320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mõni spagetipoiss saapamaalt tuli ka omasid siia külma Eestisse omasid toetama ja kui palju umbes? Vunk tundub minule ainuke küsimärk tänases algkooseisus.

    Kommentaar


      Itaalia algkoosseis: Salvatore Sirigu, Mattia Cassani, Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini, Cristian Molinaro, Riccardo Montolivo, Andrea Pirlo, Daniele De Rossi, Simone Pepe, Giampaolo Pazzini, Antonio Cassano.

      Kommentaar


        paari saja ringis pidi olema..

        Kommentaar


          No aga kunagi ei tea. Rüütli on näidanud, et teab mida teeb ja keda teist sinna keskväljale panna. Kahjuks pole valik kuigi suur.

          Kommentaar


            Vunk küll väga kahtlane vend seal kooseisus

            Kommentaar


              No võrdlus on kaugelt otsitud, aga Sampdoria suutis väga harva saada palli Cassano-Pazzinile, kui Werder surus keskel ..ja neil seal oli kaks meest põhiliselt seda tööd tegemas. Point on, et nii, kui need kaks seal ees said palli, siis oli asi väga ohtlik. Nad on pisikesed ja kiired ja minu arust ei sobi nad Piirojale ja Rähnile üldse.

              Kommentaar


                Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 1.0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Kommentaar


                  Zenjov on mees

                  Kommentaar


                    ZENJOVV!! see on EESTI see on Itaalia jalgpalli surm !!! super

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      kindlasti. piiranguid ei tohiks olla.

                      http://otse.err.ee/otse/etv
                      No türa kus see pilt siin maailma kuklapoolel ikka hakib.
                      Arenguruumi on
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        GOOOOOOOOOOL TAHAKS KARJUDA TÄIEGA ÜLE EESTI.

                        Zenjov Seksikalt mängis terve 1. poolaeg minu arust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          No türa kus see pilt siin maailma kuklapoolel ikka hakib.
                          Arenguruumi on
                          ära põe, hetkel on rahuldav pela
                          i don t like u u don t like me

                          Kommentaar


                            Minge Perse Makaronid !!!! Eesti Jalgpall On Elus. Zenjov On Minu Kangelane

                            Kommentaar


                              Itaalia koondis saadetakse Põhja-Koreasse sunnitööle kui nad peaks Eestilt pähe saama! Kurppppp

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Mina ei tea, mida te pabistate.Vunk küll kõlab jubedalt, aga siiski, taktika huvides on see parim variant. Itaalia vastu ei saa minna ründama!
                                Eelmine mees ka - mis ajast viie kaitsjaga keegi suudab edukas olla. See on ainult viimase 10-15 minuti lahendusena reaalne.
                                pidasin silmas pigem kahte nii öelda wingerit.

                                aga damn, esimene poolaeg oli hea. plats tundus jube libe ja väga hea emotsioon on sees. ROHKEM VAJA LÜÜÜA peale. jugelt. TULEB KOJU!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X