320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muutsin veidi asju manageris nu Eesti liigas ja sisi mäng läheb tööle aga eesti liiga jamab et milles probleem või teeeks ise keegi eesti klubide uued koosseisud ära ja liigade üleminekud kõik liigad. teeksin ise kui keegi veidi aitaks probleemi lahendada.

    Kommentaar


      vb aitaks see kui sa probleemist meile räägiksid..
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        ma väga vabandan aga "sevesin" ja "üüiumärk" on täiesti uued sõnad minu jaoks.
        aga sinu probleemist - sa ei saa ennast mängu teha, kui sa oled mängu alustanud. pead "new game" tegema, ehk saad siis enda superstattidega möllata.

        Kommentaar


          hetkel töötab hästi olen mängijaid juurde teinud pole mingit probleemi.

          Kommentaar


            Aga nüüd vaatan et mõned mängijad on meeskonnast ära kadunud kui olen uued pannud neid pole ültse mängus.

            Kommentaar


              Kas kellegil ka nii olnd on et oled poole hooaja pealt uue klubiga liitumise hooaja lõpus aga klubi palkab uue Suure manageri ennem hooaja lõppu ja makstes veel raha ka! Kuigi sinul on leping kokkulepitud, päris imelik.
              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

              Kommentaar


                Mitte midagi ei saanud ausalt öeldes sellest lausest aru.
                Kas mõtled, et oled lepingu teinud, et hooaja lõpul liitud uue klubiga, aga nad võtavad vahepeal hoopis kellegi teise treeneriks? Ta võib olla sel juhul caretaker manager nt, kuni sinu tulekuni.

                Kommentaar


                  paar pilti meistriliigast aastal 2028.



                  Kommentaar


                    Vähe julmad statistikad seal viimases pildis sul seal , aandres .

                    Mai tea , ma lugesin kogu selle teema läbi , ja nyyd m6tlen , kas osta see , v mitte .

                    Kommentaar


                      Mõni eestlane ka ikka klubis on? ei?

                      Kommentaar


                        kodustatud eestlased ainult.

                        Kommentaar


                          Alustasin uut mängu, ning randomit klikkides tuli ette Wolves ja eesmärgiks seadsin endale liigasse püsima jäämise. Ainuke mees, kelle meeskonda toin suvel oli Christián Benitez



                          Taktika: mängijate rolle pole näppinud




                          Huvitav kaua läheb kuni ma järjest kaotama hakkan. Viimane mäng oli Chelsea vastu kodus mille voitsin 2:0, enne seda olin just kaotanud sama seisuga Arsenalile. Liiga karikas sain kohe esimeses mängus 1:3 peksa Carlisle´i käest

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aandres Vaata postitust
                            kodustatud eestlased ainult.
                            Kusjuures mõtlesin samas stiilis mõne sitasema koondise kõvaks tegijaks muuta, aga jah, ühel hetkel kadus FM-i mängimise isu mõneks ajaks jälle ära, sest Rostockiga muutus asi vaatamata kahele järjestikusele Meistrite Liiga finaalile üsna igavaks ja enam järgmist taset püüda põhimõtteliselt ei ole. Praegust hooaega olen umbes 15 päeva mänginud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              jätan ka nüüd mõneks ajaks puutumata selle mängu, või alustan mõne teise klubiga, otepääga ikkagi üpris raske kuskile jõuda, sest esiteks austatud chairman Mihkel Aksalu võtab õiguse iga talendikama mängija kommiraha eest maha müüa, mis sest et rahaprobleeme pole, financesi alt leiame summaks 60 mil £ ja transfer budget 80 mil £. liiga taseme tõstmisega tegelen ka ainukese mina, sest ükski teine klubi ei ole võimeline ei CL ega EL eelringidestki edasi jõudma.

                              Kommentaar


                                Võta järgmine Eesti klubi ette ning tee sedasi teised Eesti klubid tugevaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X