320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    sa pole piisavalt kuulus. No offence...võtame usaldusväärse vahendaja siis on diil.

    Vabalt võib vahendajaga teha. Paku välja.

    Kommentaar


      #62
      räägi suvaline mode pehmeks.

      Kommentaar


        #63
        Sul rohkem fame´i ja sidemeid. Sul lihtsam poleks seda teha?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Mänku ei võida EPLi see hooaeg. Panuseks mingi 10, 20 või 30€ ?
          Kehtib kuni tänase Mänku mängu alguseni...
          Mänku tuleb meistriks.
          €10 ja olen valmis lukku panema.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #65
            davai Maarek, lukus

            Kommentaar


              #66
              5€, et Getter saab parema koha, kui Ithaka

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mänku ei võida EPLi see hooaeg. Panuseks mingi 10, 20 või 30€ ?
                Kehtib kuni tänase Mänku mängu alguseni...
                Sa uuesti ei taha seda kehtima panna?

                Kommentaar


                  #68
                  Kuna kihlveokontorid pakuvad hetkel tunduvalt paremat hinda, siis mul ei ole otstarbekas ju siin sellises formaadis tehingut teha.

                  Triobet pakub näiteks Mänku võiduks 1.52 koefitsiendi (http://www.triobet.ee/selection?cmd=...tegory_id=2425)

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Tegime Rohelise Konnaga diili, mille keskmes on Jermaine Paul A. Beckford. Sõnaga, mina pakkusin, et antud isik lööb VAID Inglise Premier League´is 5 või enam väravat. Seltsimees konn väitis, et mitte. Panuseks 6pack vabalt valitud eesti õlut.
                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Räme OT, aga kui velts väisab sel korral peerude kokkutulekut ja peatub seal kauem kui 2h, siis luban sama aja jooksul ära süüa Drinki ruleti.
                    Inimene õpib teatavasti kogu elu. Nende kahe näite põhjal näituseks järgmist: ära kunagi alahinda väikeseid ning enesekindlaid neegreid ja provokatsioonibumerang võib tagasiteel päris korralikult svinterisse kütta.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kas keegi viitsib minu tehtud kihlveod keenjus250 ja Jasperiga ka siia postida? Esimene siis maksab 500kr , teine 500kr kuni 1000kr.
                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      OT: Kuna Jasper on näidanud üles äärmist kretiinsust ja suutnud ühe aasta jooksul muutuda ironisaatorist täiesti pesuehtsaks selgrootuks m**** , siis võtan omale õiguse tühistada igasugused panused mis meil omavahel selle hooaja peale on tehtud. Aumehega äri teha on üks asi, aga Jasper on juba nii alla ennast lasknud et ma ei võtaks ta käest isegi vägisi raha vastu! - kui kuidagi karistada ei saa, siis kuidagi ikka saab!
                      Kõik kaebused ja protestid privasse, et mitte õrnahingelist Maarekut häirida!!!
                      MOTT Kihlveod käivad kihlveo teema alla.
                      Kahjuks seda kihlvedu üles ei leidnud, aga vist oli nii, et kumb lõpetab Serie A eespool Roma või Milan.
                      Hoiatame kaasfoorumlasi tuleviku osas.

                      Kommentaar


                        #71
                        Kihlvedu 1
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ei saa Drogba kuldsaabast. Panuseks 4pakk võitja poolt valitud eestimaist õlle. Sobib?
                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        ...diil...
                        Kihlvedu 2
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Mänku ei võida EPLi see hooaeg. Panuseks mingi 10, 20 või 30€ ?
                        Kehtib kuni tänase Mänku mängu alguseni...
                        Algselt postitas Maarek
                        Mänku tuleb meistriks.
                        €10 ja olen valmis lukku panema.
                        Boonus: Saarlane on kasti õlle sees ja toob selle suvepäevadel ära.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          MOTT Kihlveod käivad kihlveo teema alla.
                          Kahjuks seda kihlvedu üles ei leidnud, aga vist oli nii, et kumb lõpetab Serie A eespool Roma või Milan.
                          Hoiatame kaasfoorumlasi tuleviku osas.
                          soovin hoiatusega liituda! kui käituda ei oska, jääd kommist ilma!
                          keenjuse panus on vägagi töötav, ta ise pole ainult erilist entusiasmi näidanud...
                          ja lisan siis ka selle posti mida sa ahv-troll ei leidnud: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1218124
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Tallinnas enamasti, samas kui rahaline tehing pole ju vahet. Pangaülekanne ei tohiks kaua aega ju võtta

                            Ja reeglid ka. Kui mõlemad langevad samas ringis, siis jääb viiki, mitte ei hakka mingit "see meeskond kaotas väiksemalt" olukorda tekitama. Kui nõus, siis minu poolt diil! Vältimaks alt ära hüppamist võib ka PM-i teel üksteise kontonr ja nimed võtta.
                            Nonii, oled elus ?
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                              Nonii, oled elus ?
                              Elus ikka, aga mitte Eestis hetkel, nii et käest-kätte tehinguks pead pisut aega varuma

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                1. Kui Arsenal tuleb liigas kolme sekka sel hooajal, söön mina Drinkis kolm jalopeno-kauna 30 minuti jooksul ja ostan Sellile ühe Leffe, et tal poleks igav teise kaunasöömist vaadata.
                                2. Kui ei tule, sööb Vandersell ja ostab mulle ühe Leffe, et mul poleks igav teise kaunasöömist vaadata.
                                3. Ja kui Arsenal liiga võidab, siis söön mina 2h jooksul terve ruleti, aga Sell ostab kasti õlut. Leffe saab ta mult ikkagi.
                                No näete. Erinevalt tollest korrast, kui mängus oli Kuldvasika karikas Smutoviga, oli seekord tõtt-öelda isegi päris ootamatu, et ma jutuksoleva diplomi ikka võitsin. Juba kuskil detsembris hakkasin kõvasti trenni tegema, et kevadiseks kaunasöömiseks valmis olla. Aga kogu see svinteri piinamine oli lõpuks ilma asjata, sest seekord ikka ei teadnud ei wenger ega sell.

                                Ainuke jama on nüüd see, et need ÕIGE MAGUSAD kaunad on Drinki menüüst kadunud. Nii Taco, Dublineri kui Hooramaja omad on oluliselt pehmemad ja seepärast muidugi arutlusele ei tule, neid söö nagu porgandeid. Esiotsa jäävad siis kaalumisele nt Sarveotsa pubi ja foorumikasutaja Duuro tehtud, eks žürii otsustab. Jüriööl ju ka terve ruleti jagu vaja ära krõmpsutada.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X