320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tra kuidas ma vihkan seda kalkunit rsk, hakkab juba 30 minna peal rääkima " ehk on täna see päev kus tuleb see võit ära" haige mees
    i don t like u u don t like me

    Kommentaar


      Itaalia on väga ohtlik, nii et peab kõige hullemaks valmis olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
        tra kuidas ma vihkan seda kalkunit rsk, hakkab juba 30 minna peal rääkima " ehk on täna see päev kus tuleb see võit ära" haige mees
        Endale Kalkun komentaatorina suht meeldib ,aga selline ära sõnumine häirib küll.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
          ära põe, hetkel on rahuldav pela
          Usun, vippiuppappioauuuaaa, aga tahaks ikkagi korralikult mängu näha. Värava aeg näiteks oli pilt "kinni kiilunud". Ja miks sa staadionil pole?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Palju itaalia fänne tuli ja kas need kes staadionil on, on rohkem sellised kes koha peal elavad või on ka neid itaalia ultra fänne?

            Kommentaar


              Üks neist "itaallastest" oli minu arust Cannuman, keda telekas näidati.

              Kommentaar


                Goal.com live -

                Estonia 1-0 Italy

                GOAL! ESTONIA TAKE A SHOCK LEAD! Sirigu thumbles a Vassilijev free-kick and Zenjov is quickest to react to stab the ball into the net. Italy behind.

                Kommentaar


                  Asi minus või kohtunikud ikka päris märgatavalt eelistavad itaallasi?
                  Aga jah märkasin ka seda, et paar eestlast olid seal EJL'i(?) särkidega ja itaalia lipuga .

                  Kommentaar


                    Zenjov on ikka väga kiire ja hea , kutt on üldse heas hoos ka Karpaty eest mängides..Krt Kinki võiks ka veel näha täna koos Sergeiga..

                    Kommentaar


                      lahe siiiiiiiiiiiiiiiiiiis

                      Kommentaar


                        OEH 3 mintsaga saime ära

                        Kommentaar


                          hahahah fänn

                          Kommentaar


                            Cannuman?

                            Kommentaar


                              äkki count hoopis? ta ka kadunud ju hetkel.. või on asi selles, et ta onu soovis heategu talt.

                              Kommentaar


                                oleks siis paljas olnud ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X