320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Oskab keegi aidata , miks ma rohkem mängijaid ei saa registreerida?

    Kommentaar


      maksimum on 25
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        ma loen oma 11 klassi haridusega kokku 20 registreeritut mängijat sealt. Nii et 5mängijat peaks veel saama regada.

        Kommentaar


          Aga kuidas oma kasvandikega lugu on? kui jääb puudu siis ei lase ka rohkem registreerida. peaks vist olema 4 klubis ja 8 riigis. Liigati erineb muidugi.

          Kommentaar


            Mida sa nii paljude tipuründajatega teed?
            Algselt postitas rainis007
            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

            Kommentaar


              maha müüdud juba. Just liitusin klubiga ning nad olid ostetud juba ette eelmise treeneri poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Taavik Vaata postitust
                ma loen oma 11 klassi haridusega kokku 20 registreeritut mängijat sealt. Nii et 5mängijat peaks veel saama regada.
                tore, pane filtritest b ja u19 tiimid ka peale ning saad 25.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  tänud.

                  Kommentaar


                    Kuna augustis lähevad ööd järjest külmemaks ja pimedaks ja sügisel on täitsa kott, siis mõtlesin,et võiks "kapinurgast" FM 2011 tagasi otsida. Viimati mängisin, siis oli igasugu updated peal. Küsiks nüüd,et mis on kõige uuem update, et saaks mehed õigetesse klubidesse. (ofkoors suve transfereid veel ei looda).

                    Kommentaar


                      11.3 peaks kõige uuem ametlik olema. koduleht värskemat ei anna. Eks sügisel on uut oodata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Taavik Vaata postitust
                        Oskab keegi aidata , miks ma rohkem mängijaid ei saa registreerida?
                        Äkki sul on reservtiimis mõned registreeritud?

                        Kommentaar


                          sain juba abi.

                          Kommentaar


                            Olude sunnil olen Wigan Athleticu juhendaja hooajal 2011/2012 ja Mauro Boselli on iga väga ulmelises hoos. Pole varem minu mängija karjääril ükski ründaja nii skoorimaias olnud kui tema. Hooaeg pole veel läbi ja vennike on löönud 43 mänguga 37väravat, seda siis kahjuks champiosnhipis aga saavutus ikka

                            Kommentaar


                              Sain siis Napoliga teise hooajal lõpetatud(esimene hooaeg lk.30).
                              Liigas läks siis natuke halvemini kui eelmine hooaeg ja tuli siis 3. koht. Võitis Inter 84. punktiga ja teine oli Milan 75. punktiga, mul jäi siis teisest kohast puudu ainult 2. punkti ehk 73. punkti. http://imageshack.us/f/88/liigatabel.jpg/
                              Meeskonnaga liitusid:
                              Edison Cavani - Kindel põhiründaja.
                              Rui Patricio - Põhiväravavaht.
                              Daniel Carrico - Varukeskkaitsija, aga tänu paljude konkurenitide vigastustele, sai hooaja lõpus päris palju mängida paremkaitsijana.
                              Mikael Dorsin - Põhivasakkaitsija.
                              Fabio Quagliarella - Varuründaja.
                              Meeskonnast lahkusid: Luigi Vitale - Toulouse, Matteo Gianello - Leicester, Luca Cigarini - Sevilla, Gianluca Grava - Catania, Tim Krul - PSG, Hugo Campagnaro - Birmingham, Giuseppe Mascara - Stoke, Salvatore Aronica - Cesena, Luigi Sepe laenule Avellinosse. http://imageshack.us/f/809/koosseis.jpg/
                              Kõige rohkem väravaid lõi Ezequiel Lavezzi - 25, aga Edison Cavani lõi ainult kaks väravat vähem ehk 23.
                              Champons Leagues oli minu grupis Zenit, Hoffenheim ja Sevilla, esimene oli Zenit 16. punktiga, mina olin teine 8. punktiga, kolmas oli Hoffenheim 7. punktiga ja viimane siis Sevilla 1. punktiga.
                              Kaheksandikfinaalis läksin kokku Bayern Muncheniga, esimene mäng jäi 1-1 ja teises mängus võitsin 4-2, veerandfinaalis läksin kokku Lyoniga, esimese mängu kaotasin 0-2, enne teist mängu oli mul kaitses selline seis, et mul oli väljas neli kaitsijat: Fabiano Santacroce, Mikael Dorsin ja Andrea Dossena vigastusega ja Daniel Carrico ei saa üldse Euroopas mängida. Aga ei läinudki väga halvasti ja kaotasin ainult 2-1.
                              Champions League võitis Real Madrid ja Euroopa Liiga Rubin Kazan.
                              Itaalia karikas langesin välja juba esimeses ringis kaotades Cagliarile 0-1.
                              Karika võitis Fiorentina.
                              Natuke sellest ka kuidas Eesti koondisel on läinud: EM-i valikturniiril jäädi viiendaks üheksa punktiga. Esimene oli Itaalia, teine Põhja-Iirimaa, kolmas Serbia, neljas Sloveenia ja viimaseks jäid Fääri Saared.
                              MM valikturniiriks saadi siis vastasteks Tšehhi, Šveits, Prantsusmaa, Andorra ja Šotimaa.
                              U-21 koondis on oma EM-valikgruppis praegu kolmas. Esimene on Rootsi, teine Wales, neljas Greeka ja viies Luksemburg.
                              U-19 koondis jäi oma EM-valikgruppis teiseks nelja punktiga, esimene oli Holland, kolmas Rootsi ja neljas Poola.

                              Aga taaskord ärge minult veel nii pea kolmandat hooaega oodake, sest ei tea millal saan selle valmis.
                              Algselt postitas Blue Moon
                              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                              Kommentaar


                                Palju Cavani eest küsiti? Nüüd tuli minulgi Itaalia isu peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X