320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kutid ärge unustage, et see on itaalia, 4 kordne maailmameister, väga tubli saavutus!
    noob

    Kommentaar


      C5 sektoris oli mingi vanem Eesti koondise toetaja kes oma pasuna vastu eesistuja pead puruks viskas. Meeste vahel läks rüselemiseks ja ütlemiseks kuid turva jälgis olukorda, peale noomitust läks ka uurima mis toimub, kuid üldiselt jäi ükskõikseks.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        C5 sektoris oli mingi vanem Eesti koondise toetaja kes oma pasuna vastu eesistuja pead puruks viskas. Meeste vahel läks rüselemiseks ja ütlemiseks kuid turva jälgis olukorda, peale noomitust läks ka uurima mis toimub, kuid üldiselt jäi ükskõikseks.
        Pasunaomanikud võiks need endale pähe puruks lüüa, jätke see saast koju ja laulge.

        Kommentaar


          Jube kahju lihtsalt, kuid Eesti jalgpall areneb
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Vassiljevi läbisöödud häirisid mind, paar head võimalust jäid selle taha. Üks oli esimese poolaja lõpus. Zenjov kastis, Chiellini tõmbas maha = Penalt?

            Kommentaar


              Mina ütleks nii, et sellise mängupildi poolest võiks nii mõnigi eesti mängija kuskil epl-s, serie A-s, bundesligas pallida.
              Väga tasavägine heitlus oli, mis siis, et etv kommentaatorid arvasid, et itaalial oli initsiatiiv.

              Aga arvan, et see, et meie mees värava lõi on ka positiivne, kui Zenjov terve valiksarja säraks ja väravaid lööks, siis oleks ehk suured lootused tema osas. Tundub küll, et mehel on klassi, jooksis ju itaalia kaitsjaid seal üle korduvalt, mis pole sugugi tühine asi. Vahepeal oli näha, et Chiellinil olid grimassid näos iga kord kui Zenjov teda üle oli jooksmas.

              Vahetused oleks pidanud varem tegema.

              Raske muidugi tervet pilti kõigest saada (kindlasti võis ilm meie kasuks olla, kuna itaalias ju veel suvi, samas need ju tipud ja mänginud varemgi halbades oludes), aga üldiselt võiksime sellise esituse poolest kvalifikatsioonis heidelda kuskil 3-5 koha vahel.

              Ma arvan, et serbia vastu tuleb vast kõige raskem mäng, mängivad jõulist ja agressiivset mängu eriti võrreldes itaaliaga.

              Muide, peaksime Serbiale pöialt hoidma kuna neil järgmine nädal mäng Slovadega kellel veel punktiarve avamata ja peaks siiski kah meist parem sats olema, aga kui nad 0 peal on siis ju kõik veel võimalik.

              Realistina ei hakka üldse mingeid kvalifikatsiooni jutte ajama, pakun, et võõrsil mängud saavad meile kah saatuslikuks (serbia raske, iiri publik kah püstihull, ja võõrsil vast tuleb suurem tasemevahe mängu itaaliaga, kuna neil alles uus meeskond mängimas kokku, järgmiseks juuniks juba peaks neil mingi kindel põhitiim välja kujunenud olema ja meeskonnatöö parem/mis täna jättis küll kohati hambutu mulje, arvestades mis mehed platsil olid).

              Kommentaar


                Tänase ilmaga oleks vist vest paremini sobinud
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Fuck you referee,
                  fuck you referee,
                  fuck you referee,

                  karjus pool experdi sektorit mängu lõpus. Ma ei tea kuidas telepildi järgi oli aga koha peal oli täiesti võimatu sellest mängust üle kaotuse saada kui selline munn vilistab. Kõik kes on jalkat mänginud teavad seda tunnet kui üks ahv vilistab alati vastu kõik olukorrad.

                  1. kohtunik vilistas nagu täielikult ära ostetud munn. ma oleks ka tahtnud väljakule joosta ja midagi visata ta pihta. värdjas.
                  2. rüütli on ilmselgelt end ammendanud. 1-2 kaotusseisus ikka hoiab oma vunki sees ja kes ründama peab? Vassiljev oma olematu kiirusega? Ikka 4-5-1 ja vahetab ääri??? Kus oli kink, post? Miks rünnakule rohkem rõhku ei pandud??? kogu taktika oli vale. ei tohi lasta neil nii vabalt veeretada.

