320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellisel juhul oleks vaja kahte erineva nimega inimest, kes teeksid koostööd ja otsiksid panuseid, kus on kaks varianti ja koef mõlemal üle kahe. Ega selliseid muidugi ei ole.

    Sobiks muidugi ka koef, kus üks on 3,5 ja teine 1,90. Summana panustaksid nad siis 2000 ja võidaks kas 3500 või 1900. Suure võidu ootuses saaks kaotuse korral vaid 100 eurot pügada.

    Kommentaar


      Palju kisa, vähe villa. On siis mignid betid tehtud ka või pole endiselt ühtegi usaldusväärset isikut?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Saveri seisukohast on kahtlemata tegu lose-lose diiliga, mille käigus võib ta kaotada ka viimase poolehoiuraasu Liverpool FC suhtes - ja seda kõike noorusliku pröökamise tõttu, sest mina tema asemel elaks oma rahale rohkem kaasa kui klubi käekäigule. Mistõttu paljud ei panustagi enda klubi vastu, vähemalt mitte tõsiseid summasid. Aga mis teha, kui uhkus ja mingi müstiline aus fooruminimi on niivõrd olulised, siis tuleb nüüd vastavalt oma fooruminimele elama hakata ja säästurežiimile minna.
        Keda küll huvitab sinu kui makaroni arvamus? Tra, vaata milline kael sul poja on, mark ei ole omal siin foorumis isakest mängida?
        Ja mida sina rott tead minu säästureziimist, ah?! Tõsiselt rsk, mitu päeva olen siin seda ila juba kannatanud ja üritanud rahulikuks jääda, aga üks moment lõpeb ka minu piir ära.

        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        urmar, ma ju rääkisin sellest, et ma hedgeksin
        Kuss nüüd plastic', aitab küll

        ***

        Martin on ka muidugi tore heeringas, tuleb välja et ta lisab oma sõbralisti inimesi, keda ta tegelikult isegi ei tunne. Ja siis tuleb siia mingist Nigeeria printsist jahuma. Häbi sulle.

        Linnupoja, miks sa ei vasta mulle enam? Kas meie kihlvedu on endiselt jõus või mis?
        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          1. Hedgejad, surewinnerid jne on panustamiskontori jaoks unwanted customers nr.1.
          Pinnacle-l on näiteks savi. Nad isegi kuulutavad, et arbijad on teretulnud.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Aga milles asi Romario, miks meil üldse vahendajat on vaja. Teeme ise asja ära ja kogu moos. Mina kaotan, teen sulle ise ülekande. Sina kaotad, teed sina ise mulle ülekande. Mlleks asja keeruliseks ajada?
            Ideaalmaailmas teekski nii, aga praegusel juhul oled sina ainuke, kelle puhul võiks karta "ära kadumist", sest ilmselt mitte keegi foorumist ei tea sind isiklikult ning sinu sõnavõtud ei ole tekitanud usaldust. Vähemalt selline mulje on jäänud. Ehk sellisel kujul ma kindlasti huvitatud ei ole. Palusin sul vähemalt saata selle tuntud inimese nime, et saaksin asja kaaluda. Seda sa ei suvatsenud teha. Ma olen kihlveost huvitatud ainult tingimusel, et seda vahendab mõni lugupeetud inimene (soovitavalt foorumist). Kuna sulle minu poolt pakutud vahendajad ei sobinud, siis leia usaldusväärne foorumlane või jääb kahjuks antud tehing ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ideaalmaailmas teekski nii, aga praegusel juhul oled sina ainuke, kelle puhul võiks karta "ära kadumist", sest ilmselt mitte keegi foorumist ei tea sind isiklikult ning sinu sõnavõtud ei ole tekitanud usaldust. Vähemalt selline mulje on jäänud.
              Ma lihtsalt ei saa aru, mis värk selle isiklikuks minemisega siin foorumis on. Miks kuradi pärast peaks mina näiteks sind usaldama? On mul selleks mingi põhjus, ei ole ju?!

