320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Sa saad ju ise ka aru, et üks pool ilmselgelt ajab sitta ja sealt mingit raha sa võidu korral ei näeks. Sisuliselt on vahendajaks pakkunud ennast siinne bettimisteemade eestvedaja kelle käest käivad tihti rahad läbi, eesti ühe suurema lehe peatoimetaja ja kümneameti mõnu, keda peaks enamvähem kõik teadma. Aga düüdile sobiks vahendajaks ainult mingi enda sõber kelle nime ei tohi nimetada muidu jääd rahadest ilma.
    Ma ei oska öelda, mida ta ajab. Ja see pole ka tähtis.

    Kui vahendamiseta ei saa, siis kasutage kahte vahendajat. Kummalgi oma, ainult et raha liigub risti.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Parim punkt. Kui kaotab ja ei maksa ning keegi teeb nime avalikuks, on kohe ise kaotanud

      Kiidan heaks, mu kallis Nigeeria prints!
      Vaatasin just, et minu välja pakutud inimene on sul FB-s sõbralistis. Kui sa nüüd veel teaks, keda ma silmas pean, siis sa tõenäoliselt ei hauguks siin.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Siin liiguvad üpris suured summad, esialgu ilmselt teoreetiliselt, aga varsti on oodata KAPO ja MUPO uurijaid rahapesu kahtlusega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saver Vaata postitust
          Vaatasin just, et minu välja pakutud inimene on sul FB-s sõbralistis. Kui sa nüüd veel teaks, keda ma silmas pean, siis sa tõenäoliselt ei hauguks siin.

          Krista Lensin?

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Plastic, ära aja iba. Eurotsooni inflatsioonimäär on 1,3% aastas. 4 kuuga läheb kaduma 0,43%, mitte 10%.
            lugemisraskused sul ka? Ütlesin üsna selgelt, et "alternatiivtulu". Kui sul ei ole rahaga midagi peale hakata ja üldiselt ka raha hinnast aru ei saa, siis fine, aga sellise juhul tasub vähem lahmida.

            Kommentaar


              Üllatav, kui suurte summadega ollakse valmis sellise fifty-sixty panusega riskima. Mis annab kindla veendumuse, et Liverpool kindlasti esinelikus lõpetab? Kui pühapal 3 punkti lisanduks, siis võiks juba lootma hakata, kaotuse korral on kõik päris lahtine.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Üllatav, kui suurte summadega ollakse valmis sellise fifty-sixty panusega riskima. Mis annab kindla veendumuse, et Liverpool kindlasti esinelikus lõpetab? Kui pühapal 3 punkti lisanduks, siis võiks juba lootma hakata, kaotuse korral on kõik päris lahtine.
                siin ju konsensus, ehk turg hinnanud liverpool not to finish 3-3,5 koefi vääriliseks ning seega to finish oluliselt alla 2. Ma isiklikult laoks selle Saveri pakutud beti siin maksimaalselt täis, kui vastaspool oleks mulle usaldusväärne. Seejärel hedgeksin selle kohe kihlveokontoris ära. easy money. Kahjuks jäin sellest rongist maha, sest ei märganud teemaarendust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  siin ju konsensus, ehk turg hinnanud liverpool not to finish 3-3,5 koefi vääriliseks ning seega to finish oluliselt alla 2. Ma isiklikult laoks selle Saveri pakutud beti siin maksimaalselt täis, kui vastaspool oleks mulle usaldusväärne. Seejärel hedgeksin selle kohe kihlveokontoris ära. easy money. Kahjuks jäin sellest rongist maha, sest ei märganud teemaarendust.
                  Eesti karikafinaal on ka umbes samal ajal, kas keegi on valmis kellegagi ennustamisel panustama 500 euro peale, et finaali jõuab näiteks Kalju?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    lugemisraskused sul ka? Ütlesin üsna selgelt, et "alternatiivtulu". Kui sul ei ole rahaga midagi peale hakata ja üldiselt ka raha hinnast aru ei saa, siis fine, aga sellise juhul tasub vähem lahmida.
                    Räägi mulle ka investeerimisvõimalusest, millel aastane tootlus on 30%.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Eesti karikafinaal on ka umbes samal ajal, kas keegi on valmis kellegagi ennustamisel panustama 500 euro peale, et finaali jõuab näiteks Kalju?
                      urmar, ma ju rääkisin sellest, et ma hedgeksin
                      ( https://www.investopedia.com/terms/h/hedge.asp ) ära, mitte ei panustaks ühele Mul on kuri kahtlus, et konkreetne 1500 panustada soovija teeb sama. Nt siin paneb 1500, et liverpool lõpetab top 4 ning kuskil online saidil paneb 1000 eur, et ei lõpeta top 4 koefiga 3,5. Kokku panus 2500, võimalik võit 3000 või 3500. Summasid võid ka varieerida, et oleks mõlemal juhul covered. Seega pmst tasuta raha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Räägi mulle ka investeerimisvõimalusest, millel aastane tootlus on 30%.
                        lõpeta palun enda lolliks tegemine. Kus rääkisin 30% aastas?

                        Mis puudutab 4 kuulist või pikemaid escrowsid üldse, siis minu isiklik arvamus on, et see on matemaatiliselt juba räige -EV ning ilmselt läheb aastase perioodi jooksul kenasti üle 10% maksma.
                        kui ei saa aru intressi olemusest, siis miks vaja teistkordselt targutama tulla?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          urmar, ma ju rääkisin sellest, et ma hedgeksin
                          ( https://www.investopedia.com/terms/h/hedge.asp ) ära, mitte ei panustaks ühele Mul on kuri kahtlus, et konkreetne 1500 panustada soovija teeb sama. Nt siin paneb 1500, et liverpool lõpetab top 4 ning kuskil online saidil paneb 1000 eur, et ei lõpeta top 4 koefiga 3,5. Kokku panus 2500, võimalik võit 3000 või 3500. Summasid võid ka varieerida, et oleks mõlemal juhul covered. Seega pmst tasuta raha.
                          selge, aga kas sama asja ei saa ka erinevatel onlinedel teha?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            selge, aga kas sama asja ei saa ka erinevatel onlinedel teha?
                            seda tehakse. Aga siinkohal on kindlasti telekavaataja ja romario targemad vastajad. Samas ei ole erinevates kohtades nn liinide vahe nii suur kui praegu Saveri poolt pakutu võimaldab. Samuti bannitakse hedgejaid saitidelt jne. Aga jah, siinkohal eelmainitud kindlasti selgitaksid paremini.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              seda tehakse. Aga siinkohal on kindlasti telekavaataja ja romario targemad vastajad. Samas ei ole erinevates kohtades nn liinide vahe nii suur kui praegu Saveri poolt pakutu võimaldab. Samuti bannitakse hedgejaid saitidelt jne. Aga jah, siinkohal eelmainitud kindlasti selgitaksid paremini.
                              Sa vastasid üldjoontes ära.

                              1. Hedgejad, surewinnerid jne on panustamiskontori jaoks unwanted customers nr.1.
                              2. Online kontorite turg on juba kord nii reguleeritud, et suuri erinevusi väga tekkida ei saa.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                seda tehakse. Aga siinkohal on kindlasti telekavaataja ja romario targemad vastajad. Samas ei ole erinevates kohtades nn liinide vahe nii suur kui praegu Saveri poolt pakutu võimaldab. Samuti bannitakse hedgejaid saitidelt jne. Aga jah, siinkohal eelmainitud kindlasti selgitaksid paremini.
                                Aitab küll, nende selgitusi pole enam vaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X