Lehekülg 130, kokku 131 EsimeneEsimene ... 3080120126127128129130131 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 581 kuni 2 600, kokku 2603

Teema: Eesti koondis

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Jube kurb on ikka see meie koondis..

Sander Puri on müstiline valik, ei saa aru, mille alusel. Tema asemel oleks kindlasti valinud pigem Kaspar Pauri, kes on see hooaeg olnud väga hea läbivalt.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Noh, positiivne, et Sinjavski ja Sorgagi on. Puril on 2009. aastat free ticket kui keegi ei tea(märksõnad: kollane, kaka, seljatagant). Kui tahab, siis peab saama. Muu on suht meh, nagu Mehhanisaator. Aga nagu Reim ütleb, siis me oleme pasad ja teised on teinud meeletud tiigrihüpped. Ilmselt pannakse platsile kõik 8 kaitsjat ja Vassiljev, pluss keegi. Kodus vähemalt. Come on boys. Now go out there and get me nil nil draw.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Klavani võib vist maha ka kanda koondisest juba. Mitu korda paari viimase aasta jooksul üldse mänginud on?

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kui Sorga Saksamaale ära lööb, siis küsib Liivak ise laenamist Viljandi
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Professionaal Kasutaja Mattis98 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Sander Puri asemel oleks võinud Riiberg või Paur olla, aga muidu olen üsnagi rahul. See valiksari ongi paras aeg anda noortele mänguaega. Kreida, Sorga ja Sinyavskiy on meie mõistes väga suure potensiaaliga mängijad.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kui ma oleks ajakirjanik, siis ma küsiks Reimi käest täiesti kurjal moel pressikonverentsil, miks on Sander Puri koondises. Mees, kes ei ole saanud hakkama, mitte kui millegagi, sa võtad koondisesse. Täielik müstika.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kui ma oleks ajakirjanik, siis ma küsiks Reimi käest täiesti kurjal moel pressikonverentsil, miks on Sander Puri koondises. Mees, kes ei ole saanud hakkama, mitte kui millegagi, sa võtad koondisesse. Täielik müstika.
    Portaalist:

Sander Puri osas hindab Reim kõrgelt tema mitmekülgsust. "Sander kogub vaikselt hoogu. Tal on kuhjaga kogemust ja suudab võistkonda erinevatel positsioonidel aidata," ütles Reim.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Portaalist:
    Kogub vaikselt hoogu? Nagu päriselt ka või? Selliste baaside põhjal Reim võtabki tegelasi koondisesse? Koondises on just ja nüüd vaja tegelasi, kes suudavad anda uut hingamist koondisesse. Viimase 13 vooru põhjal ei ole Puri saanud mitte kui millegagi hakkama. Nagu reaalselt. Selleks ei pea olema Kalju ega Flora fänn. Andestust, aga see Puri kaasamine on täielik haip. Lõpetagem see bullshit ikka ära. Ma enne kaotan koondisega 0-5 ja ma näen uusi noori platsil, kellel süda tilgub verd, et mängida saaks, kui olen rahul tegelastega, kes lihtsalt tiksuvad kohapeal.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Kogub vaikselt hoogu? Nagu päriselt ka või? Selliste baaside põhjal Reim võtabki tegelasi koondisesse? Koondises on just ja nüüd vaja tegelasi, kes suudavad anda uut hingamist koondisesse. Viimase 13 vooru põhjal ei ole Puri saanud mitte kui millegagi hakkama. Nagu reaalselt. Selleks ei pea olema Kalju ega Flora fänn. Andestust, aga see Puri kaasamine on täielik haip. Lõpetagem see bullshit ikka ära. Ma enne kaotan koondisega 0-5 ja ma näen uusi noori platsil, kellel süda tilgub verd, et mängida saaks, kui olen rahul tegelastega, kes lihtsalt tiksuvad kohapeal.
    Olles näinud vist kõiki Kalju mänge sel hooajal, siis ma küll ei nõustuks, et ta millegagi hakkama ei saaks või tahtmine puuduks. Resultatiivust pole tõesti olnud, aga seda pole tervel Kaljul olnud.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Olles näinud vist kõiki Kalju mänge sel hooajal, siis ma küll ei nõustuks, et ta millegagi hakkama ei saaks või tahtmine puuduks. Resultatiivust pole tõesti olnud, aga seda pole tervel Kaljul olnud.
    Päris naljakas, kuidas fännid näevad olukorda ühtviisi ja ajakirjanikud teistviisi. Isegi Roosad Pantrid ei saa sellest Puri kaasamisest aru. Jään oma seisukohale kindlaks, Puri ei vääri koondise kutset. Kaspar Paur on 5x näljasem kui Puri.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Päris naljakas, kuidas fännid näevad olukorda ühtviisi ja ajakirjanikud teistviisi. Isegi Roosad Pantrid ei saa sellest Puri kaasamisest aru. Jään oma seisukohale kindlaks, Puri ei vääri koondise kutset. Kaspar Paur on 5x näljasem kui Puri.
    Hetkel paistavad treeneri valikud sellised mugavusvalikud...
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Reim kuulab arvatavasti ka kõrvalisi soovitusi koondise osas, seega oma soovid tuleks varem esitada

