320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    ma mõtlesin pigem, et mingid bännid ja asjad ning siduda foorumi mittekülastamisest kinnipidamist mingi ausõnaga.
    mul on tunne et nasfal ja sambaz on üks ja sama isik.
    Lõhestunud identiteet nagu Tiit ja Teet v ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Lõhestunud identiteet nagu Tiit ja Teet v ?
      Mehhanisaatori skeem säramiseks

      1) Www.youtube.com
      2) Search ,,Battle for sugar,,
      3) Oota kuni rahvas naerab ja siis kirjuta punchline ülesse
      4) Tule Soccernet.ee foorumisse ning leia keegi, kes sulle ei meeldi
      5) Kopeeri see punchline postitusse
      6) Tee püksilukk kodus klaviatuuritaga lahti ning lase suurest erutusest käel käia tunnetades kui kõva vend sa oled

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Lõhestunud identiteet nagu Tiit ja Teet v ?
        sarnane stiil. ära solvu nüüd nasfal.

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          sarnane stiil. ära solvu nüüd nasfal.
          Ma ei solvu foorumis kunagi lihtsalt ma ei taband ära, kust selline jama nüüd tuli ja nagu kombeks, siis tulistan vastu. All good peace!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma ei solvu foorumis kunagi lihtsalt ma ei taband ära, kust selline jama nüüd tuli ja nagu kombeks, siis tulistan vastu. All good peace!
            Kurat, nasfal! Lõpeta ära nüüd ja kaua me me siin jamame, jäime vahel just

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Mehhanisaatori skeem säramiseks

              1) Www.youtube.com
              2) Search ,,Battle for sugar,,
              3) Oota kuni rahvas naerab ja siis kirjuta punchline ülesse
              4) Tule Soccernet.ee foorumisse ning leia keegi, kes sulle ei meeldi
              5) Kopeeri see punchline postitusse
              6) Tee püksilukk kodus klaviatuuritaga lahti ning lase suurest erutusest käel käia tunnetades kui kõva vend sa oled
              Ma dressides Aga jaa mulle ei meeldi Sambaz. Kuulsin, et ta oli eile puksikakanud(foorumis?). No good hais at all.
              Aaa Nasfali tee säramiseks.
              1) Ei pese juukseid.
              2)Puhib sambazi kaka ara
              3)Laseb puksid alla
              4) Tunneb kui midagi sees on nii kõva
              5) Sambaz oli ju naine ? mv.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Ma dressides Aga jaa mulle ei meeldi Sambaz. Kuulsin, et ta oli eile puksikakanud(foorumis?). No good hais at all.
                Aaa Nasfali tee säramiseks.
                1) Ei pese juukseid.
                2)Puhib sambazi kaka ara
                3)Laseb puksid alla
                4) Tunneb kui midagi sees on nii kõva
                5) Sambaz oli ju naine ? mv.
                Kuule kas sa oled puudega?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kuule kas sa oled puudega?
                  Nein maan. Ma olen selle...noh...skängiga. V mis see moodne hälve oligi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Nein maan. Ma olen selle...noh...skängiga. V mis see moodne hälve oligi.
                    Mine loe oma tekst läbi... See on ju mingi ajuhälbeline... See ei ole enam mingi jauramine või trollimine ka suht rõve on sellist labasust lugeda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mine loe oma tekst läbi... See on ju mingi ajuhälbeline... See ei ole enam mingi jauramine või trollimine ka suht rõve on sellist labasust lugeda.
                      Vöib oelda, et see on suisa amügdala hälve. Aga ma tean miks see sul vähenenud on.( Wikiaitas )

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Edaspidi kui kihlveo panuseks on paus foorumist, siis anda kaotajale reaalne ban adminnide poolt.

                        Millal need linnupojad vms tagasi tulevad?
                        Mõni nädal veel. Ta vähemalt kinni pidanud oma kihlveost
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ehk ootame linnuka järgmist posti juba 29.12.2018.

                        Kommentaar


                          Ma sooviksin võtta selle hetke ja oma ego alla lasta ja vabandada siiralt Egotripi ees. I was dickhead. Andesta mu patt, et ma ei suutnud foorumist eemale hoida ja emotsioonid said võitu. Vabandan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ma sooviksin võtta selle hetke ja oma ego alla lasta ja vabandada siiralt Egotripi ees. I was dickhead. Andesta mu patt, et ma ei suutnud foorumist eemale hoida ja emotsioonid said võitu. Vabandan.
                            Vabandus vastu võetud.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ma sooviksin võtta selle hetke ja oma ego alla lasta ja vabandada siiralt Egotripi ees. I was dickhead. Andesta mu patt, et ma ei suutnud foorumist eemale hoida ja emotsioonid said võitu. Vabandan.
                              Too talle ka kast õlut. Sambaze ees müts maha, et pärast ühte reedeõhtust (ilmselt) mõlemapoolset üksteise putsisaatmist sai ikka kokkulepitud, et kes kihlveo kaotas ja sai ka õllekast mulle ära toodud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Tofoa vs Mõnuagent

                                Tofoa ütleb, et Reformierakond võidab valimised.
                                Mõnuagent ütleb, et Keskerakond võidab valimised.

                                Vahele 6 käsitööõlut.
                                Boom. Jään ootama.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X