320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2010/2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA Teine liiga 2010/2011

    uus hooaeg pole mägede taga. Algab teisipäeval, 26 okoobril, ehk umbes kahe kuu pärast.
    oleks aga kena hakata arutama kes osaleb siin, kes tõuseb kõrgemale, kes loobub, kes tuleb juurde jne
    ning mis kõige tähtsam - kes on commish, jazzjansa jätkab sellel kohal või jaa?
    mida varem saame liiga kokku, seda varem saame drafti kokku leppida, seda varem saab ajagraafiku drafiks vabaks teha jne
    Слава Україні! Героям слава!

    #2
    No eks te ise leppige kokku mis aeg teile omale kõige rohkem sobima saab aga keeperi teemas on välja pakutud, et draftipäev võiks olla kõigil liigadel 22. okt ja reede. Et siis järgmisel päeval 23.okt Lihulas kokkutulekul saaks üksteise picke ja tiime mõnusalt õlleklaasi taga mõnitada. Kui aga on näha, et teie seast kokkutulekule kedagi nagunii tulemas ei ole, siis vaadake ise kuidas hakkama saate

    Kommentaar


      #3
      Kui õigesti mäletan, siis teie commish tõusis aste kõrgemale. See peaks tähendama automaatselt uue valimist

      Kommentaar


        #4
        Siit kõrgelt on üsna halb kuuldavus sinna madalamale. Aga kõigile jäänutele edu!
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          #5
          Kui mõni vaba koht on, ma võtaks selle endale.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            Kui mõni vaba koht on, ma võtaks selle endale.
            Usun, et saad koha. Aga eks see selgub, kui regama hakatakse ja osalejad endast märku hakkavad andma. Vähemalt oled nüüd vist järjekorras esimene. Vms.

            Kommentaar


              #7
              Esiliiga commish jälle kukkus madalamale vist. Selline Trade siis

              Kommentaar


                #8
                ühinen ka kui saab. Eelmine ja Esimene hooaeg läks mul aiataha ja sain tagant poolt 3 koha :S.

                Kommentaar


                  #9
                  Keegi võiks ohjad haarata, jah.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Alec Vaata postitust
                    Esiliiga commish jälle kukkus madalamale vist. Selline Trade siis
                    True
                    Aga commisheerida kahjuks ei jaksa see hooaeg.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma ikka jätkaks osalemist ja draftiks pooldaks kindlasti laupäeva, sest kõik teised päevad olen õhtuti tööl!

                      Kommentaar


                        #12
                        draft võiks ikka oksjon olla, onju

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                          draft võiks ikka oksjon olla, onju
                          või siis mitte

                          Kommentaar


                            #14
                            Vou... sorry kui ma midagi valesti ütlesin.

                            Oled kunagi oksjonit teinud kui sul nii tugev arvamus selle kohta on? See on palju parem kui see tavaline jama.

                            Kommentaar


                              #15
                              Sa ei öelnud midagi valesti. Mul on lihtsalt tugev arvamus selle kohta, et liigadesüsteemis jääb kehtima see 10 aastat tehtud vana hea jama.

                              Aga oksjoni jaoks võid teha eraldi liiga proovimiseks ka teistele.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X