320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Kiire kalkull näitas, et vaja oleks kuue vooruga 15 kotti ja siis saab samale pulgale. Viimase 15 liigavärava löömiseks härral kulus napid 430 päeva, seega siit ta läks.

    (iga aastaga süveneb tunne, et järgmine annetus tuleks teha vaimnetervis.ee, sest kunagi ringiga oma raha juurde tagasi jne)
    Ha-ha. Vaesekesed. Paar aastat tiitlita. "Trapped by Wealth" või mis lahe termin see oli.

    Pane ennast järgmiseks aastaks valmis, mul juba praegu liiguvad head mõtted nt Mourinho resigning jaanuaris over/under jne.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      jajaa iga köhatust ei ole nüüd ka mõtet tiitliga siduda, ma võiks ka sama hästi man on the moon videot postitada vastuseks igas teemas. terve mõistuse koht nagu rohkem, sest wtf Rooney.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        25 E paysafecard. Kui kumbki mängijatest jaanuaris lahkub või pikalt vigastada saab, siis loeme panuse kehtetuks. Sobib?
        Gradel oli pool hooaega väljas, tühistame.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          mul raha ja viskide peale juba betid tehtud. mõnusaks hiliskevadiseks õhtuks kulus aga mõned õlud ära. 20 budweiserit tlnas kohaletoomisega (0,33 klaasist) võin panna küll, et ei tottenham ega liverpool lõpeta manust eespool. Kui üks lõpetab, siis ma luuser.
          plastic'99ga ilusti klatitud ja ühtlasi leppisime kokku ka "kordusmängu" samadel tingimustel.

          Kommentaar


            Kurat, kuna ma olin plasticu ja kompanii rahahoidja kihlveoks, siis maksin maikuus 400 eurot ära. Eelarve oli punases

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kurat, kuna ma olin plasticu ja kompanii rahahoidja kihlveoks, siis maksin maikuus 400 eurot ära. Eelarve oli punases
              rebisid haava mul mul lahti praegu.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                rebisid haava mul mul lahti praegu.
                Mis sina. Ma sõin seepärast Meistrite liiga finaalil makarone!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Mis sina. Ma sõin seepärast San Sirol makarone!
                  täiendatud kell 20:22

                  Kommentaar


                    Keegi teemal Dzeko ja väravad ei taha kihla vedada? Ma tunnen et see hooaeg on tal vähe soliidsem aasta tulemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Keegi teemal Dzeko ja väravad ei taha kihla vedada? Ma tunnen et see hooaeg on tal vähe soliidsem aasta tulemas.
                      Sellest inspireerituna v?
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        See artikkel tuli hiljem. Ju ta sai eneseusku juurde minu postitusest.

                        Kommentaar


                          Kinnitan.

                          Mõnuagent - Spurs lõpetab Liverpoolist eespool
                          EgoTrip - lõpetab ta jee.

                          Panus 50.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kinnitan.

                            Mõnuagent - Spurs lõpetab Liverpoolist eespool
                            EgoTrip - lõpetab ta jee.

                            Panus 50.
                            Võidad sa jee
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Arsenal lõpetab Liverpoolist eespool
                              EgoTrip - lõpetab ta jee.

                              Panus 50.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                mul raha ja viskide peale juba betid tehtud. mõnusaks hiliskevadiseks õhtuks kulus aga mõned õlud ära. 20 budweiserit tlnas kohaletoomisega (0,33 klaasist) võin panna küll, et ei tottenham ega liverpool lõpeta manust eespool. Kui üks lõpetab, siis ma luuser.

                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                plastic'99ga ilusti klatitud ja ühtlasi leppisime kokku ka "kordusmängu" samadel tingimustel.
                                noniii aeg jälle õlled AS Roma Tallinna kontori poole teele saata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X