320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2 Itaalia mängu piletit luulemeistritele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    puhas scam. sul oli neid luuletusi vaja, et piret järvisele impressida ja kuna omal midagi polnud, siis petsid need meilt välja.

    Kommentaar


      #32
      Hahahaha
      Kõik saite üle

      Kommentaar


        #33
        Ei saanudki valmis, mis sest, et materjal on niigi laenatud. Eks kui tuleb päev, mil saan öelda parem hilja, kui mitte kunagi, panen siia.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
          puhas scam. sul oli neid luuletusi vaja, et piret järvisele impressida ja kuna omal midagi polnud, siis petsid need meilt välja.
          Jutt on Sul muidugi ilus, aga raske on uskuda mehe sõnu, kes üritas loorbereid lõigata päevinäinud, ja varasemalt juba sadadele(tuhandetele) presenteeritud luuletusega. L-Ä-B-I-K-U-K-K-U-N-U-D!
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            #35
            Soovitan suleseppadel tarbijakaitsesse pöörduda ja sealt õigust nõuda. Ei oleks ju ka normaalne, kui Statoili pomod enne aastaloosi mõtlevad, et: Ah, perse, sõidame ise selle autoga ja tegelt on ju klientidel niikuinii autod olemas, miks nad muidu benssu ostavad.

            Kommentaar


              #36
              Ah järjekordne teismeline idikas... Keri vittu tõesti

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Soovitan suleseppadel tarbijakaitsesse pöörduda ja sealt õigust nõuda. Ei oleks ju ka normaalne, kui Statoili pomod enne aastaloosi mõtlevad, et: Ah, perse, sõidame ise selle autoga ja tegelt on ju klientidel niikuinii autod olemas, miks nad muidu benssu ostavad.
                Üritus on muidugi hea, samas ei saa tähelepanuta jätta fakti, et otseselt pole piletit kordagi lubatud, ja nänni, mida algselt presenteeriti ja mida oli tõepoolest plaanis jagama hakata vahetult ennem jalgpallikohtumist, ka ei saa välja jagada, kuna viimaste päevadega on ka masu meidki tabanud, mistõttu ürituse peakorraldajana olen sunnitud majanduslikele raskustele viidates loobuma igasugustest täiendavatest auhindade väljajagamisest . Küll aga saame siiski välja jagada agaramatele kirjasulgedele diplomeid , ja igasuguseid värvilisi pildikesi kaardimajadest. Paraku jah, puhtmajanduslikele kaalutlustele tuginedes ja edasise eksistentsi jätkumise huvides, peame paraku taas nentima kurva tõsiasja, et needki peab igaüks ise endale internetist välja printima.

                Sina leiad enda auhinna siit :
                http://www.toys24.ee/image/cache/775_0-300x300.jpg ,

                teised aga siit :
                Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                  Üritus on muidugi hea, samas ei saa tähelepanuta jätta fakti, et otseselt pole piletit kordagi lubatud, ja nänni, mida algselt presenteeriti ja mida oli tõepoolest plaanis jagama hakata vahetult ennem jalgpallikohtumist, ka ei saa välja jagada, kuna viimaste päevadega on ka masu meidki tabanud, mistõttu ürituse peakorraldajana olen sunnitud majanduslikele raskustele viidates loobuma igasugustest täiendavatest auhindade väljajagamisest . Küll aga saame siiski välja jagada agaramatele kirjasulgedele diplomeid , ja igasuguseid värvilisi pildikesi kaardimajadest. Paraku jah, puhtmajanduslikele kaalutlustele tuginedes ja edasise eksistentsi jätkumise huvides, peame paraku taas nentima kurva tõsiasja, et needki peab igaüks ise endale internetist välja printima.

                  Sina leiad enda auhinna siit :
                  http://www.toys24.ee/image/cache/775_0-300x300.jpg ,

                  teised aga siit :
                  http://www.vladimirwagner.com/images...y_na_vysku.jpg
                  Ma juba kartsin, et pean selle tuusti kõrval istuma.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    #39
                    Õh,mis kuradi barbisi sa jagad,ühesõna see on üks petuus ja vsjo,punkt.!

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas #11 Vaata postitust
                      Õh,mis kuradi barbisi sa jagad,ühesõna see on üks petuus ja vsjo,punkt.!
                      Tegelikult sai võitja juba pileti kätte, aga ta ei söanda oma luule-eelistusi siin avaldada.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        #41
                        Mis ma oskan öelda? Teil paistab kõik selge olevat. Aga et asi oleks veelgi selgem, siis kes ütles et Piret päriselt ei tule, või kes teeb kindlaks et ma ennast eile pseudonüümi "Piret Järvis" nime all ei presenteerinud, või kus on kirjas, et homme keegi ennast päriselt päriselt Raul Velbaumiks ei joo. Vanaema ja vanaisa unistasid mul vabast Eestimaast, ja Eestimaa saigi vabaks. Mina unistan helesinisest laguunist ja karjast rootsi päevitamisnaiskonnast seal.

                        Sügis tuleb poisid ja tüdrukud. Aeg kirjatsurkale teema mõelda, kuna talveööd tulevad pikad ja pimedad. Pakun ise välja kolm varianti , millest kirjutada võiks,
                        a) Juunikuu anno 2010
                        b) Juulikuu anno 2010
                        c) August anno 2010

                        , kui on paremaid lahendusi välja pakkuda, andke teada. Sulg juba niheleb...
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          #42
                          Mulle absurdihuumor meeldib

                          Kommentaar


                            #43
                            Idioodist ülelaskja. Vihkan selliseid.

                            Tapa ära end hälvik ?!

                            Kommentaar


                              #44
                              Mu tohutu loometöö läks ka nüüd raisku Aga mul pilet olemas, seega suva.

                              Kommentaar


                                #45
                                kuidagi väga tõsised inimesed on meil soccernetis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X