320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Serie B\'

    Originally posted by Henryfan
    Kas midagi toimub, ootan igatahes Fiorentinalt suuri kulutusi, et nad jäeks Serie A-sse püsima
    Mhmm Peab tegema suuri kulutusi?! Minu teada ei pea ja kus kohast. Teatavasti oli klubi alles hiljuti \"kustutamis\" nimekirjas. Samasugust mõtetut raha raiskamist ei tahaks näha, loodame et on midagi õpitud. Pealegi on Fiorentinal väga heal järjel noortetöö. Loomulikult peab Fiorentina oma ridasi täiendama, et vältida tagasi kukkumist Serie B-sse

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Serie B\'

      Originally posted by rolandbu
      Mhmm Peab tegema suuri kulutusi?! Minu teada ei pea ja kus kohast. Teatavasti oli klubi alles hiljuti \"kustutamis\" nimekirjas.
      Sa vist pole point\'le päris hästi pihta saanud. Fiorentinal on uus omanik kingakaupmees Della Valle näol ning need uued, suured kulutused sõltuvad juba tema tahtmistest.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Serie B\'

        No ütleks ka paar sõna sekka Ikkagi sai kunagi seda teemat alustatud...
        Kommentaar lõppenud hooaja kohta- ütleme, ausalt see turnii 24 meeskonnaga oli ikka päris koormav (nii meeskondadele kui ka teistele) No mina küll vahepeal ei jõudnud ennast kursis hoida, kui nad mänge pea ülepäeviti mängisid . Kogu see jama oleks olemata kui Siena ei oleks saatnud platsile mängukeeluga meest - mees oli saanud keelu primavera turniiri mängus ning Siena arvas, et see ei kehti põhikoosseisude mägude puhul. Päris hull oli aga, et kõik ametnikud sellise apsaka läbi lasid . Niisiis protestis Catania selle muidu viigiga lõppenud mängu tulemuse. Minu teada tegi ta aga seda alles pärast hooaja lõppu, kui oli selge, et Catania kukuks välja kui tulemus jääks muutmata. Ja andis asja tavalisse kohtusse, mis otsustas, et Catanial on õigus... Ja nii see lugu tilbendas terve suve siia sinna- kord 19 meeskonda Serie B-s siis jälle 21 või hoopis ikka 20 meeskonda (isegi turniiritabel loositi valmis). Lõpuks osutusid jalpalliliidu tegelased ikka nõrgaks ja andsid Gaucci ja kompanile alla (Gaucci on Catania klubi omanik) ja jõuti kompromisslahenduseni 24 meeskonnaga .

        Hooajast endast- hästi mängisid Sitsiilia meeskonnad ( kaks neist lausa serie A-s tuleval hooajal- Palermo ja Messina . Üllatajaks osutus AlbinoLeffe (Bergamo kandi ühismeeskond)- osutus nii mõnigi kord ootamatut vastupanu ka tugevamtele ja jäi kindlalt tabelisse ka järgmiseks aastaks. Tore on, et ka Fiorentina on serie A-s tagasi alates sügisest. Negatiivselt üllatasid aga mõnedki hiljutised serie A meeskonnad nagu näiteks Bari, Venezia ja Verona...

        Lõpetuseks viimaseid uudiseid- Napoli, kes vaevleb rahalistes raskustes, otsib uut omanikku, ja käivad jutud Gauccist kui ühest võimalikust kandidaadist Tegelikult peaks küll nutma sest nii kaob mul küll Napoli vastu igasugune sümpaatia (esimene lemmikklubi ikkagi...) Gauccist aga peaks omaette teema tegema- see millega see mees hakkama saab on ikka üle igasuguse mõistuse - tema lollusel ei ole piire (käib küll eriti lõppenud hooaja Perugia tegutsemiste kohta- ta ka seal omanik)

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Serie B\'

          Praegune Serie B tabelisseis pärast 30. vooru:

          1. Genoa 56p
          2. Empoli 51p
          3. Treviso 49p
          4. Perugia 48p
          5. Torino 48p
          6. Verona 47p
          7. Ascoli 45p
          8. Piacenza 43p
          9. Albinoleffe 42p
          10. Ternana 41p
          11. Cesena 41p
          12. Catania 40p
          13. Vicenza 39p
          14. Pescara 39p
          15. Modena 37p
          16. Triestina 37p
          17. Salernitana 36p
          18. Bari 35p
          19. Arezzo 32p
          20. Crotone 28p
          21. Venezia 25p
          22. Catanzaro 22p

          Olen üritanud ennast kuidagimoodi kursi ajada selle Serie B värgiga. Kui praegu panna panuseid edasipääsejatele, siis kahtlemata paneks panuse esimesele kolmele. Kuigi loodaks, et Torino ja Verona pigistaks ennast ka kuidagi A-sse. Kardan, et Torinol on see pea, et võimatu arvestades, et nende vorm käib seinast seina, Verona küll viimasel ajal paremini mänginud. Genoa on igatahes poole jalaga Serie A-s juba. Hooaja käigus hoidsin pisut pöialt ka Salernitana\'le, kes alustas väga kehvasti, kuid nüüd on igatahes saanud väljalangemistsoonist kaugele. Kuid kahju on, et Venezia on nii põhja läinud, samuti ka Bari. Aga hooaja lõpus üritan ühe korraliku ülevaate sellele hooajale teha Serie B-s!


