320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Amosele või Francescole kandke see raha

    Kommentaar


      Sorry, aga see näeb ikka väga scam välja, miks ei peaks usaldama tuntud foorumlast, kes on tõestanud end rahaasjades usaldusväärsena ning kellele ka meie kandsime raha ette, aga ootan ka PM.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Sorry, aga see näeb ikka väga scam välja, miks ei peaks usaldama tuntud foorumlast, kes on tõestanud end rahaasjades usaldusväärsena ning kellele ka meie kandsime raha ette, aga ootan ka PM.
        Jah aga vaata Romario, minu jaoks on antud tegelane täiesti võõras inimene. Mul pole mingit garantiid.
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Loll küsimus. Miks see tuntud inimene saladus on, kellele sa rahamakset soovitasid? Miks see rahahoidmine nii häbiväärne ülesanne on?

          Kommentaar


            Selle kihlveo toimumine on samatõenäoline, kui oli Nasfali blogi järjepidev elushoidmine.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Loll küsimus. Miks see tuntud inimene saladus on, kellele sa rahamakset soovitasid? Miks see rahahoidmine nii häbiväärne ülesanne on?
              Tegelikult pole probleem kui vastaspool oma raha maksab telekavaatajale', see nende enda otsustada.

              Ja üleüldse, ma ei viitsi siin teemas mingit harakate mula lugemas käia. Kes on kihlveost huvitatud, kirjutage postkasti ja lepime kokku.

              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Selle kihlveo toimumine on samatõenäoline, kui oli Nasfali blogi järjepidev elushoidmine.
              Ja sellist inimest pean mina usaldama? Ei, aitäh.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                ei noh, pupu ruudus teema. Seltsmees "Liverpooli FÄNN nuero uuno" sahver betib lõdva sangaga cirka 40 k eeki ja kui vaja voib ezlt 10 kordistada betid, vahet pole,koik votab vastu- ju siis endisel linnaamenikul sm Kutseril aega ja raha juba jätkub. Ja tegemist on vennikesega, kellel on sama palju aju, kui jakob Rosinal silmnägemist.
                Kummaline on see, et keegi pole veel teada andnud et on "tuntud inimese kontole" ehk argo aderile 100000€ üle kandnud.
                Aega veel on, kiirustage seltsimehed unetud! Ez money lebab!

                kova teema, Ngri kirjad on so 2017.
                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                Kommentaar


                  Algselt postitas JossifAunaste Vaata postitust
                  ei noh, pupu ruudus teema. Seltsmees "Liverpooli FÄNN nuero uuno" sahver betib lõdva sangaga cirka 40 k eeki ja kui vaja voib ezlt 10 kordistada betid, vahet pole,koik votab vastu- ju siis endisel linnaamenikul sm Kutseril aega ja raha juba jätkub. Ja tegemist on vennikesega, kellel on sama palju aju, kui jakob Rosinal silmnägemist.
                  Kummaline on see, et keegi pole veel teada andnud et on "tuntud inimese kontole" ehk argo aderile 100000€ üle kandnud.
                  Aega veel on, kiirustage seltsimehed unetud! Ez money lebab!

                  kova teema, Ngri kirjad on so 2017.
                  Saver ütles mulle nime kes on mu isa hea sõber, ehk siis varsti saab ilmselt troll otsad kui inimene vastab või äkki hoopis jääb karp lahti ja saver ei ole see kes ta tundub.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Kuna see on naljakas teema, olen ma nõus täiesti tasuta raha hoiustama. Mind vast leiab kuskilt ikka üles.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Saver ütles mulle nime kes on mu isa hea sõber, ehk siis varsti saab ilmselt troll otsad kui inimene vastab või äkki hoopis jääb karp lahti ja saver ei ole see kes ta tundub.
                      Mis trollist sa räägid? Nime said, uuri ja puuri palju vaja. Siis teeme FB-i kontod lahti ja ajame asja korda.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Kommentaar



                          binaarne
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Ja üleüldse, ma ei viitsi siin teemas mingit harakate mula lugemas käia.



                            Aga igatahes väga põnev teema. Kõvasti on veel minna premmis ja muudab iga liverpooli mängu see kihlvedu aina huvitavamaks küll.
                            Edu kõigile osapooltele

                            Kommentaar


                              kutid... veidi võiks nagu tuure maha tõmmata? Sõltumata isiklikust sümpaatiast OP osas, võiks olla mõistetav, et isik ei taha iga võõra klemmi kontole raha kanda. Eriti kui potentsiaalne escrow on teema kestvuse juuksul korduvalt OP-d alavääristanud.

                              Kui on bet, siis on bet, kui ei ole, siis ei ole. Aga praegune "kanakarja" kombel kaagutamine... veidi samale tasemele langemine nagu ise omistate OP-le, kas pole?

                              2,5k on piisav summa, et antud vestluse põhjal hinnates ei sooviks ma OP asemel telekavaatajat escrowna näha juba põhimõtte pärast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Ja sellist inimest pean mina usaldama? Ei, aitäh.
                                Telekavaataja on siin foorumis korraldanud kümneid panustamisturniire, mille käigus on tema käest läbi käinud tuhandeid eurosid. Olen isiklikult 2 või 3 korda talle raha kandnud ja auhinnalisele kohale tulles raha ilusti ja kiirelt ka kätte saanud. Siin foorumis vaevalt leidub kasutajat, kellel on temaga kokkupuudet olnud ja seaks tema usaldusväärsuse kahtluse alla. Mine tutvu panustamise alamfoorumiga kui vaja.

                                Ok, 1500 ja 500 panuseid sa pole nõus talle kandma, aga 100€ ? Suhteliselt tühine summa võrreldes kolme teise panusega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X