320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    aga 100€ ? Suhteliselt tühine summa võrreldes kolme teise panusega.
    Ma arvan et sellise summa puhul pole üldse vahendajat tarvis, milleks? Ma ei tea kuidas sinuga on, aga minu nimi maksab küll rohkem kui mingi 100 euri. Isegi anonüümne nimi.
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
      Telekavaataja on siin foorumis korraldanud kümneid panustamisturniire, mille käigus on tema käest läbi käinud tuhandeid eurosid. Olen isiklikult 2 või 3 korda talle raha kandnud ja auhinnalisele kohale tulles raha ilusti ja kiirelt ka kätte saanud. Siin foorumis vaevalt leidub kasutajat, kellel on temaga kokkupuudet olnud ja seaks tema usaldusväärsuse kahtluse alla. Mine tutvu panustamise alamfoorumiga kui vaja.

      Ok, 1500 ja 500 panuseid sa pole nõus talle kandma, aga 100€ ? Suhteliselt tühine summa võrreldes kolme teise panusega.
      Siin foorumis tundub olevat piisavalt vendi, kes on Eesti gamblingmaastikuga kursis ning 5000 tuh EUR on summa, millega on nii mõnigi matkama läinud (mõnele on piisanud ka koogist ning siinkirjutaja on cannule siiamaani eelmise hooaja eest õlled sees). Aga see ei ole oluline. Ja vaevalt telekavaatajal tuhandeid korraga escrows on olnud. Aga ka see ei ole oluline, sest escrow loogika taandub usaldusele.

      Kui te tahate nüüd hakate teiselt isikut kellegi usaldamist nõudma läbi selle, et olete ise kümpa kuhugi kandnud ja hiljem 20 tagasi saanud... no ei tundu loogiline nõudmine. Ja üleüldse...

      End of the day täiesti pointless nokude mõõtmine ning mõlemal osapoolel asjad läbi mõtlemata.

      Selliste summadega tehakse bette nii, et hoitakse raha omal kontol ning usaldatakse vastaspoolt või ei tehta üldse. Punkt.

      Kommentaar


        nahui vaja siis kireda, et olen kuldmunn aga kui asjaks läheb, siis voibolla täna ei seisa ja vajan igaks juhuks kindlustuseks sinist tabletti. oled kõva vend laamendama, siis lükka sisse. balls deep ja fuck it. või siis vaja garantiid ja niisama mõliseda, teised taadid juba kannavad rahhi üle.
        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

        Kommentaar


          enivei, verd on vaja, VERD raisad
          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Siin foorumis tundub olevat piisavalt vendi, kes on Eesti gamblingmaastikuga kursis ning 5000 tuh EUR on summa, millega on nii mõnigi matkama läinud (mõnele on piisanud ka koogist ning siinkirjutaja on cannule siiamaani eelmise hooaja eest õlled sees). Aga see ei ole oluline. Ja vaevalt telekavaatajal tuhandeid korraga escrows on olnud. Aga ka see ei ole oluline, sest escrow loogika taandub usaldusele.

            Kui te tahate nüüd hakate teiselt isikut kellegi usaldamist nõudma läbi selle, et olete ise kümpa kuhugi kandnud ja hiljem 20 tagasi saanud... no ei tundu loogiline nõudmine. Ja üleüldse...

            End of the day täiesti pointless nokude mõõtmine ning mõlemal osapoolel asjad läbi mõtlemata.

            Selliste summadega tehakse bette nii, et hoitakse raha omal kontol ning usaldatakse vastaspoolt või ei tehta üldse. Punkt.
            su postitus on ikka väga suures vastuolus. esmalt tood välja gamblingu maailma pahupoole igast matka madiste ja karli kiinide näol, kelle jaoks ei ole normaalsete inimeste ülelaskmine mingi probleem ja siis räägid põhimõtteliselt null reputatsiooniga inimese usaldamisest tagantjärgi. ma saan aru kui isik ei usaldaks raha hoiule minu kätte, kuigi ilmselt kümned ja kümned foorumikasutajad võivad kinnitada, et ma olen täitsa normaalne inimene, kelle tabamine Eesti vutimaastikul pole kõige keerulisem ülesanne. aga me räägime hetkel soccerneti foorumi aasta postitajast, kelle ametialane tegevus on samuti otseselt seotud hasartmängude vahendamisega ning kes on väga selgelt tõestanud oma usaldusväärsust. ja ei, ta ei ole mu otsene tuttav (meil on tööalaselt olnud isegi teatud erimeelsusi), me oleme ühe korra kohtunud tänu selle foorumi panustamise alateemale, aga sellise inimesega oleksin ma tõesti valmis usalduse peale kihlvedu sõlmima ning samuti ei ole probleem talle "pimesi" raha saata.

