320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Screeni statsidest?
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      #32
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        proovi kustutada clientregistry.blob Steami kaustast
        (C:\Program Files\Steam)
        ei aita, uuesti steam avades hakkab ta uuesti updateima ja see fail tekib ka tagasi sinna
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          #34
          Idee järgi peakski olema et kustutad selle ära, siis hakkab uuesti update'ima ja kõik OK.
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            #35
            Taki päris normaalne Championshipi tase, loodame, et Kostja, Zenjov ja miks mitte ka Lindpere veel paremad on. Mitte nagu tavaliselt, et koondise väravavaht on Tibu ja Neemelo finishing 18.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #36
              keegi oskab öelda miks ma klubide vappe ja mängijate nägusid ei näe ?

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                keegi oskab öelda miks ma klubide vappe ja mängijate nägusid ei näe ?
                Kas sa mängid esimest korda football manageri?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kas sa mängid esimest korda football manageri?
                  ei



                  Kommentaar


                    #39
                    Äkki on sul seadetes nägude ja logode näitamine keelatud?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #40
                      ei ole,
                      olen ka proovinud reinstalli, ei aita

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas kardo Vaata postitust
                        ei ole,
                        olen ka proovinud reinstalli, ei aita
                        Sul on vanilla versioon mis on tehtud võimalikult optimaalseks ja ei sisalda logosid ja facepacke?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          #42
                          wtf is vanilla versioon, saan seda kuskilt vaadata/parandada ? steamist muidu tõmbasin, ega keegi ei tea kas see on see vanilla versioon ?

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas kardo Vaata postitust
                            wtf is vanilla versioon, saan seda kuskilt vaadata/parandada ? steamist muidu tõmbasin, ega keegi ei tea kas see on see vanilla versioon ?
                            Seda saad kergelt kontrollida. Kas Quick loadi alt on ainsad valikud Inglismaa ja Šhotimaa liigad. Kui nii, siis mine footballmanager.net lehele ja tõmba strawberry versioon.

                            Vanilla versioon on mahu kokkuhoiu huvides tehtud versioon, kus pole võimalik laadida erinevaid maailma liigasid ja muud sellist. Strawberry on see-eest mahukam variant ja sisaldab logosid, facepacke ja ka suuremaid maailma liigasid.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              #44
                              mul on siiski strawberry versioon, quick loadi all on u 10 maad ja strawberryt saab läbi steami tõmmata (nagu mina tegin) aga vanillat ei saa
                              t*ra, ei saa aru mis n*ss on

                              Kommentaar


                                #45
                                Ma lihtsalt pakkusin, edasi ei tea.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X