          Nüüd Tuvikesi vaatama.
          sigpic

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Serie B\'

            Praegusel hetkel veel 4. voor lõpuni ja kaks klubi on ühe jalaga järgmise hooaja Serie A\'s. Empoli (73 punkti), kes mängis ka eelmine hooaeg Serie A\'s, on üks. Mäletan, kuidas Inter nad viimases vorus välja kukkutas ning samas ise CLi koha kindlustas. 3:2 lõppes mäng. Teine on Genoa (72 punkti). Mõlemad klubid on stabiilselt seal esikolmikus olnud ning väärivad igaljuhul edasipääsu. Kolmanda koha pärast võitlevad 68 punkti peal Perugia ja Torino. Ise hoian kahtlemata pöialt Torinole. Võimalus on olemas ka 63 punkti peal oleval Trevisol. 60 punktiga olevale Modenale võimalust enam ei annaks.

            Kolm parimat saavad siis edasi.
            sigpic

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Serie B\'

              Vabandan eelpool tehtud eksimuse tõttu. Miskipärast ütlesin, et 4 mängu on lõpuni, kuid tegelt on 2 nii, et järgmine hooaeg toimuvad kindlasti Serie A\'s Genova derby\'d ja näeme taas ka Empolit. Okei, matemaatiliselt võib üks klubi neist küll välja jääda, kuid kahtlen, et kas ikka mängitakse Torinole või Trevisole 4-5 punktiline edu maha 2 mänguga.
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Serie B\'

                Algselt postitas Tanel

                Kolm parimat saavad siis edasi.
                Esimesed 2 saavad otse edasi ja 3.-6. võistkond peavad playoff-mänge pidama. Minu teada.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Serie B\'

                  Algselt postitas mazz


                  Algselt postitas Tanel

                  Kolm parimat saavad siis edasi.
                  Esimesed 2 saavad otse edasi ja 3.-6. võistkond peavad playoff-mänge pidama. Minu teada.
                  Oli vist jah eelmine suvi see reegli muudatus. Midagi on juba silmade ees. Kuigi selle Inglismaa liiga ahvimise võiks juba ükskord ära lõpetada. Ja mulle selline värk eriti ei meeldi. Edasi peaks ikka saama need, kes esikolmikusse saavad, mitte need, kes ennast mõneks mänguks heasse vormi saavad ja siis järgmine hooaeg selle Serie A hooaja Atalanta algust järgi teevad ning põmaki tagasi kukkuvad.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Serie B\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Algselt postitas mazz


                    Algselt postitas Tanel

                    Kolm parimat saavad siis edasi.
                    Esimesed 2 saavad otse edasi ja 3.-6. võistkond peavad playoff-mänge pidama. Minu teada.
                    Oli vist jah eelmine suvi see reegli muudatus. Midagi on juba silmade ees. Kuigi selle Inglismaa liiga ahvimise võiks juba ükskord ära lõpetada. Ja mulle selline värk eriti ei meeldi. Edasi peaks ikka saama need, kes esikolmikusse saavad, mitte need, kes ennast mõneks mänguks heasse vormi saavad ja siis järgmine hooaeg selle Serie A hooaja Atalanta algust järgi teevad ning põmaki tagasi kukkuvad.
                    Täiesti nõus. Hetkel Serie A on äärmiselt ühtlane liiga, kui võrrelda just Inglismaa, Saksamaa ja Hispaania omadega. 7. ja 20. kohta lahutab vaid 12 punkti hetkel. Tipus on vahed küll suuremad, aga ikkagi mitte nii üksluised kui mujal. Ka tiitlivõitja selgus suurtest liigadest kõige viimasena. Miks seda muuta?

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Serie B\'

                      Ja põhimõtteliselt on ju Serie B niigi pikk. Milleks veel neid lisamatše teha? Ausalt öeldes ei tahaks ma kellegile peale Empoli ja Genoa seda kohta anda, sest vorm kõigub ülejäänud 20 tiimil ühest otsast teise koguaeg. Ehk Perugia on tõesti olnud kõige stabiilsem, Treviso on ka enamvähem. Torinost ei tasu sel teemal rääkida, kuid klassiga on nad neist kahest küll üle. Modena võitles esimesel poolel pigem püsima jäämise nimel, kui play-off koha pärast.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Serie B\'

                        Empoli on pärast aastast pausi tagasi Serie A\'s!

                        Samas Serie C1\'s on toimunud selline sündmus, et Napoli on vaid sammukese kaugusel Serie B\'st. Nimelt tuleb neil veel mängida play-off mängus Avellinoga. Võideti siis 70 000!!! pealtvaataja ees kodustaadionil Sambenedettese võistkond. Samas selles liigas sai jätku ka Como imeline langemine, 2002/2003 hooaja Serie A klubi mängib järgmine aasta juba Serie C2\'s! Kolme hooajaga kolm liigat madalamale.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Serie B\'

                          Ja Torino on tagasi Serie A\'s pärast väikest pausi!! Järgmine aasta siis, Milaano, Toriino, Rooma ja Genova derby\'d.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Serie B\'

                            Mul on nende terbide kohta küsimus..keda kohalikud toetavad? olen kuulnud, et Toriino rahvas toetab AC Torinot...ja Milaano omad vist peaksid Milano poolt olema. Oskad keegi täpsemalt kommenteerida..ka Rooma klubide kohta

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Serie B\'

                              Algselt postitas cannuman


                              Mul on nende terbide kohta küsimus..keda kohalikud toetavad? olen kuulnud, et Toriino rahvas toetab AC Torinot...ja Milaano omad vist peaksid Milano poolt olema. Oskad keegi täpsemalt kommenteerida..ka Rooma klubide kohta
                              Kumma Milano, kas AC või Interi oma AS Romat pooldavad enamasti roomlased ja Laziot etruskid
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Serie B\'

                                Milani siis..aga hea siis et kohalikud AS Romat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X