320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundus juba päris tõsiseltvõetav koosseis, aga siis jõudsin Zahovaikoni

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Tundus juba päris tõsiseltvõetav koosseis, aga siis jõudsin Zahovaikoni
      rüütli ju lubas üllatada
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Ma arvan et Zahovaikot küll algkooseisu ei panda.Pigem sekkub hiljem vahetusest.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Artur, konstruktiivne kriitika teretulnud. Mõnes punktis nõustun sinuga, mõnes mitte. Kriitikat võib ka otse mulle saata ja eriti tore oleks, kui sa seda ka õige nime alt teeksid. Siis asi lihtsalt üldjoontes konkreetsem ja selgem. Edu!
          vabanda, ma ei teadnud täpselt, kes neid intekaid teeb + ma ei tunne sind isiklikult. kasutan foorumis oma õiget nime ja mu perekonnanimi on siis päris paljudele tuttav (kui huvitab, saadan privaatsõnumiga). mu kriitika ei olnud üldse sulle isiklikult suunatud ja loodan, et sa ei solvu.

          on iseeensest mõistetav, et mängueelsed ja -järgsed intervjuud on sageli formaalsed, ja ideaalis, st arenenud jalgpallikultuuriga riikides, töötab see süsteem täiesti normaalselt. räägin eelkõige pre- ja post-matchist ja ostudest stiilis "harry, how confident are you that the victory over young boys will boost the moral of your squad; are you confident that van der vaart has everything to succeed in england, etc" (ajuvaba küll, aga klubidel on kanalitega lepingud, et need teevad sellel ja sellel kellaajal mängijate-treeneritega intekad. mõlemad on kohustatud ja süsteem töötabki suuresti viisakuse ja selle eelpool mainitud common sense'i peal), mis on, kõiki asjaolusid arvestades, nii enam-vähem, kuigi kohati liiga nagu football manager..

          eesti koondise mängudel sama taktikat kasutada ei ole sobilik mitte ainult seetõttu, et reporteri nn väline aura sageli ei "toida", vaid peamiselt põhjusel, et koondise mänge on nii harva, mistõttu on oluline just informatiivsus. itaalia vastu küsida, et mis oleks meile hea tulemus? tead ju ise ka, et viik oleks väga hea. kui seejärel intervjuueritav on öelnud, et itaalia on tugev ja viik oleks hea, küsid, et aga no aga kuigi viik oleks hea, aga äkki tahame ikka võita isegi (parafraseerin meelega kergelt valesti), siis see on absurd. iga jalgpallifänn teab, et viik itaaliaga oleks väga kõva tulemus ja et võit oleks veel parem kui viik, kuigi väike ime.

          sa, meesmuiste, ise ka ju jalgpallifänn. just selle informatsiooni ja interaktiivsuse tõttu, mida inimene otsib (kuna koondise mänge on nii vähe ja intekaid võrreldes välisliigadega minimaalselt) tulebki küsida seda, mis sind ennast huvitab. üldjuhul on parimad küsimused need, mis reporterit ennast huvitavad (juhul, kui reporter on jalgpallifänn), eriti juhul, kui sa teed intervjuud fännidele ja huvilistele. neid spordiportaali videointekaid vaatavad keskmised kuni die-hard jalgpallifännid, kellele ei ole asju vaja puust ja punaseks ette teha. inimene, kes pärast AK-d vahel spordiuudised (kristina ja andruse vägitegudest) üle kaeb - neid need ei koti. seega on mõlemad tingimused (reporteri kompetentsus ja auditoorium) intervjuude positiivseks läbiviimiseks täidetud.

          olen alati imestanud, kui räägitakse meie koondise tugevusest põhjendusega, et "meil mängivad nüüd praktiliselt kõik mehed väkisklubides". who cares? see tõik ei ole nii meeletult oluline, kuigi asjaolu, et eesti kõrgliiga on euroopas üks nõrgemaid, lisab sellele väheke kaalu. olulisem on, et meie koondislaste klubide taseme- ja reputatsiooni-imidživahed on meeletud, ning tekib küsimus, kas need on alati kooskõlas meeste tegelike võimetega. nt vassiljev, vahest eesti koondise oluliseim mängija, mängib sloveenia liigas, mis ei ole eesti omast nii palju kõvem. seetõttu tundus mulle kentsakana ka rootsi kunni jutt ühe teise teema all, et zenjov peaks oma praegusest koduklubist püüdlema veel kõrgemale. muidugi võiks ja isegi peaks, aga julgen väita, et zenjov on just üks neid, kes mängib oma võimete kohta maksimaalselt kõvas klubis. st tema tase kõvemat klubi hetkel väga ei võimaldaks. ja see pole kriitika zenjovi suunal, kuna ukraina liiga on kõva ja lvovi karapty on hea klubi. sama ka pareiko kohta. ei ole tal kuhugi vaja floppima minna inglismaale kolmandaks väravavahiks, et siis rääkida, klubi edu on oluline...

          lihtsalt sellest rüütli jutust, et "mehed on välisklubides", mida söögi alla ja peale aetakse, saaks hea edasiarenduse. nt kes on need mängijad, kes on klubiliselt oma maksimumi saavutanud, kellel on kõige rohkem varu. kes mängib üle oma võimete klubis (neemelo - mäletate? klavan -? lindpere - et kas ta on ikkagi nii suur staar ja nii hea mängija nagu meile üritatakse väita? ps. kuulake, millise tooniga usa kommentaatorid oma väidetavatest tippmängijatest räägivad. mängijad on sageli keskpärased isegi oma liiga mastaabis) jnejne. kui vassiljev on nii kõva, miks ta ikka sloveenia liigas on? mis on need omadused, mis võivad vassiljevil, eesti zidane'il, takistada kõrgemal tasemel läbi löömast (need takistused on ju olmeas? või siiski äkki pole?) võrreldes reimiga? pikka aega ainus tehnikaga mängija eestis, kes vireles karjääri lõpuni floras. jnejnejne. need on näited.

          lisaks: kui EJLi videovormis intekate puhul on teravmeelsuse puudumine veel andestatav (tegu on ju siiski promokanaliga) ja kohati mõistetav, siis ERRilt ootaks väheke konstruktiivsemat lähenemist.

          lisaks mainin, et kõik minu eelnevalt välja toodud näited on võrdlemisi juhuslikud/toodud spontaanselt emotsiooni ajel ja võib esineda ebatäpsusi, ent üldiseid tendentse peaks need siiski tabama.

          end of rant.

          Kommentaar


            Ma arvan millegipärast, et selline see koosseis ongi. Zahovaiko kogenum ja mängib ju Portugali liigas. Samas kui Saag ja Zenjov jääks kuidagi liiga nooreks ründepaariks. Eks näeb, igatahes ootan seda mängu suure huviga

            Kommentaar


              Algselt postitas Artur Vaata postitust
              vabanda, ma ei teadnud täpselt, kes neid intekaid teeb + ma ei tunne sind isiklikult. kasutan foorumis oma õiget nime ja mu perekonnanimi on siis päris paljudele tuttav (kui huvitab, saadan privaatsõnumiga). mu kriitika ei olnud üldse sulle isiklikult suunatud ja loodan, et sa ei solvu.
              ei solvu. vaadates mis toimub mõne ajalehe väljaande juures, siis ma olen veel väga heas positsioonis ja valguses. lisaks kui kritiseeritakse konstruktiivselt, mitte lahmides, siis see on hea. muidugi teinekord oleks tore, kui see ei pandaks avalikult välja. või kui pandaks, siis esmalt saadetaks koopia. a see selleks

              Kommentaar


                Algselt postitas Artur Vaata postitust
                vabanda, ma ei teadnud täpselt, kes neid intekaid teeb + ma ei tunne sind isiklikult. kasutan foorumis oma õiget nime ja mu perekonnanimi on siis päris paljudele tuttav (kui huvitab, saadan privaatsõnumiga). mu kriitika ei olnud üldse sulle isiklikult suunatud ja loodan, et sa ei solvu.

                on iseeensest mõistetav, et mängueelsed ja -järgsed intervjuud on sageli formaalsed, ja ideaalis, st arenenud jalgpallikultuuriga riikides, töötab see süsteem täiesti normaalselt. räägin eelkõige pre- ja post-matchist ja ostudest stiilis "harry, how confident are you that the victory over young boys will boost the moral of your squad; are you confident that van der vaart has everything to succeed in england, etc" (ajuvaba küll, aga klubidel on kanalitega lepingud, et need teevad sellel ja sellel kellaajal mängijate-treeneritega intekad. mõlemad on kohustatud ja süsteem töötabki suuresti viisakuse ja selle eelpool mainitud common sense'i peal), mis on, kõiki asjaolusid, nii enam-vähem, kuigi kohati liiga nagu football manager..

                eesti koondise mängudel sama taktikat kasutada ei ole sobilik mitte ainult seetõttu, et reporteri nn väline aura sageli ei "toida", vaid peamiselt põhjusel, et koondise mänge on nii harva, mistõttu on oluline just informatiivsus. itaalia vastu küsida, et mis oleks meile hea tulemus? tead ju ise ka, et viik oleks väga hea. kui seejärel intervjuueritav on öelnud, et itaalia on tugev ja viik oleks hea, küsid, et aga no aga kuigi viik oleks hea, aga äkki tahame ikka võita isegi (parafraseerin meelega kergelt valesti), siis see on absurd. iga jalgpallifänn teab, et viik itaaliaga oleks väga kõva tulemus ja et võit oleks veel parem kui viik, kuigi väike ime.

                sa, meesmuiste, ise ka ju jalgpallifänn. just selle informatsiooni ja interaktiivsuse tõttu, mida inimene otsib (kuna koondise mänge on nii vähe ja intekaid võrreldes välisliigadega minimaalselt) tulebki küsida seda, mis sind ennast huvitab. üldjuhul on parimad küsimused need, mis reporterit ennast huvitavad (juhul, kui reporter on jalgpallifänn), eriti juhul, kui sa teed intervjuud fännidele ja huvilistele. neid spordiportaali videointekaid vaatavad keskmised kuni die-hard jalgpallifännid, kellele ei ole asju vaja puust ja punaseks ette teha. inimene, kes pärast AK-d vahel spordiuudised (kristina ja andruse vägitegudest) üle kaeb - neid need koti. seega on sinu intervjuude mõlemad tingimused (reporteri kompetentsus ja auditoorium) intervjuude positiivseks läbiviimiseks täidetud.

                olen alati imestanud, kui räägitakse meie koondise tugevusest põhjendusega, et "meil mängivad nüüd praktiliselt kõik mehed väkisklubides". who cares? see tõik ei ole nii meeletult oluline, kuigi asjaolu, et eesti kõrgliiga on euroopas üks nõrgemaid, lisab sellele väheke kaalu. olulisem on, et meie koondislaste klubide taseme- ja reputatsiooni-imidživahed on meeletud, ning tekib küsimus, kas need on alati kooskõlas meeste tegelike võimetega. nt vassiljev, vahest eesti koondise oluliseim mängija, mängib sloveenia liigas, mis ei ole eesti omast nii palju kõvem. seetõttu tundus mulle kentsakana ka rootsi kunni jutt ühe teise teema all, et zenjov peaks oma praegusest koduklubist püüdlema veel kõrgemale. muidugi võiks ja isegi peaks, aga julgen väita, et zenjov on just üks neid, kes mängib oma võimete kohta maksimaalselt kõvas klubis. st tema tase kõvemat klubi hetkel väga ei võimaldaks. ja see pole kriitika zenjovi suunal, kuna ukraina liiga on kõva ja lvovi karapty on hea klubi. sama ka pareiko kohta. ei ole tal kuhugi vaja floppima minna inglismaale kolmandaks väravavahiks, et siis rääkida, klubi edu on oluline...

                lihtsalt sellest rüütli jutust, et "mehed on välisklubides", mida söögi alla ja peale aetakse, saaks hea edasiarenduse. nt kes on need mängijad, kes on klubiliselt oma maksimumi saavutanud, kellel on kõige rohkem varu. kes mängib üle oma võimete klubis (neemelo - mäletate? klavan -? lindpere - et kas ta on ikkagi nii suur staar ja nii hea mängija nagu meile üritatakse väita? ps. kuulake, millise tooniga usa kommentaatorid oma väidetavatest tippmängijatest räägivad. mängijad on sageli keskpärased isegi oma liiga mastaabis) jnejne. kui vassiljev on nii kõva, miks ta ikka sloveenia liigas on? mis on need omadused, mis võivad vassiljevil, eesti zidane'il, takistada kõrgemal tasemel läbi löömast (need takistused on ju olmeas? või siiski äkki pole?) võrreldes reimiga? pikka aega ainus tehnikaga mängija eestis, kes vireles karjääri lõpuni floras. jnejnejne. need on näited.

                lisaks: kui EJLi videovormis intekate puhul on teravmeelssuse puudumine veel andestatav (tegu on ju siiski promokanliga) ja kohati mõistetav, siis ERRilt ootaks väheke konstruktiivsemat lähenemist.

                lisaks mainin, et kõik minu eelnevalt välja toodud näited on võrdlemisi juhuslikud/toodud spontaanselt emotsiooni ajel ja võib esineda ebatäpsusi, end üldiseid tendentse peaks need siiski tabama.

                end of rant.
                Läbi aegade parim postitus siin foorumis, mida olen näinud....

                Eks näis, mis ründepaar saab olema, kui ka on Zahovaiko, siis Portugali liigas trennid ja mängud, mis ta saab on kõval tasemel, usun, et mees saab hakkama + Zenjov ees on ideaalne!!

                Kommentaar


                  Kuna itaallaste juhendaja ei osanud mehi nimelist välja tuua, siis nimetas ta ohtlikemate eestlaste särginumbrid – 14, 9, 6, 7, 8 ehk Konstantin Vassiljev, Tarmo Kink, Aleksandr Dmitrijev, Sander Puri ja Andres Oper.

                  huvitav, mispärast peavad nod ohtlikemat sekka Dmitrijevit, ja Puri... ja kas nad seda sisi ei teagi, et oper ei mängi...

