playoffi 3.ringi ning ühe koha EURO Cupi 1.kvalifikatsiooni ringi. Rohkem kohti vist juurde ei saagi, see vist mängu alguses nii seatud. Euroopa Competitioni edetabelis on Andorra Primera Divisķ 32.kohal kahe ja poole tärniga, mis tagab võitjale auhinnaraha 1,89 miljonit eurot.
          Klubitasandi edu pole veel koondisse jõudnud ja nii mandub Andorra koondis maailma edetabelis 150.kohal. Siiski saadakse aeg-ajalt mõni võit või viik.
          Klubitasandi edu on siiani ainult ühe klubi pealt tulnud. Selleks klubiks on siis C.E. Jenlai, mida juhendan mina. Alustasime 2.liigast, mille kohe esimesel hooajal ära võitsime ning järgmisel hooajal lõpetasime kõrgliiga kuuenda kohaga. Järgnevad 9 hooaega oleme selge ülekaaluga võitnud, kolm hooaega järjest ei loovutanud me punktigi ja kaotuseta oleme püsinud viis hooaega jutti. Karika ja Superkarika oleme võitnud 8 korda järjest. Igav pole veel hakanud, sest hooajad on lühikesed(liigas 20 mängu), seega jõuab ka järgmine eurohooaeg kiiresti kätte.
          Euroopas oleme nüüd alagrupis mänginud viis hooaega järjest, nendest ühel oleme ka edasi saanud, kuid kaotasime kohe järgmises ringis Chelsea'le. Eelmisel hooajal saavutasime alagrupis kolmanda koha ja jätkasime Euro Cupis, kus vastaseks loositi Šotimaa hiid Celtic. Esimese mängu Celtic Parkil kaotasime 0:4, kuid ma tundsin, et me polnud seda väärt, sest mängisime väga hästi. Kodumänguks justkui erilist lootust polnud, kuid mingisugune asi ikkagi kripeldas...kuni juhtus see:





          20-aastane Fabao tegi siis supermängu - 6+2. Tuleb tõdeda, et see on mu kümneaastase CMi-FMi karjääri edukaim mäng, suuri õnnestumisi on ka enne olnud, aga sellist seisu oli enne mängu raske uskuda, eriti pärast esimest suurt pakki.

          Põhitiimis ühtegi andorrakat ei ole ja ka noortes pole ühtegi täkku, kes kunagi võiks põhitiimi ja koondise eest mängida, aga kogu mängu eesmärk ongi lõpuks Andorra igatipidi tippu viia, seega tööd on veel kõvasti ees.
          ütleks koondise kohta, et mõni võit või viik on andorra kohta küll päris hea

          Kommentaar


            No see on umbes korra aastas Siiski reaalse eluga võrreldes tõesti hästi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
              No see on umbes korra aastas Siiski reaalse eluga võrreldes tõesti hästi.
              mis valemiga Andorra liiga said? San Marino liiga peaks siis võtma
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Ei mäletagi täpselt enam, igaljuhul kuskilt foorumist ma selle tõmbasin.

                Kommentaar


                  mul käsitakse ära määrata fc flora II meeskonna numbrid.ise juhin fc florat,aga kuna sellist võimalust nagu "numbrite määramine" pole olemas ei saa ma mängus edasi minna

                  Kommentaar


                    Üheks päevaks puhkusele minek ei aita?

                    Kommentaar


                      proovisin just.läks üks päev edasi,aga see teade jäi ikka


                      edit: nüüd vaatasin korra meeskonna koosseisu ja järsku enam seda teadet polnud. tänks

                      Kommentaar


                        CyberFoot2010
                        https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                        Kommentaar


                          aga nüüd on need mängijad kes olid fc flora II-es kadunud nimekirjast.nad on olemas.ja proffiilil on kirjas, et nad on fc II-es aga mängudes nad ei osale ja meeskonna nimekirjas neid pole

                          Kommentaar


                            tere oleks soov fifa tööle pana aga tekkis ssellien mure et kui daemont toolsiga olen ära mountinud ja sisi hakkan laadima seda sisi löb ette sellise asja folder is not accessible?

                            Kommentaar


                              läks valesse teemasse

                              Kommentaar


                                Neli kuud hiljem on mul läbi järgmine hooaeg Andorras. Pikalt ei viitsi kirjutada, võitsime kodus kõik, mis võimalik. Liigas oli päris pikalt selline seis, et vastased olid meile löönud vaid ühe värava, kuid viimase kahe mänguga lasime endale 3 väravat lüüa ning eelviimase mängu ka kaotasime, mis lõpetas ühtlasi meie 120 mängu kestnud võitude jada liigas.
                                CLis saime oma alagrupis Porto ja Kiievi Dünamo järel ning Young Boys'i ees 3.koha, kuigi vahepeal lausa juhtisime. Jätkasime Euro Cupis, kus saime suht hea loosi ning võitsime kahe mängu kokkuvõttes Olympiakost 7:4. Järgmine vastane oli juba raskem, kuid uskumatul kombel suutsime võõrsil löödud väravatega(viimane värav 90+4!) Benficat võita:

                                Veerandfinaali esimeses mängus kaotasime Moskvas kohalikule CSKA-le 2:3. Need 2 löödud väravat andsid lootust, et ehk suudame kodus midagi korda saata. Suutsimegi, kuid üllatavalt lihtsalt - 5:2.

                                Tiitlikaitsja Manchester City vastu meil aga enam jõudu polnud ning kui kodus suutsime veel viisaka skooriga(1:2) kaotada, siis võõrsil rauges meie jaks täielikult ja võtsime vastu 0:5 kaotuse.
                                Eks jätkan tasapisi Andorra tippu viimist...
                                Uuest hooajast käivad mängud Andorras juba neljal erineval väljakul ja järgmisel hooajal on staadione seitse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X