320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaitse ja VV ei tundugi nii kõvad olevat nagu ÕLis reklaamitud

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Kaitse ja VV ei tundugi nii kõvad olevat nagu ÕLis reklaamitud
      jah tra. Ühtegi mängijat pole Inglise liigast...nõrk

      Kommentaar


        Balotellit pole

        Kommentaar


          Kahjuks jah...aga Cassano-Pazzini on päris huvitav.

          Kommentaar


            No kurat, ei saa ma enam optimist olla. Nüüd tulevad kõik seda mängu peredega vaatama ja võtavad koos lastega need rõvedad pasunad kaasa... appi kui närvi see ajab eriti, kui oled küljetribüünil. MA POOLDAN 100% FÄNLUST (st laulmist, lainetamist, kaasaelamist misiganes) ja see pasuna puhumine ajab mind nii kettasse _(

            Kommentaar


              Algselt postitas Assu2 Vaata postitust
              No kurat, ei saa ma enam optimist olla. Nüüd tulevad kõik seda mängu peredega vaatama ja võtavad koos lastega need rõvedad pasunad kaasa... appi kui närvi see ajab eriti, kui oled küljetribüünil. MA POOLDAN 100% FÄNLUST (st laulmist, lainetamist, kaasaelamist misiganes) ja see pasuna puhumine ajab mind nii kettasse _(
              No krt see pasunate värk on harjumise asi, lähimate aastate jooksul need ilmselt ei kao kui just ära ei keelata.

              Kommentaar


                Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                Eks ta nii on jah vist, kuigi ausaltöeldes miuarust küll inglismaa koondis pole küll mingi meelitaja...kuigi lähen alles 2. korda staadionile...

                1. kord oli Portugali vastu, õde ei saanud minna ja andis pileti...
                2. kord tuleb, kuna sünnipäevaks kingiti pilet..

                Ei ole suur staadionilkäia, kuna mulle meeldivad kordused.. Meeldib kui saab teistega arutleda mängu üle, ning alatisaab raha otsa, kui oleks vaja... aga krt.. tunnen vaikselt juba, et hakkan ka nakatuma ehk staadionilkäimise asjaga

                + olen huvitatud rohkem klubijalgpallist, kuna mulle tundub, et klubijalgpall on kõrgemal tasemel (Meistrite liiga näiteks).....

                samas loen igapäev uudiseid eestlaste kohta netist...

                Okey, igaljuhul, kuna nüüd staadionile ronin, siis karjun ja laulan ja olen ilma pasunata, kuna see on tõesti nõme.. (pasun)....

                ja sellepale lööb Vassiljev vähemalt ühe värava ja kui veab, siis kõmmutab Kink ka kusagilt ühe... kahjuks seda ei tea, kui palju Itaalia lööb, aga usun meie võitu
                Ma sain staadioni nakatuse külge esimest korda oli see Eesti vs Hispaania, kui ema sai töölt saatkonnast mulle 2 piletit. Tuli välja, et ma sattusin lisatribüünile esimesse ritta Espanya fännisektorisse Oi see oli alles kogemus, suht naljakas oli Aga nad võtsid meid hästi vastu, küsisid seisu türgi ja bosnia vahel vist ka. Pepe Reina tegi poolajal veel poolehoidjate juures seal veidi pealelööke, mõned latti ja risti ka

                Järgminekord oli kui mälu ei peta siis... mingi sõprusmäng, siis see U19 valikturniir tallinnas ja sealt edasi juba igamäng...

                Kommentaar


                  Vabandust offtopic, aga mulle on ebaselgeks jäänud, et kellele kehtivad Eesti-Itaalia sooduspiletid? Hinnaks on 175 eek.
                  Aga ikkagi jääb ebaselgeks, mis vanusest siis soodustus kehtib (või lõppeb)?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    Vabandust offtopic, aga mulle on ebaselgeks jäänud, et kellele kehtivad Eesti-Itaalia sooduspiletid? Hinnaks on 175 eek.
                    Aga ikkagi jääb ebaselgeks, mis vanusest siis soodustus kehtib (või lõppeb)?
                    Sooduspileteid saavad osta 1988.-2003. aastal sündinud ja 1950. aastal või varem sündinud isikut tõendava dokumendi alusel. Mängule tulles tuleb isikut tõendav dokument kaasa võtta.
                    >>

                    Kommentaar


                      Pasunate värk ei ole ainult jalgpallis. See on mingi eestlaste värk. See plastikust junn on nagu vaese mehe vuvuzela. Igatahes kasutatakse seda ka ju korvpallis ja isegi talvel on näha suusaraja ääres lumevallis külmetavaid eestlasi, kelle ainsaks eesmärgiks on Veerpalu möödudes eesseisva inimese kuulmine mõneks minutiks ära hävitada. Laulmisest ei tule ka tihtilugu midagi kahjuks välja, sest isegi kui fännisektoris olevate inimeste arv on maailma mastaabis üsnagi väike, ruttab alati üks pool tribüüni teisest kahe taktiga ette või alustab samal ajal hoopiski "Heia Eesti" karjumist. Ja isegi see lühike hüüe läheb pärst neljandat korda hüüdmist rütmist välja. Staadionil on olemas isegi pasunakoor (mitte see plastikust junn), kes üritab rütmi ja viisi hoida, aga plastikpasunapuhujad summutavad kaunid viisid ära. Võib-olla peaks mõtlema paari ruuporiga venna peale, kes rahvamassi dirigeerivad, nagu seda tehakse väljamaal, kui ma olen õigesti aru saand. Ühtne laul staadionil tekitab ilmselt selle kõige õigema õlg õla kõrval fännitunde. Lõppude lõpuks seisavad kõik ühe asja eest.

                      See jutt on siis mehelt, kes ükskord staadionil peaaegu lõuga sai kui püsti seistes kaasa elas ja segas istuvatel teatrihuvilistel Eesti parimatele jalgpalluritele väga roppude sõnadega selgitada, kui halvad nad on ja kuidas tuleks mängida.

                      Jutu lõpuks tahaksin küsida, et kas enne Itaalia mängu rongkäik ka korraldatakse? Siis teab õigeaegselt Lõunast kohale vurada.

                      Kommentaar


                        Kindlasti korraldage rongkäik!!

                        Kommentaar


                          Mingi rongkäik on alati!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Võiks seda kusagil reklaamida ka suurelt nagu ennevanasti. Viimasel ajal pole nagu kusagilt kuulda olnud.

                            Kommentaar


                              Eesti vs Itaalia mängueelne rongkäik Vabaduse Väljakult A.Le.Qoq Arenale Reedel 3. septembril kell 20:00, kogunemine 19:30 vabaduse väljaku vabadussamba juures.


                              Keegi võiks nii kasvõi postimehes uudise teha...

                              Ja minumeelest tuleks ikka 1h enne mängu juba staadioni juures olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Assu2 Vaata postitust
                                Eesti vs Itaalia mängueelne rongkäik Vabaduse Väljakult A.Le.Qoq Arenale Reedel 3. septembril kell 20:00, kogunemine 19:30 vabaduse väljaku vabadussamba juures.


                                Keegi võiks nii kasvõi postimehes uudise teha...

                                Ja minumeelest tuleks ikka 1h enne mängu juba staadioni juures olla
                                Mulle meeldib noorte ja uute poiste entusiasm ja tegevusõhin aga ... minge ikka A Le Coq Arenale igaksjuhuks....
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X