320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kui juba seisu ennustamiseks läks siis 2-2 või 3-2 eestile. ja me lööme veel esimese värava 5 minutiga

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      võib lüüa küll aga mitte selles mängus.mees ju vigastusega audis
      Sellepärast lööbki, et ta on vigastatud.

      Tegelt pakun 0-3 suht tuhm ja igav mäng Eestilt, aga loodan ja usun muidugi meisse.

      Piiroja ja Saag ründesse.

      Kommentaar


        #18
        Lindpere mängib ikka seal jah ?
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Pakun 1-1 või 2-1 Eestile.
          Algselt postitas Blue Moon
          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

          Kommentaar


            #20
            Aga ehk selleks mänguks suudavad EJL ja turvafirmad midagi uut fännidega jaoks välja mõelda.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #21
              Ma sügavalt sügavalt loodan, et terve staadion hüüaks ja elaks kaasa, see pole mingi kuradi korvpalli väljak - tuudutage seal oma pasunaid.

              Viigiga olen küll väga rahul, eks näis =)

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Aga ehk selleks mänguks suudavad EJL ja turvafirmad midagi uut fännidega jaoks välja mõelda.
                Pasunate staadionile mitte lubamine oleks selles osas hea idee - turvameestele preemia näiteks iga 10.da ära võetud pasuna kohta?

                Või äkki peaks korjanduse tegema ning avama leti, kus saab pasunat nö tagasi müüa või piruka vastu vahetada?
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                  Pasunate staadionile mitte lubamine oleks selles osas hea idee - turvameestele preemia näiteks iga 10.da ära võetud pasuna kohta?

                  Või äkki peaks korjanduse tegema ning avama leti, kus saab pasunat nö tagasi müüa või piruka vastu vahetada?
                  nagu garderoobi, annad oma pasuna neile - saad numbri vastu. pärast mängu saad jälle numbri eest oma pasuna

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Assu2 Vaata postitust
                    Ma sügavalt sügavalt loodan, et terve staadion hüüaks ja elaks kaasa, see pole mingi kuradi korvpalli väljak - tuudutage seal oma pasunaid.

                    Viigiga olen küll väga rahul, eks näis =)
                    minu arust need vuvuzelad kõlavad väga mõnusalt aga teine asi on suvalised pasunad.samas tõelist jalkafänni ei tohiks need asjad häirida kui ikka keskendud mängu vaatamisele
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      minu arust need vuvuzelad kõlavad väga mõnusalt aga teine asi on suvalised pasunad.samas tõelist jalkafänni ei tohiks need asjad häirida kui ikka keskendud mängu vaatamisele
                      Üsna raske on keskenduda, kui keegi sulle pidevalt kõrval kõrva töristab.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kas plekkpurgis võib õlut statal juua? Või peab põue peitma?

                        Kommentaar


                          #27
                          Ainult klaastaaras tohib.

                          Kommentaar


                            #28
                            Loodan, et itaalia mänguks on mul piisavalt vägijooki sees et nendele pasunajattetle moraal maha pidada.

                            mingi kampaania võiks ju teha, et näiteks staadioni seintel vms. on reklaam et pmst. mis ütleks, et pasuna puhumise asemel laulaks.
                            need inimesed kes käivad oma perega vaatamas vutti ei käi ju soccernetis ja ma kindel et pool staadionit ei teagi, et pasunad nii maha tehtud on. isegi mu sõbrad kes mängivad ise jalkat aga satuvad harva staadionile alati ütlevad, et krt unustasin pasuna maha vms. keegi ei teagi sellist asja, et pasunad on pededele

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              keegi ei teagi sellist asja, et pasunad on pededele
                              ja nii ongi
                              peab reklaamima suuremalt, et ei pasunatele, jaa laulmisele
                              jalgpallihaigla võiks teha EJL liiduga koostööd, ning enne Itaalia mängu mingi reklaamid linnapeale panna
                              kus siis on mängu reklaam, ning mingi lausejupp, et pasunad jätke koju
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                #30
                                Eestlane on laulurahvas, jätame pasunad koju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X