320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Oleks mingit laulu sealt fännisektorist kunagi siis kuulda ka..

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Oleks mingit laulu sealt fännisektorist kunagi siis kuulda ka..
      tõesti, need kuradi pasunad ja muud kõristid/pläristajad summutavad kogu ilusa laulmise ära, ilmselt pole küljetribüünidelt aru saadagi et keegi kuskil laulab

      Kommentaar


        #33
        Samas kui kõik teeks täiega ja suure innuga, siis karjuks vabalt ka need pasunad üle. Vaadake kui palju teid alati seal fännisektoris on, keegi peaks rahva käima tõmbama (nagu on nö dirigendid ruuporitega teiste ees välismaal) kuna enamus inimesi liigutab seal lihtsalt suud.

        Kommentaar


          #34
          njah, selle dirigendi teemaga peaks tõesti tegelema

          Kommentaar


            #35
            Mister ja Shparkz, fännisektorist on kuulda väga hästi laulu viimastel mängudel. Ma ei tea mida teie olete teinud aga ma olen küljetribüünil olnud nii fännitribüüni poolses otsas kui ka kaugemas ning kuulnud mida lauldakse.
            Pasunatest, siis jah, minu kõrvakuulmine oli küll peale viimast mängu mõnda aega ära sest mul oli 2 pasunat seljataga + 4-5 kohe läheduses ning suht jube oli olla.
            Teha väikene laululeht kava vahele, et küljetribüüni inimesed, kes nii palju ei käi mängudel ka aru saaks mis laulu lauldakse oleks mõte. Enamasti pasundavad ikka need, kes laulda ei oska fännilaule.
            Viimastel mängudel on olnud dirigendid fännitribüünil ja väga edukalt tehtud oma tööd. Küljetribüüni on vaikselt suudetud kaasa tõmmata fännisektoriga, tasapisi muutub asi paremaks.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Mister ja Shparkz, fännisektorist on kuulda väga hästi laulu viimastel mängudel. Ma ei tea mida teie olete teinud aga ma olen küljetribüünil olnud nii fännitribüüni poolses otsas kui ka kaugemas ning kuulnud mida lauldakse.
              Pasunatest, siis jah, minu kõrvakuulmine oli küll peale viimast mängu mõnda aega ära sest mul oli 2 pasunat seljataga + 4-5 kohe läheduses ning suht jube oli olla.
              Teha väikene laululeht kava vahele, et küljetribüüni inimesed, kes nii palju ei käi mängudel ka aru saaks mis laulu lauldakse oleks mõte. Enamasti pasundavad ikka need, kes laulda ei oska fännilaule.
              Viimastel mängudel on olnud dirigendid fännitribüünil ja väga edukalt tehtud oma tööd. Küljetribüüni on vaikselt suudetud kaasa tõmmata fännisektoriga, tasapisi muutub asi paremaks.
              aga ütle neile et kui vait ei jää lööd pasuna kurku

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Mister ja Shparkz, fännisektorist on kuulda väga hästi laulu viimastel mängudel. Ma ei tea mida teie olete teinud aga ma olen küljetribüünil olnud nii fännitribüüni poolses otsas kui ka kaugemas ning kuulnud mida lauldakse.
                Pasunatest, siis jah, minu kõrvakuulmine oli küll peale viimast mängu mõnda aega ära sest mul oli 2 pasunat seljataga + 4-5 kohe läheduses ning suht jube oli olla.
                Teha väikene laululeht kava vahele, et küljetribüüni inimesed, kes nii palju ei käi mängudel ka aru saaks mis laulu lauldakse oleks mõte. Enamasti pasundavad ikka need, kes laulda ei oska fännilaule.
                Viimastel mängudel on olnud dirigendid fännitribüünil ja väga edukalt tehtud oma tööd. Küljetribüüni on vaikselt suudetud kaasa tõmmata fännisektoriga, tasapisi muutub asi paremaks.
                väga hea siis, ma ise olen just fännisektoris ja ei teadnud kuidas pasundamise saatel laulu kuuldaon kaugematel tribüünidel

                Kommentaar


                  #38
                  Kohal muidugi.
                  Ootan Eesti poolt väga võitluslikku mängu, mitte meetritki vastasele ! Tulgu või kaotus, aga et Eesti annaks võimsa lahingu !

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Mister ja Shparkz, fännisektorist on kuulda väga hästi laulu viimastel mängudel.
                    Viimane mäng (Nike sektoris) oli kohati küll arusaamatu, mida momendil lauldi...
                    Usk kaob viimasena...

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Mister ja Shparkz, fännisektorist on kuulda väga hästi laulu viimastel mängudel. Ma ei tea mida teie olete teinud aga ma olen küljetribüünil olnud nii fännitribüüni poolses otsas kui ka kaugemas ning kuulnud mida lauldakse.

