320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

12 väljakumängijad-tuulemehed !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    12 väljakumängijad-tuulemehed !!!

    Austet võitluskaaslased.

    Et alanud valikstsükkel algas raskelt (ehkki õnneks võidukalt) siis on meie jalgpalluritele kodumängudeks väljakule abiks tarvis 12-ndat mängijat, et need võidud ikka kindlamini koju jääks ...
    Mõeldud tehtud - meie väikene fännigrupeering/RummaBastards pani pead kokku ja tahame alates Eesti vs. Itaalia mängust et kõigil kodumängul on meie koondist lisaks tuhandetele sini-fännidele toetamas ka need kaks 6 meetri kõrgust ja elektrigeneraatorite jõul elavat Eesti koondislast-tuulemeest (üritan ka selle kujunduse siia ülesse panna - keegi targem inimene võiks seda pilti suuremaks teha vms.) kes väljakumängijatele lisa powerit süstiksid.
    (Mul on ka foto A le Coq Areenalt Eesti-Soome mängu eelselt tehtuna demotuulemehega , kuidas poisid reaalselt välja näevad ja kus staadionil asetsema hakkavad
    aga ma ei osanud siia kahte pilti korraga ülesse riputada...help needed.)

    Et see kogu projekt (2 tuulemeest + tuulegeneraatorid 4tk.) on suhteliselt kallis, siis palun selle teostamiseks taaskord ka sõprade-fännide abi, kõikide nimed lasen vajadusel trükkida tuulemeestele ja lisan siinsesse teemasse....

    Annan siinkohal ka konto kuhu võimaluse korral tuulemehe-projekti toetus ja sponsorlus oodatud on : 1105281121 Jaanus Rumma / selgitusse kirjutage : tuulemees/oma nimi... või hüüdnimi.

    Tänaseks on õlga alla panemas -
    As Jalajälg,
    SupporterGrupp,
    RummaBastards,
    MTÜ Viies Sektor/Sen,
    Steiv MEESMUISTE Silm,
    Tõnis KYMPA Kümnik,
    Karel Otto,
    Aivo AIFO Averin,
    Oskar Pärt Mölder,
    Egert "Nukitsamees" Soll;
    Johannes "NONOH" Sats,


    ...
    Lisatud failid
    RummaBastards!

    #2
    Mõte on hea, aga kas selline asi saaks valmis juba Itaalia mänguks?

    Kommentaar


      #3
      Ettevõtlikkusest sul puudu ei jää ning mõned ettevõtmised on olnud äärmiselt vajalikud ja olen isegi neis kaasa löönud.

      Aga kuna raha on vähe, kas ei tuleks siiski tähelepanu suunata rohkem fännuluse organiseeritumaks muutmisele? Näiteks ruuporid, mida lubati juba EM-valiksarja alguseks. Võib olla pole minuni värske info jõudnud aga probleeme oli ennist ka orkestriga.

      Uuest ettevõtmisest: Idee oleks siis paigutada kaks 6meetrist koondislast saadioni ümber ?
      >>

      Kommentaar


        #4

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          #5
          ..ei tuulemehed hakavad olema sise staadionil...samal tasapinnal väljakuga..sinna kus diagonaal-vahekäigud on nurgalöögi lippude juures..seal mingid bussid tavaliselt on... täpne asukoht sõltub ka ilmastikust...kui on tuulevaikne ilm siis mõtlesin et vastasfännide tribüüni n.ö. kolmandale korrusele..sinna kus "helikopteri maandumisplats" on kahelepoole lipuvardaid.