              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ma olen kihlveost huvitatud ainult tingimusel, et seda vahendab mõni lugupeetud inimene (soovitavalt foorumist). Kuna sulle minu poolt pakutud vahendajad ei sobinud, siis leia usaldusväärne foorumlane või jääb kahjuks antud tehing ära.
              Vaata Romario, tegelikult olen mina ise tunduvalt lugupeetum inimene (minu ringkonnas siis), kui need sinu välja pakutud "peatoimetajad" siin foorumis. Kui sa tahad kihla vedada, palun väga, pole probleemi. Kui ei, siis ei, ma ei viitsi enam siin niisama jorutada.
              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Ma lihtsalt ei saa aru, mis värk selle isiklikuks minemisega siin foorumis on.
                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                Keda küll huvitab sinu kui makaroni arvamus? Tra, vaata milline kael sul poja on, mark ei ole omal siin foorumis isakest mängida?
                Ma ei saa ka aru, mis värk sellega on

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ma ei saa ka aru, mis värk sellega on
                  Vabandan, aga Stok on ise süüdi, et mu endast välja suutis ajada.

                  Täpselt sama käib sinu kohta, ise sa teemasse ei puutu, aga näe't, surkimas on vaja ikka käia.
                  Benitez: "In football, everything is a lie".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saver Vaata postitust
                    Vabandan, aga Stok on ise süüdi, et mu endast välja suutis ajada.

                    Täpselt sama käib sinu kohta, ise sa teemasse ei puutu, aga näe't, surkimas on vaja ikka käia.
                    Ma ootan siiamaani kinnitust
                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    ma paneks ka 5 euri. Noh, lihtsalt huvipärast, et kes see tuntud inimene on, kellele ma viieka peaks kandma. Liverpool TOP nelja!!
                    Ja kui inimene läheb isiklikuks, solvab kellegi last ning seejuures viriseb veel silmakirjalikult isiklikuks minemise üle, siis on kõrvalseisjatel ka õigus näpuga näidata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Ma ootan siiamaani kinnitust
                      Vabanda ma ei viitsi mingi viieka pärast ... Osta parem omale jäätist.

                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Ja kui inimene läheb isiklikuks, solvab kellegi last ning seejuures viriseb veel silmakirjalikult isiklikuks minemise üle, siis on kõrvalseisjatel ka õigus näpuga näidata.
                      Loe viimased 3-4 lk uuesti läbi ja kommenteeri siis uuesti.
                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Linnupoja, miks sa ei vasta mulle enam? Kas meie kihlvedu on endiselt jõus või mis?
                        Olen in, kirjutasin sulle.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Vabanda ma ei viitsi mingi viieka pärast ... Osta parem omale jäätist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Liikuv pilt 10 000


                            Lugesin ka viimased leheküljed läbi. Silma jäid paljud pakutud betid, mis erinevatel põhjustel on errorisse läinud. Kui lõpuks töösse lähevad, võtan tagasi Saver. Kui ei, ... mida iganes.
                            Talvel jäätis väga ei lähe. Paku midagi muud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Lugesin ka viimased leheküljed läbi. Silma jäid paljud pakutud betid, mis erinevatel põhjustel on errorisse läinud. Kui lõpuks töösse lähevad, võtan tagasi Saver. Kui ei, ... mida iganes.
                              Ma ei tea ... Linnupojaga on näiteks kõik asjad korras. Kihlvedu sõlmitud ja probleeme pole.

                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Talvel jäätis väga ei lähe. Paku midagi muud.
                              Ok, teeme siis viieka peale. Aga lihtsalt, omavahel.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Ma ei tea ... Linnupojaga on näiteks kõik asjad korras. Kihlvedu sõlmitud ja probleeme pole.
                                Kui teine pool ka ära kinnitab, siis ok.

                                Algselt postitas Saver Vaata postitust
                                Ok, teeme siis viieka peale. Aga lihtsalt, omavahel.
                                Diil.
                                Kui Liverpool ei lõpeta top neljas, kannan sulle viieka (või su tuttavale kohe kui vaja), kui Liverpool lõpetab TOP nelajs kannad sina minu poolt valitud abiorganisatsioonile 5 eur makseselgitusega Jäätiseraha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X