320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kihlveokontor

    Siia siis tulistada igasugused kihlveod, et muid teemasid võimalikult puhtana hoida.

    Alaealistel selline tegvus rangelt mitte-soovitatav.

    Kui seadus sellist topicut ka täisealistel keelama peaks, siis saab alati kasutada kõike-siluvat "mu kass paneb sinu kassiga ühe kasti selle peale, et....". See peaks minu teada toimiv variant olema, KUI normaalne suhtlus kuidagi illegaalne peaks olema.
    buy the ticket, take the ride.

    #2
    Sissejuhatuseks tõsiasi, et me peame Saarlase kulul millagi kasti õlle ära lahendama.

    Kommentaar


      #3
      1. Kui Arsenal tuleb liigas kolme sekka sel hooajal, söön mina Drinkis kolm jalopeno-kauna 30 minuti jooksul ja ostan Sellile ühe Leffe, et tal poleks igav teise kaunasöömist vaadata.
      2. Kui ei tule, sööb Vandersell ja ostab mulle ühe Leffe, et mul poleks igav teise kaunasöömist vaadata.
      3. Ja kui Arsenal liiga võidab, siis söön mina 2h jooksul terve ruleti, aga Sell ostab kasti õlut. Leffe saab ta mult ikkagi.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        1. Kui Arsenal tuleb liigas kolme sekka sel hooajal, söön mina Drinkis kolm jalopeno-kauna 30 minuti jooksul ja ostan Sellile ühe Leffe, et tal poleks igav teise kaunasöömist vaadata.
        2. Kui ei tule, sööb Vandersell ja ostab mulle ühe Leffe, et mul poleks igav teise kaunasöömist vaadata.
        3. Ja kui Arsenal liiga võidab, siis söön mina 2h jooksul terve ruleti, aga Sell ostab kasti õlut. Leffe saab ta mult ikkagi.
        Tundub, et see asi on kuidas kelle jaoks - kui midagi lihast kõrvale hammustada ja õlut peale rüübata, siis ma paneks jalopeno kaunu hea meelega. Selge see, et ega seedimine tänulik pole, aga korra aastas ju võib.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Tundub, et see asi on kuidas kelle jaoks - kui midagi lihast kõrvale hammustada ja õlut peale rüübata, siis ma paneks jalopeno kaunu hea meelega. Selge see, et ega seedimine tänulik pole, aga korra aastas ju võib.
          Jyriöö eestvedamisel on meil see kaunasöömine programmis vaat et üle nädala, aga põhiline rõõm on jah ikka järgmisel hommikul poti peal, kui svinterist seda suurem leek välja käib, mida rohkem oled neid põrgulisi omale eelmisel õhtul lubanud.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #6
            Fitti elukogenud ja paljulugenud inimesena teab, mis ta räägib. Drinki täidetud king-size jalopenosid võib soovitada igaühele, aga selle inimese nahas, kes terve ruleti (5-6 tk) 2h jooksul nahka paneb, ei taha isegi mina olla. Veel vähem kasutaja vandersell, kes ka peale kolma kauna manustamist peab ilmselt külma duši alla minema. Nii et parem olgu Arsenal kolme seas...
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              #7
              Mina Selliga kihlvedusid ei teeks, sest ta ei taha neid pärast välja osta.

              JAH! SELL! MAKSA! PRAAD! ÄRA!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                OLE! KURAT! TARTUS! KUI! MINAGI! OLEN!
                Või tule Tallinnasse.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Kuna olen avastanud, et viimaselajal on paljude usk mankudesse kadunud, siis veaks kellegiga kihla. Mina ütlen, et nad jõuavad kindlasti kolme parema hulka. Nii 2 sixpacki paneks äkki, või on paremaid mõtteid ? Ei vea praegu terve foorumiga, vaid kellegagi, kes arvab vastupidist.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma ütlen, et Juventus jõuab top3 @ Serie A
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #11
                      ma ütlen, et man city jääb premier league püsima.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        ma ütlen, et man city jääb premier league püsima.
                        Ei julge selle peale just kihla vedada...

                        Kommentaar


                          #13
                          Niisama paukumised võiks sellest teemast välja jätta. Õige värk kirja !

                          Kommentaar


                            #14
                            pakun välja järgmised kihlveod Meistrite liigas:

                            1. Võitja tuleb väljastpoolt Inglismaad.
                            2. Real Madrid jõuab kaugemale kui ManU
                            3. Parim Itaalia meeskond ei ole Inter

                            Huvilisi?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              pakun välja järgmised kihlveod Meistrite liigas:

                              1. Võitja tuleb väljastpoolt Inglismaad.
                              2. Real Madrid jõuab kaugemale kui ManU
                              3. Parim Itaalia meeskond ei ole Inter

                              Huvilisi?
                              Ei ole huviline, aga kui keegi on, siis tea, et kui 1:1-le need teha, siis kõik 3 on cannumani kasuks.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X