            aga see teema tundub tõesti veidi matkama minevat, vahendamise võimalust pakkusid välja ka Martin ja Mõnu, aga ilmselt nad ei kuulu ka väga tuntud inimese kategooriasse. Kriegrit samas nägin alles esmaspäeval kuu-uurijas.

            Kommentaar


              Romario, kolm korda mõtlesin ilusti kirjutada, aga ikka jõudsin faasi, kus "mida sa ajad" on vast parim kirjeldus olukorrale.

              Võttes su esimese lõigu ja viite vastuolule, siis palun loe ka enda poolt tsiteeritava lõigu viimast lauset. Kus kohas olen ma öelnud või palunud "null reputatsiooniga inimest usaldada tagantjärgi"?

              Mis puudutab teist poolt, siis... ee, misasja?

              Iseenesest on muidugi tore, et tead mitmeid gamblingusektoris töötavaid inimesi ning tore on ka see, et oled jalgpallikommuunis tuntud ning telekavaataja ka. Arusaamatuks jääb aga see, kuidas see kuidagigi minu postitusse puutus.

              Sest mina pole kordagi seadnud kahtluse alla Sinu ega telekavaataja usaldusväärsust. Mõnu ja Martini mängu toomine on ka muidugi mõnus needle. Ütlesin vaid seda, et antud olukorras ei oleks mina ka telekavaatajale juba põhimõtte pärast nõus escrowsse kandma ning seda just selle teemaarenduse kulu ja temapoolsete viidete suunas OP-le. Muud midagi. See, keda OP usaldab võiks jääda päeva lõpuks individuaalseks otsuseks. Mina isiklikult saan sellest täiesti aru ja 2,5k enda jaoks võõrale (olgugi, et mingis kontekstis võib nimi olla teada) ei usaldaks.

              Mis puudutab 4 kuulist või pikemaid escrowsid üldse, siis minu isiklik arvamus on, et see on matemaatiliselt juba räige -EV ning ilmselt läheb aastase perioodi jooksul kenasti üle 10% maksma. Aga see on juba inimeste enda otsus. Ja siin ei taandu asi enam niivõrd kellegi usaldusväärsusele vaid võimalikule force majeuril ja ka alternatiivtulule. Südame rahuks selline % escrow pärast kaotada spordiennustuses? no ma ei tea... ma ei ole küll suure ennustussaidi looja ning "pimesi" ma ka selliste summadega kedagi internetitiitlite ja ametikoha pärast ei usalda (kui nüüd vastu needleda), kuid kõhutunne ütleb, et pole väga smart move. Lihtsam oleks see value mujalt võtta. Ja see oligi mu point, et kui väiksemate summade puhul võib dickswingida (olen seda ka ise paari arsenali fänniga teinud ning selguse huvides Mõnu escrowna kasutanud), siis suuremate summade puhul ei ole escrow mõistlik.
              Last edited by plastic'99; 03.02.18, 06:05. Põhjus: et oleks mõte selgem

              Kommentaar


                Escrow mõtte on ikka see, et kaotajal pärast sitt vedelaks ei lööks.

                EDIT: Eriti kui bettitakse suuri summasid tundmatu anonüümse spämmeri vastu.

                Kommentaar


                  Plastic, ära aja iba. Eurotsooni inflatsioonimäär on 1,3% aastas. 4 kuuga läheb kaduma 0,43%, mitte 10%.