Algupärane

Vestlesin eile Konstantin Vassiljeviga erinevatel Eesti koondisega seotud teemadel. Olukord praegu ja selle põhjused, uue tõusu eeldused, muutused Euroopa koondiste maastikul võrreldes 10 a taguse ajaga jm.

https://soccernet.ee/artikkel/konsta...-vutimaastikul

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
    Vestlesin eile Konstantin Vassiljeviga erinevatel Eesti koondisega seotud teemadel. Olukord praegu ja selle põhjused, uue tõusu eeldused, muutused Euroopa koondiste maastikul võrreldes 10 a taguse ajaga jm.

https://soccernet.ee/artikkel/konsta...-vutimaastikul
    Pole enam koondiseid, kes ei taha üldse jalgpalli mängida ja keskenduvad ainult vastase mängu lõhkumisele. Isegi Gibraltar, Andorra ja Fääri saared tahavad jalgpalli mängida ja väravat lüüa, sest arusaam, et mänge saab võita ainult väravaid lüües, on jõudnud igale poole," sõnab Vassiljev.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

kes ei uskunud pärast valikgruppide loosimist, et praeguses seisus on viimase koha vältimine siin grupis korralik saavutus, siis vaatame otsa suurima kihlveokontori numbritele.

21.03.19 Põhja-Iirimaa - Eesti 1.4-4.6-11
    24.03.19 Põhja-Iirimaa - Valgevene 1.85-3.25-5.50
    08.06.19 Eesti - Põhja-Iirimaa 5.25-3.2-1.9
    11.06.19 Valgevene - Põhja-Iirimaa 3.0-3.0-2.8

lõppkokkuvõttes tulemused olid küll sarnased, aga järjestikused mängud annavad päris selge pildi jõudude vahekorrast. nüüd oleme ilmselt ka olukorras, kus valgevene käest tuleb saada vähemalt 4 punkti ja siis võiks ju valiksarjaga isegi rahul olla. sellised saunad saksamaalt on emotsionaalselt valusad, aga suures pildis ei mängi mitte mingit rolli, ainult suur häbi, sest me asume kahel nii erineval planeedil. ma pean tunnistama, et kui ma eilset algkoosseisu nägin, siis lootsingi võimalikult häbiväärset kaotust, sest ainult nii on võimalik siit paigalseisust edasi minna. kuigi ma ei kujuta ette, kuidas me seda praeguste EJL filosoofide abil teeme. aga kui U19 ei suuda Balti turniiril kaks aastat isegi Lätile-Leedule-Soomele väravat lüüa, siis ka lähiajal on raske näha, et me saaks selle sammu edasi astuda. üks 2003 sündinute põlvkond ka Eesti jalgpalli täielikult päästa ei saa. ja olles hiljuti näinud ühte U17 eliitliiga kohtumist, siis sel tasemel jalgpalli mängimiseks ei peaks isegi jalgpallitrennis käima, vaid piisaks korralikust füüsilisest vormist läbi kergejõustiku.

inimressurssi Eesti oludes on meil jalgpallis ohtralt, aga jalgpall teeb Eesti spordile hetkel ikka suure karuteene, sest läbi jalgpalli, vähemalt hetkel, me tippsportlasi kasvatada ei suuda. ja samal ajal lükkab Island ära Türgile, kes mõned päevad tagasi alistas maailma hetke parima koondise Prantsusmaa, et liigume me nendegagi võrreldes teises maailmas. äkki nüüd oleks aeg teha põhjapanevaid järeldusi, et mis on valesti ja kuidas edasi ja kas üldse edasi või suuname andekamad lapsed teiste spordialade juurde, kus neist tipptasemel tegijad vormitakse?
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Professionaal Kasutaja denisss avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    ...äkki nüüd oleks aeg teha põhjapanevaid järeldusi, et mis on valesti ja kuidas edasi ja kas üldse edasi või suuname andekamad lapsed teiste spordialade juurde, kus neist tipptasemel tegijad vormitakse?
    Hah. Järeldused. Good one kindlasti

Muidu võiks ju proovida paremad pojad saata suusatamist päästma, aga suusatamises peab ju veel kauem kestma, kui 90min, mis praegugi üle jõu käib
    MIA SAN MIA!