                      Viimastel mängudel on olnud dirigendid fännitribüünil ja väga edukalt tehtud oma tööd. Küljetribüüni on vaikselt suudetud kaasa tõmmata fännisektoriga, tasapisi muutub asi paremaks.
                      No mina vaatasin täna öösel videokordusest mängu Fääri saarte vastu ära ja kuigi on kuulda, et keegi kuskil midagi laulab/karjub, siis pasunad käivad ikka väga tugevasti üle... Samas eelnevalt vaatasin Bayerni ja Reali mängu ning seal sellist jama kuulda ei olnud - kultuurid on erinevad ja minu arust meie fännikultuuri parandamiseks tuleks lihtsalt vähemalt kasvõi rahvuskoondise mängudel ära keelata igast pasunate ja asjadega sissepääsu staadionile. Mujal Euroopas ei valmista ju klubidele raskusi vuvuzeladega sisenemist keelata. Ja kui meil ei tohi suuri lipuvardaid ja värke olla, mis mujal Euroopas valdavalt keelatud ei ole, siis ma usun, et pasunate ära korjamine turvakontrollis samuti suurt vaeva ei näe. Lisaks kui eelnevalt sellest ajakirjanduses rääkida, et pasunatega tulla ei tohi ja pileti tagaküljele ka pasunale punane rist peale teha, siis minu arust ei tohiks olla tegu nii raske ülesandega. Et ses suhtes ei soovi näha nüüd EJL-i juttu, et me ikka ei saa seda teha ja nii... Saate küll! Näidake ka ükskord, et teile lähevad fännid ja fänlus korda! Või kui te tahate jätta kõikidele meie külalistele muljet, et siin on mingid pasunapuhujad, siis aga palun! Brassid näiteks ju tõid pärast eelmise aasta kohtumist negatiivse asjana välja need pasunad..

                      Ja ainult rahvuskoondise mängudest räägin esialgu seepärast, et pasunat on võimalik mingil määral ka kasulikult kasutada, kui seda õigetel aegadel puhuda. Näiteks mõne väiksema klubi toetajad puhuvad pasunat samal ajal kui peaks käima "plaks", et asja võimendada... Sellisel juhul on tegemist isegi mingil määral mõistetava asjaga, aga koondisemängudel on paraku kuulda ühtlast pasunatooni... Ja see ei kõlba kuskile!

                      Ning mis dirigenditööst me räägime? Kui B6's hakatakse laulma ja mina olen B7'mes, siis oma sektoris tuleb laul järgi umbes neli laulurida hiljem... Pool mängu vaatamise ajast kulub kõrvalsektori jälgimiseks, sest paraku see akustika Arenal pole väga hea ja ei ole kuulda, mida kõrval lauldakse.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #41
                        vaatasin ka just mängu algust internetist ja telekast vaatajad väga aru ei saanud tõesti, mingi pasundamine oli põhiline mida kuulda oli

                        Kommentaar


                          #42
                          Täpselt, pidin ka see mäng istuma kodus ja vahtima mäng ning laulmisest opolnud kuulda midagi. Kohati tundus nagu vahiks eesti kossukoondise mängu - koguaeg pasunad ja siis vahepeal kuulsid õrnalt hõiskeid "eesti"

                          Kommentaar


                            #43
                            No fakk sellise hulga fänndiega peaks need kuradi pasunad iga kell üle karjuma! Aga eks madalat volüümi fännisektorist põhjustab ka see, et Eestis on selline mõsite nagu fänlus veel suhteliselt tundmatu.

                            Sorri fännisektori tüübid, te olete kõik väga tublid aga ma lihtsalt räägin kuidas asjad on, et seda kõike veel paremaks teha Järgmine kord paneb iga inimene enda kõrval seisma inimese karjuma!!!!!!

                            Kommentaar


                              #44
                              Kui te tahate, et kogu staadion laulaks ja kaasa elaks siis kõige pealt peaksid julgemad ja parema lauluhäälega mehed eralduma fännitribüünilt ning laiali jaotuma üle staadioni. Välja peaks printima või siis panema mängututvustuse vahele sõnad jne. Järgmised mängud peaksid siis need asumisele saadetud mehed rahvast kaasa tõmbama kuniks see ebavajalikuks muutub Eestlane võib ju laulurahvas olla aga lambist tühja koha pealt ei hakka küljetribüünidel keegi tundmatuid lauseid laulma.

                              Lööge nüüd jalaga või sülitage aga nii see on ja jääb.

                              Kommentaar


                                #45
                                No kõigepealt tuleb fännisektor laulma saada!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X