                  Kommentaar


                    Mul endal on selles mõttes ükskõik sellest kihlveost. Ükskõik, kes võidab ja kes selle vahendab. Ma küsisin täpselt 3 korda üle, kas tingimused on kõigile ok. Selle aja jooksul vastas Linnupoja, Romario ja veel paar venda, et tingimused neile sobivad. Saver postitas 2 korda mingit kahetimõistetavat möla ning lõpuks pani Romario oma mingi tsitaadiga paika, mis justkui tähendas talle, et kihlvedu võib olla ok.

                    Minu poolest on jumala ok, kui inimesed ei usalda mind, suht savi. Küsimus on selle kommunikeerimises, mis on Saveri poolest äärmiselt nõrk omadus ning jätab ringitõmbleja mulje, kes ei saa ise ka aru enam, kuidas seda diili võimalikult pikemaks venitada ja osapoolte huvi kaotada. Vähemalt mulle jäi eile selline mulje. Kui diil lõpuks toimub. Noh, jumal teiega.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      ma saan aru kui isik ei usaldaks raha hoiule minu kätte, kuigi ilmselt kümned ja kümned foorumikasutajad võivad kinnitada, et ma olen täitsa normaalne inimene, kelle tabamine Eesti vutimaastikul pole kõige keerulisem ülesanne.
                      Aga milles asi Romario, miks meil üldse vahendajat on vaja. Teeme ise asja ära ja kogu moos. Mina kaotan, teen sulle ise ülekande. Sina kaotad, teed sina ise mulle ülekande. Mlleks asja keeruliseks ajada?

                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      aga see teema tundub tõesti veidi matkama minevat,
                      Teema veavad matkama tegelinskid, kes oma näppe ei suuda klaviatuurilt eemal hoida. Iga mees peab ju foorumisse oma tatiläraka laskma, siis kohe uhkem tunne olla.

                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Kriegrit samas nägin alles esmaspäeval kuu-uurijas.
                      Tohib ma küsin, aga vasta palun ausalt. Miks sa selle lause siia kirjutasid?

                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Minu poolest on jumala ok, kui inimesed ei usalda mind, suht savi.
                      No comments
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Väga vahet pole, kuidas osalejad käituvad, end väljendavad - vahendaja ei tohiks endale emotsioone lubada, sest see lisab ebausaldusväärsust.
                        Nagu ennist öeldi, siis mõistlik lahendus on 11 usaldada. Pealegi ühe inimese kätte raha kogumine on ju riskantne - inimene jääb raskelt haigeks, sureb, kaob, satub uurimise alla, läheb vangi jne. Ega lumi taeva jää.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Väga vahet pole, kuidas osalejad käituvad, end väljendavad - vahendaja ei tohiks endale emotsioone lubada, sest see lisab ebausaldusväärsust.
                          Igaüks otsustab ise, keda ta raha vahendamisel usaldab. Saver otsustas, et usaldab kedagi teist. Keiss closed.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Väga vahet pole, kuidas osalejad käituvad, end väljendavad - vahendaja ei tohiks endale emotsioone lubada, sest see lisab ebausaldusväärsust.
                            Nagu ennist öeldi, siis mõistlik lahendus on 11 usaldada. Pealegi ühe inimese kätte raha kogumine on ju riskantne - inimene jääb raskelt haigeks, sureb, kaob, satub uurimise alla, läheb vangi jne. Ega lumi taeva jää.
                            Sa saad ju ise ka aru, et üks pool ilmselgelt ajab sitta ja sealt mingit raha sa võidu korral ei näeks. Sisuliselt on vahendajaks pakkunud ennast siinne bettimisteemade eestvedaja kelle käest käivad tihti rahad läbi, eesti ühe suurema lehe peatoimetaja ja kümneameti mõnu, keda peaks enamvähem kõik teadma. Aga düüdile sobiks vahendajaks ainult mingi enda sõber kelle nime ei tohi nimetada muidu jääd rahadest ilma.

                            Mis tekitab muidugi hoopis küsimuse, et ma me saame kindlad olla, et see saver pole mingi jasperi või counti kõvem trollimiskonto.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust

                              Mis tekitab muidugi hoopis küsimuse, et ma me saame kindlad olla, et see saver pole mingi jasperi või counti kõvem trollimiskonto.
                              Ah ole nüüd, mõlemal on stiili, ega langeks nii madalale tasemele.

                              Kommentaar


                                sobimatu!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X