                  Mina peaks ikka Ohtlikemateks Kinki, Zenjovi (kui ta platsil), Vassiljevi ja Piirojat (kes on osav peaga väravaid lööma standardites)....

                  Igaljuhul tundub, et nende eeltöö meie koondise kohta ei ole väga põhjalik ja üleüldse see suhtumine, et sõidame kohale 24 h ennem mängu, jalutame korra väljakul, magame, sööme ja siis teeme selle kohustusliku osa ära jätab väga poollõdva jalaga mängimise mulje....

                  Loodame parimat.... ise ma usun ikka veel eesti lootustesse!! Ja küll see Piiroja platsile tuleb homme, see on pressiga mängimine + kui tal homme kindlasti parem jalg ja painkillerid sees, siis põhisse saab ta ikka!


                  Ok ja Sander Puri võib ka olla kiire ja terav, aga ikkagi nii ohtlikuks ma teda küll ei peaks... pigem Zenjovi, kes on kiire ja viimaselajal hoos!

                  Kommentaar


                    Kusjuures ma arvan, et selle üllatuse all pidaski Rüütli Slavat silmas aga eks homme ole näha.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Väike pildiseeria Itaalia poiste saabumisest staadionile ja peatreeneri pressikonverents.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                        Väike pildiseeria Itaalia poiste saabumisest staadionile ja peatreeneri pressikonverents.
                        haha 4 fänni.. no ausaltöeldes ei ole ju põhjust minna lennujaama, kui kõik enda riigi parimad juba kohal on


                        EDIT: ah see, et postimehes oli uudises kirjas, et 4 fänni oli lennujaamas

                        Kommentaar


                          Zahovaiko väsib küllaltki kergelt ära sama oleks ta ideaalne vahetada välja mingi 60 minutil Saag'i vastu. Zenjov 70-75.minutil välja sisse Purje näiteks? Puri ka välja ja sisse dno kes ta sinna varusse pistab... Kruglov äkki Puri asemel sisse ?
                          Mis arvate ? Suht loogline tundub


                          2 asja mis võiks juhtuda. Vassiljev paneb 40-50 meetrilt värava või Kink teeb oma "leiba" lööb kaugelt vasakuga värava fu** yeah kui kõva see oleks.

                          Kommentaar


                            ründepaar Ziga-Zaga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Assu2 Vaata postitust
                              Zahovaiko väsib küllaltki kergelt ära sama oleks ta ideaalne vahetada välja mingi 60 minutil Saag'i vastu. Zenjov 70-75.minutil välja sisse Purje näiteks? Puri ka välja ja sisse dno kes ta sinna varusse pistab... Kruglov äkki Puri asemel sisse ?
                              Mis arvate ? Suht loogline tundub


                              2 asja mis võiks juhtuda. Vassiljev paneb 40-50 meetrilt värava või Kink teeb oma "leiba" lööb kaugelt vasakuga värava fu** yeah kui kõva see oleks.
                              Post võib ka tulla sisse.. Puriasemele näiteks, kui tulejõudu juurde vaja ja muud enam proovida ei ole.... yeah kinki leib oleks kui unenägu, mis eluksajaks meelde jääks...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                                Kuna itaallaste juhendaja ei osanud mehi nimelist välja tuua, siis nimetas ta ohtlikemate eestlaste särginumbrid – 14, 9, 6, 7, 8 ehk Konstantin Vassiljev, Tarmo Kink, Aleksandr Dmitrijev, Sander Puri ja Andres Oper.

                                huvitav, mispärast peavad nod ohtlikemat sekka Dmitrijevit, ja Puri... ja kas nad seda sisi ei teagi, et oper ei mängi...

                                Mina peaks ikka Ohtlikemateks Kinki, Zenjovi (kui ta platsil), Vassiljevi ja Piirojat (kes on osav peaga väravaid lööma standardites)....

                                Igaljuhul tundub, et nende eeltöö meie koondise kohta ei ole väga põhjalik ja üleüldse see suhtumine, et sõidame kohale 24 h ennem mängu, jalutame korra väljakul, magame, sööme ja siis teeme selle kohustusliku osa ära jätab väga poollõdva jalaga mängimise mulje....

                                Loodame parimat.... ise ma usun ikka veel eesti lootustesse!! Ja küll see Piiroja platsile tuleb homme, see on pressiga mängimine + kui tal homme kindlasti parem jalg ja painkillerid sees, siis põhisse saab ta ikka!


                                Ok ja Sander Puri võib ka olla kiire ja terav, aga ikkagi nii ohtlikuks ma teda küll ei peaks... pigem Zenjovi, kes on kiire ja viimaselajal hoos!
                                Ilmselt on vaadatud videoid eelmistest koondisemängudest ja Zenjovi pole seega märgatud, tema vorm eurosarjas/koduliigas on meie "salarelv"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X