320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Boom. Jään ootama.
    Kiidan heaks. Vali pakett.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kiidan heaks. Vali pakett.
      Pakett valitud. Ammu. Ootan. Endiselt.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Pakett valitud. Ammu. Ootan. Endiselt.
        Ma pole Kalamajja jõund ffs.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Sambaz ütleb, et Hispaania sats paneb sel aastal CL kinni. Mina pole nõus.

          20.-
          Barca mehed polnud veel lennukile jõudnudki, kui sambaz ühendust võttis. Nüüdseks siis tema poolt tasutud ka. Kui keegi peaks kunagi tahtma raha võita, siis soovitan
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Aga Saveril pidid ju kuulsad sõbrad olema, kes on isegi FBs minu sõbralistis ja ma kinnitan, et seal on ainult eetilised ja säravsilmsed isikud. Selline kadumine tundub üllatav.
            Kus see äge inimene on?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Kus see äge inimene on?
              Mulle ka võlgu olev Amos on endiselt kadunud või siis uue nimega siia integreerunud. Võimalik, et Mõnnar on järgmine, kes kaob, sest ta ka juba kolmandat kuud võlgu.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Mulle ka võlgu olev Amos on endiselt kadunud või siis uue nimega siia integreerunud. Võimalik, et Mõnnar on järgmine, kes kaob, sest ta ka juba kolmandat kuud võlgu.
                Ma ütlen sulle pidevalt, et anna mulle nende õllede summa ja maksan rahas ära

                Kommentaar


                  tüübid elavad üksteisest approx 2 km kaugusel ja üks ei taha raha ja teine õlle sheerida. tehke parem ristumispunkt nv - sveta baar.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    tüübid elavad üksteisest approx 2 km kaugusel ja üks ei taha raha ja teine õlle sheerida. tehke parem ristumispunkt nv - sveta baar.
                    Toful olid mingid ülispetsiifilised õlled, mida saab ainult kuskilt kalamaja urkast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Toful olid mingid ülispetsiifilised õlled, mida saab ainult kuskilt kalamaja urkast.
                      see ongi su karistus, roni sinna urkasse nüüd vutt vutt

                      btw kui keegi tegeleb vanavara kogumisega või maalide kogumisega või muu sarnasega võib igaksjuhuks saverist eemale hoida. Osta.ee's on tal ka konto kus tuhandeid vahetusi tehtud muide. Ma ei mäleta peast enam ta nime, aga otsin õhtul või homme välja ja postitan siia, äkki rahuldab kellegi uudishimu.

                      Postitan pulli pärast mõned screenid meie vestlustest ka, jääge ootele!!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        see ongi su karistus, roni sinna urkasse nüüd vutt vutt
                        oli Saveri sõber siis Krieger või mitte?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          oli Saveri sõber siis Krieger või mitte?
                          Suure paljastuse esimene vaatus:

                          Saveri väidetav hea sõber oli/on härra Tiit Pruuli!

                          Jääge järgmist osa ootama!
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Suure paljastuse esimene vaatus:

                            Saveri väidetav hea sõber oli/on härra Tiit Pruuli!

                            Jääge järgmist osa ootama!
                            kurat, pruulil on feissis 3134 sõpra. vähe viitsib hakata uurima.

                            Kommentaar


                              Paljastus, vaatus 2.

                              Mina olen sinine, tema on (uuel kontol) hall. (Eelmine konto lükati ringlusest välja pärast panuse kaotamist)





                              Kes mõlemad punasega täidetud vahed esimesena pihta paneb teenib välja ühe hea vaadiõlle. Kättetoimetamine kokkuleppel.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                "jobi"

                                "löön hambad kurku"
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X