          Iseenesest tuulemehed pidid valmis saama juba EST vs Soome mänguks ent kuna esimene toote-valmistaja oli selline paras udu ja venivillem siis sebisin uue firma kes garanteeris et Itaalia mänguks on poisid valmis ja statkal vehkimas (materjal on juba tellitud ja käib õmblemine)

          Fänluse organiseerumist tribkal või kus iganes mujal mina ei takista... see peaks ju JalgpalliHaigla rida olema... mina olen viimasel ajal selle visuaalse atraktiivsuse pooldaja - rohkem lippe-rohkem bännareid-rohkem salle-rohkem sinist-rohkem tossu-rohkem actionit

          Tuulemehed Nou Campil... sama visioon on ka minul: http://www.youtube.com/watch?v=XAgc8T4SADg

          Ma tahaks selle näidis foto 6m.demomehga ka ülesse riputada, siis saab ehk parema kuvandi ja ettekujutuse..kes aitab mind?
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas jansa Vaata postitust
            Ma tahaks selle näidis foto 6m.demomehga ka ülesse riputada, siis saab ehk parema kuvandi ja ettekujutuse..kes aitab mind?
            http://imageshack.us/ -- lae pilt sinna, pärast upload'imist kopeeri vasakult tulbast 'forum code' siia.

            Kommentaar


              #7
              Tänud - hea et ikka targad inimesed olemas on

              siinkohal siis demo - e. valedes värvides (hiinlane?) tuulemees A le CoqAreenal , siiski tehtavatel tuulemeestel on ka pikemad käed jne inimese moodi rohkem:

              Uploaded with ImageShack.us
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #8


                Uploaded with ImageShack.us
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #9
                  Suurepärane ettevõtmine ! Loodetavasti saamegi neid juba itaallasi kimbutamas näha.

                  Kommentaar


                    #10
                    Enne tuleks uurida, kas super turvad sisse lasevad teid sellega Eesti on imeline maa.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                      Enne tuleks uurida, kas super turvad sisse lasevad teid sellega Eesti on imeline maa.
                      ma eeldan et need tuulemehikesed pannakse juba ennem paika

                      Kommentaar


                        #12
                        saatsin ka siis väikese toetuse teele

                        Kommentaar


                          #13
                          HELP NEEDED!
                          ...kas siin meil elektri- ja kaasaegsete lahendustega sina-peal olevaid inimesi ka leidub?

                          Soovitage poodi/tehast/elektrikut vms. kust osta või oskab ise keegi valmistada sellist suhteliselt lihtsat asja meie tuulemeeste projekti tarvis :

                          ... oleks vaja 220V e. tavalisele elektri kaablile lisatavat vahe-adaptorit või signaalivastuvõtjat - mis katkestab vajadusel (kaugjuhtimispuldi teel) vooluühenduse/pinge juhtmes enne voolutarbivatesse seadmetesse (e. siis nendesse generaatoritesse mis tuulemehed püsti ajab) jõudmist...Point on et saaks neid tuulemehi juhtida tribüünilt kaugjuhtimispuldiga (vajadusel sisse/ vajadusel välja) mitte ei peaks terve mäng füüsiliselt keegi inimene seisma nende mehikeste juures ja generaatoritelt ON/OFF nuppe näppima...?
                          Loodan et saite aru mida ma mõtlen ja vajan..?
                          Ei tohiks tänapäeva tehnika sajandil mingi imevigur olla ja hõlbustaks oluliselt tuulemeeste ekspluateerimist

                          Tänades, Jansa
                          50 54366
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            Mul sõbral suvilas on selline puldiga julla. Usun et neid müüakse siinamailgi elektroonika poodides. Tema omad rootsist ostetud muidugi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                              Mul sõbral suvilas on selline puldiga julla. Usun et neid müüakse siinamailgi elektroonika poodides. Tema omad rootsist ostetud muidugi.
                              ..no eelmisel nädalal käisin NoorTehnikus ja Tevalos .. neil küll ei olnud midag´i lahendust pakkuda..äkki selgitasin valesti ka muidugi...
                              Äkki räägid oma sõbraga..laenaks/ostaks ära vms. Mis on puldi tööraadius? Vaja oleks ikkagi mingi 30 m. ...
                              RummaBastards!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X