320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2 Itaalia mängu piletit luulemeistritele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Hea töö jazzik!

    Kuulge Teie, kes plärtsute... kas siis oleks Te rahul kui jazzik oleks vahekokkuvõtetes kirjutanud, et PM on tulnud ntx 5 tk (autoreid avaldamata). "Võistluse" lõpus oleks siis öelnud pileti sai üks PMi saatjatest (endiselt nime avaldamata).

    Kuid valame õli tulle juurde, aitäh pileti eest!
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      #47
      ma sain ka enda pileti kätte, kuna piret järvis loobus tundmatu kõrval istumisest

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
        ma sain ka enda pileti kätte, kuna piret järvis loobus tundmatu kõrval istumisest
        Novot, siis on kõik õnnelikud, kaasa arvatud Tõnis , kes sai kätte eile pileti, mille istkoht võib vabalt asetseda Piret Järvise ja Lenna Kuurmaa vahel.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          #49
          Kas tervitada ka saab?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Hea töö jazzik!

            Kuulge Teie, kes plärtsute... kas siis oleks Te rahul kui jazzik oleks vahekokkuvõtetes kirjutanud, et PM on tulnud ntx 5 tk (autoreid avaldamata). "Võistluse" lõpus oleks siis öelnud pileti sai üks PMi saatjatest (endiselt nime avaldamata).

            Kuid valame õli tulle juurde, aitäh pileti eest!
            Ole sina ültse vait,söö oma piletit ja ole õnnelik.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas #11 Vaata postitust
              Ole sina ültse vait,söö oma piletit ja ole õnnelik.
              No näed aega on mitu aega mööda tuhisenud ja ma leian head soovid.
              Ise staadionile ei jooksnud, osalise elamuse ikka sain. Nüüd läks kõht tühjaks, sõin siis pileti ära.
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                No näed aega on mitu aega mööda tuhisenud ja ma leian head soovid.
                Ise staadionile ei jooksnud, osalise elamuse ikka sain. Nüüd läks kõht tühjaks, sõin siis pileti ära.
                Vaatan et minu eilsele tähelepanekule isegi reageerisite

                No egas sellisel juhul olen ka sunnitud järelkajadest kirjutama. Lenna millegipärast pipardas juba mängu alguses ja eelistas VIP tribüünile jääda, millest me muidugi Piretiga end häirida ei lasknud kuna seetõttu jäigi meil rohkem jalgadelegi sirutusruumi. Pikad inimesed nagu me oleme, ei kannatanud väga paikselt ühe koha peal istuda, seetõttu otsustasime poolajal pisut kehakinnitust kuskilt otsida. Kuna raha olime kõik pannud piletide hankimisele, leidsime heaks lahenduseks olevat ventilatsioonisahti ronida, kust pärast pikki ekslemisi selles virvar rägastikus, õnnestus lõpuks leida sahtiluuk, mille kaudu oli võimalik õngeridva abil einelault eneselegi paar punase kalamarja tikuvõileiba vinnata. Kuna me aga tolleks hetkeks olime juba üsna palju alkoholi ära tarbida jõudnud, läks selle kõigega aega, mistõttu jõudsime staadionile tagasi siis, kui kõik teised ära olid juba läinud. Niimoodi ei jäänudki meil muud üle, kui tagasi sahtiluuki ronida ning sealsetes kitsastes oludes järgmist mängu ootama jääda. Õnneks ei pidanud kaua ootama. Vennasvabariiklased usbekid otsustasid külla tulla. Sellest ning paljust muust juba aga järgmine kord.
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar

                Working...
                X