                  Värdjad italiaanod ei lõinud palli auti kui Zenjov I poolaja lõpus pikali oli. Hea, et me neil sel hetkel jalaluud ei murdnud. Piiroja õigustatult mölises Pirloga siis. Ja Piiroja ning Zenjov on kunnid. Eesti forever. Aga miks lasti koba peale makaronidel võita?:@ fuck ma ütlen. Ja ma olen täitsa kaine, aitäh elamuste eest eesti mängijad! Ja turvarisk pole mitte õlu vaid idiootidest turvamehed, kes on aeglased ja juhmardid. bye.

                  Kommentaar


                    üks lause.
                    peale seda kui öeldi,et on "fair play päev" siis teadsin, et see paras hoomor - kahjuks nii see läks!
                    piiroja kollane oli viimane kirss sellele. aga asjakohane.
                    pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                    Kommentaar


                      Tõeline vänt kohtunik, pole sõnu.. mäng oli julm jne. aga tra pasunate kohapealt.. suur tänud jutustajale, kes enne mängu kutsus inimesi kõva häälega oma pasunaid puhuma.

                      Kommentaar


                        Mida v*ttu see kohtunik tegi? See oli reaalselt kõige halvem vile, mida ma elus näinud olen.

                        Ma olen küll äärmiselt rahumeelne inimene, aga ma tõsiselt lootsin, et teine väljakule jooksnud fänn sõidab kohtunikule sahtlisse. Mina vähemalt oleksin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Panso Vaata postitust
                          Tänase ilmaga oleks vist vest paremini sobinud
                          damn. ma unustasingin selle ütlemata, et KUS ON VEST!?!?!?!
                          mind üllatas muidu klavani hea mäng üle pika aja koondise eest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Mida v*ttu see kohtunik tegi? See oli reaalselt kõige halvem vile, mida ma elus näinud olen.
                            Kohtunik oli ju hispaaniast...

                            Kommentaar


                              Kui Eesti Itaalide vastu juhtima läks, olin mina hulluks minemas. Sellist juubeldamist polnud ma veel varem teinud.. Ise ma staadionile kahjuks ei jõudnudki, kuna laevad täna ei sõitnud ja minu pilet jäigi kasutamata.. Parem ärge küsige mis tunded mind tol hetkel valdasid..

                              Ütleks, et päris tiptop mäng, kuigi alguses kartsin hullemat. Esimesed 7 minutit panid itaalid ikka väga ilusaid ja ohtlike sööte aga hoopis meie nõelasime.

                              Kommentaatorid eriti ei meeldinud ja poolajal rääkis Reim suht libalöba juttu. Reim võiks ülikonna endale muretseda..

                              Aga neljakordse maailmameistri vastu - ütleks et super tulemus. Oleks ja oleks jah võinud veel lüüa.. klavan ja vaska aga noh tugevam võttis oma ja õnn oli nende poolel. Sellise mänguga raudselt 3.-4. koht on täiesti võimalik. Zenjov on jumal.

                              Kohtunik oli munn nagu ikka ja vahetustega jäädi nats liiga hiljaks. Oleks Kink natukene varem väljakule tulnud siis äkki? oleks ta ka rohkem silma paistnud?

                              PS. kirss tordi peal oli etv viimased minutit kus näidati kuidas rootsi kunn onamis- liigutusi tegi Fuck you referee!!

                              Kommentaar


                                1. kohtunik oli täiesti uskumatu kretiin [penalti, mida ei olnud -- pole kordust näinud, aga tribkalt tundus 100%-iline olukord olevat; lõpu eel karistusala joonel Ženjovi (?) vastu tehtud džuudovõte; jne]
                                2. Eesti ei mänginud ülihästi, aga italiaanod ei väärinud siit sittagi.
                                3. kuna 4-5-1 üldiselt siiski õigustas ennast, siis ka Vunk õigustas ennast.
                                4. kohtunik oli täiesti kirjeldamatu kloun.
                                5. kes siin Vassiljevit mommiks pidas? more often than not lendasid ta pikad pallid eikellegimaale.
                                6. miks Kinki varem platsile ei toodud?
                                7. boonuspunktid mu kõrval istunud pereisale, kes oma pojale iga kord, kui Eesti käes pall oli, perversse naudinguga inises, et "näe, jalg väriseb" ja "no ei oska nad mängida". kõnge maha.
                                8. kohtunik oli värdjas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X