Surmani Eesti fänn Kasutaja ...Jumal... avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Kes on need mängijad, kelle Reim igaveseks puhkusele saadab?
    Puri, Kams, Dmitrjev, Ojamaa ja Kallaste?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Minu tagasihoidliku, kuid kindla arvamuse kohaselt algab meie probleem juba noorteklassidest. Tehnika, esimene puude ja üldine pallikäsitlus. Surve all ei suudeta palli omaks võtta ja seda kaaslastele sööta, ometigi seda peaks lastele õpetama juba algusest peale, siis, kui nad palli hakkavad puutuma. Kui oli Inglise ja Hollandi mäng, siis de Jong sai palli, isegi siis, kui kaks meest oli seljas ja sealt ta pani mängu käima. Meie koondises poelks see vüimalik, sest surve all olevale mehele ei söödeta, sest tajutakse,e t ta ei tule sealt välja. Just seda peaks julgustama noorteklassist peale, et mängida surve all olevale mehele palle, et nad oleksid selleks valmis ja oskaks tegutseda. Sõbranna vend on Eesti u 19 koondises, mängis Balti turniiril ja sai treenerilt pragada, kui hakkas oma poolel vastase surve alt välja triblama (mis tal ka õnnestus). Selle peale sai treenerilt pragada, kuna Eesti koondises ni ei mängita ja riske ei tohi võtta. Aga kuidas sa mängu avad ja oma meeskonnale võimalusi tekitad, kui ei riski ja ei mängi palli siis, kui oled surve all? Noormees ise mängib välismaal, tõsi noortesattsis, kuid mitmed nimekad klubid on kutsunud teda oma akadeemiasse ja seal ta saab asjadega hakkama. Selle taustal ei imesta, et Oliver Jürgens ei tule mängima U 17 koondise eest. Miks ta peakski!

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas matys Vaata postitust
    Minu tagasihoidliku, kuid kindla arvamuse kohaselt algab meie probleem juba noorteklassidest. Tehnika, esimene puude ja üldine pallikäsitlus. Surve all ei suudeta palli omaks võtta ja seda kaaslastele sööta, ometigi seda peaks lastele õpetama juba algusest peale, siis, kui nad palli hakkavad puutuma. Kui oli Inglise ja Hollandi mäng, siis de Jong sai palli, isegi siis, kui kaks meest oli seljas ja sealt ta pani mängu käima. Meie koondises poelks see vüimalik, sest surve all olevale mehele ei söödeta, sest tajutakse,e t ta ei tule sealt välja. Just seda peaks julgustama noorteklassist peale, et mängida surve all olevale mehele palle, et nad oleksid selleks valmis ja oskaks tegutseda. Sõbranna vend on Eesti u 19 koondises, mängis Balti turniiril ja sai treenerilt pragada, kui hakkas oma poolel vastase surve alt välja triblama (mis tal ka õnnestus). Selle peale sai treenerilt pragada, kuna Eesti koondises ni ei mängita ja riske ei tohi võtta. Aga kuidas sa mängu avad ja oma meeskonnale võimalusi tekitad, kui ei riski ja ei mängi palli siis, kui oled surve all? Noormees ise mängib välismaal, tõsi noortesattsis, kuid mitmed nimekad klubid on kutsunud teda oma akadeemiasse ja seal ta saab asjadega hakkama. Selle taustal ei imesta, et Oliver Jürgens ei tule mängima U 17 koondise eest. Miks ta peakski!
    Koondis, mis on hetkel vaieldamatult kõige potentsiaalikam ja ka mänguliselt täiesti okei. Tulemused on ka korralikud olnud.
    FC Flora

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Külastage mõnda noorteturniiri Eestis ja kui jalgpallist vähegi midagi arusaate, siis saate kiirelt aru, mis probleemid meil on

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud