320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99
    mis siin imestama panevat muidu? ma arvan, et eestis on rohkem harrastussportlasi ikka ... no ikka väga omajagu, kes on paremas füüsilises vormis kui meie premmi kutid või keskmine premmi kutt ja pullerits ei ole väga far ilmselt sellest.
    Harrastusportlane vs premi mängija kes ei ole proff on minu jaoks samal pulgal.

    Pullerits võib oma pikka maad joosta koos enda 10 kiloga, aga jalgpallis kukuks ta vist igas õhuvõitluses ennast insta vigaseks, profi tiimide mängijatega ta nüüd küll ennast võrrelda ei saa.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Pullerits pole mingi ajakirjanik! See on selgemast selgem juba aastaid.

      Teema on muidugi eskaleerunud külakakluse tasemele, nagu ikka konnatiik-Eestis. See üks kole kaotus maailma absoluutsele tipule ei kuva Eesti jalgpalli! Mõistused on siin lennanud igas kaares laiali..
      Aeg näitab, mis kasu sellest lahkumise raputusest koondise seisund sai. Mõjud negatiivsed pikka aega.

      Millal EJL juhatus tagasi astub? Kogu Eesti jalgpalli strateegia, missioon ja visioon on nende teha. Koondis on vaid üks osake sellest kõigest.

      Kommentaar


        ja siia otsa veel igati normaalne jutt meie kaptenilt:

        Kas kõigi nelja treeneri ühine otsus ametist taanduda tuli sulle üllatusena?
        Arvestades, et pärast Saksamaalt tulekut kostusid nädala jooksul erinevad signaalid, siis eile enam eriti mitte. Aga ma lootsin südames ikkagi kogu aeg, et leitakse muu lahendus. Et rahunetakse maha, emotsioonid lahtuvad, jõutakse analüüsini ja saame kõik koos targematena edasi minna.

        See tähendab, et sina kui koondise kogenuim liige ja abikapten soovinuks seniste treeneritega jätkata?
        Täiesti kindlasti. Ma ei näinud ühtki nii konkreetset ega radikaalset põhjust, miks taoline käik on hädavajalik. Leian, et Saksamaa-mäng mõjutas kogu ümbritsevat õhkkonda liiga palju. Reaktsioonid ja emotsioonid keesid üle pea. Mina tunnetasin, et treenerid vajavad pigem toetust. Meil ei ole praegu kerge aeg ja midagi lihtsat ei oota ka ees. Olen veendunud, et sel treeneritiimil olnuks meeskonnale veel palju pakkuda. Ma ei mõista, miks just nemad ei kõlvanud soovitud noorenduskuuri elluviimiseks.

        Ütle palun ausalt: kas praeguses koondises on tunda, et keegi ei taha viimse veretilgani võidelda?
        Võib-olla ma olen oma arvamuses veidi subjektiivne, ma ei tea. Teiste sisse ma ei näe, midagi tõestada ei saa, kellelegi näpuga näidata ei taha. Aga kui väga paljud kõrvaltvaatajad – ja mitte ainult ajakirjanikud, vaid ka endised mängijad ja treenerid – näevad ja räägivad sellest, siis…
        Võib-olla tõesti on keegi tundnud end teatud olukordades liiga mugavalt. Võtnud kuskil natuke sirgema jalaga. Arvan, et see on kõigile mängijatele enesekriitiliselt peeglisse vaatamise ja endalt ausa «Kas ma ikka andsin kõik?» küsimise koht. Meid ei vii edasi, kui lihtsalt ütleme «jah, võtame vastutuse». Peame seda reaalselt väljakul näitama.

        Alaliidu president Aivar Pohlak ütles, et järgmine peatreener peaks olema inimtüübilt pigem motiveerija. Mida sellest arvad?
        Kui koondisse kutsutud mängijaid on vaja kuidagi eraldi motiveerida… (Muigab kergelt). Ma ei oskagi palju muud ütelda. Ma ei arva, et see on põhiline probleem. Eriti veel arvestades, kui vähe ühist aega on koondises meie käsutuses. See on ikka väga selgelt iga mängija eneseotsingu koht ja kohustus. Aga üldiselt peaks sellised asjad tulema iseenesest – sõltumata vanusest, koduklubist ja rollist meeskonnas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Millal EJL juhatus tagasi astub? Kogu Eesti jalgpalli strateegia, missioon ja visioon on nende teha. Koondis on vaid üks osake sellest kõigest.
          +1

          viisTM

          Kommentaar


            Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas poolaeg” oli sel korral külas nädala alguses koos peatreener Martin Reimiga Eesti koondise tüüri juurest taandunud Andres Oper (41).

            Saatejuht Karl Juhkami uuris, mis treeneritebrigaadi tagasiastumisele ajendas. Kas tõesti puresid ajakirjanikud koondise nii läbi, et muud varianti lauale ei jäänud? Miks võivad isegi konstruktiivsed artiklid teinekord negatiivselt mõjuda?

            Mis moel mõjutab kaheksa aasta tagune EM play-off’i jõudmine koondist siiani? Milliste riikidega tuleks meil tegelikult ennast võrrelda? Kust algavad Eesti jalgpalli hädad ning kas nende parandamiseks on üldse imerohtu?

            Mis põhjusel olid koondise treenerid valmis kahe käega treeningutel peast kinni haarama? Mispärast jäävad eestlased vastastele alla ka füüsilises plaanis ning mida tuleb pallurite mõttemaailmas muuta, et nad Maarjamaalt üldse kusagile jõuaks?

            Vastuse saavad need ja paljud teised küsimused! Hüva kuulamist!

            Õhtuleht: https://www.ohtuleht.ee/967957/kolma...-meil-probleem

            Soundcloud: https://soundcloud.com/kolmas-poolae...-meil-probleem

            Kommentaar


              Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
              Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas poolaeg” oli sel korral külas nädala alguses koos peatreener Martin Reimiga Eesti koondise tüüri juurest taandunud Andres Oper (41).

              Saatejuht Karl Juhkami uuris, mis treeneritebrigaadi tagasiastumisele ajendas. Kas tõesti puresid ajakirjanikud koondise nii läbi, et muud varianti lauale ei jäänud? Miks võivad isegi konstruktiivsed artiklid teinekord negatiivselt mõjuda?

              Mis moel mõjutab kaheksa aasta tagune EM play-off’i jõudmine koondist siiani? Milliste riikidega tuleks meil tegelikult ennast võrrelda? Kust algavad Eesti jalgpalli hädad ning kas nende parandamiseks on üldse imerohtu?

              Mis põhjusel olid koondise treenerid valmis kahe käega treeningutel peast kinni haarama? Mispärast jäävad eestlased vastastele alla ka füüsilises plaanis ning mida tuleb pallurite mõttemaailmas muuta, et nad Maarjamaalt üldse kusagile jõuaks?

              Vastuse saavad need ja paljud teised küsimused! Hüva kuulamist!

              Õhtuleht: https://www.ohtuleht.ee/967957/kolma...-meil-probleem

              Soundcloud: https://soundcloud.com/kolmas-poolae...-meil-probleem
              Seda Operi teksti on ikka VÄGA MASENDAV lugeda, kas tõesti on selline seis. Kui see on tõsi, siis peatreeneri vallandamine oli ikka VÄGA PASK käik ja see vestiga kutt peaks TÄNA tagasi astuma.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Seda Operi teksti on ikka VÄGA MASENDAV lugeda, kas tõesti on selline seis. Kui see on tõsi, siis peatreeneri vallandamine oli ikka VÄGA PASK käik ja see vestiga kutt peaks TÄNA tagasi astuma.
                Keegi ei vallandanud peatreenerit. Peatreener astus ise tagasi. Seda küsiti väga konkreetselt ka pressikonverentsil ja ka selle järgsetes intervjuudes, kus nii Reim kui ka Poom vastasid konkreetselt: survet tagasiastumiseks ei olnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas asdf Vaata postitust
                  Keegi ei vallandanud peatreenerit. Peatreener astus ise tagasi. Seda küsiti väga konkreetselt ka pressikonverentsil ja ka selle järgsetes intervjuudes, kus nii Reim kui ka Poom vastasid konkreetselt: survet tagasiastumiseks ei olnud.
                  Millal ikkagi Amps tagasi astub see huvitab keskmist jalgpallifänni vast rohkemgi kui Reimi teema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas asdf Vaata postitust
                    Keegi ei vallandanud peatreenerit. Peatreener astus ise tagasi. Seda küsiti väga konkreetselt ka pressikonverentsil ja ka selle järgsetes intervjuudes, kus nii Reim kui ka Poom vastasid konkreetselt: survet tagasiastumiseks ei olnud.
                    mina lugesin sellest pressikast ja reimist midagi muud välja. aga ehk tuleb tõesti paljudele üllatusena, et inimesi sunnitakse lahkuma pahatihti nii, et nad tegelikult "ise lahkuvad"

                    fännide esindajad võiksid jalgpalliliidule korraliku kirja saata ampsu teemal, see alkoholi hinna muutus mängude vahel on ikka masendavalt hale käitumine.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar




                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

                      fännide esindajad võiksid jalgpalliliidule korraliku kirja saata ampsu teemal, see alkoholi hinna muutus mängude vahel on ikka masendavalt hale käitumine.

                      Kommentaar


                        EJL võtab nii palju teha (küll suuresti imporditud toetuse abiga), et avalikkus ja siinsed kommentaatorid unustavad ära, et EJL on klubide liit ning mitte vastupidi.
                        Mina kuulasin ka ÕL saate ära ning oli sümpaatne ja aus jutt. Aga midagi uut noorte jalgpalliga kokku puutunud inimese jaoks seal ei olnud.
                        Kui mina teeksin homme uue klubi, siis ma investeeriksin ise ning otsiksin treenerid jms. Kõik see on ülimalt keeruline, aga sama keeruline oleks oma saamatuses süüdistada EJL-i.

                        Kommentaar


                          Kas Pohlak lubas enda pressikal hiljemalt juuni lõpuks uue peatreeneri nime või oli tema lause midagi sellist, et päris juuni lõpuni vast ei lähe?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Kas Pohlak lubas enda pressikal hiljemalt juuni lõpuks uue peatreeneri nime või oli tema lause midagi sellist, et päris juuni lõpuni vast ei lähe?
                            Juuli löpuni max
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Okei, siis kuulsin/mäletasin valesti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allars Vaata postitust
                                Okei, siis kuulsin/mäletasin valesti.
                                Ei kuulnud/mäleta valesti...(pole aimugi kust kaala selle info võttis aga aivari sõnad on järgmised)

                                "Uue peatreeneri loodab Pohlak ametisse saada juunikuu jooksul"

                                Martin Reim ei ole enam Eesti jalgpallikoondise peatreener. Tänasel pressikonverentsil andis alaliidu president Aivar Pohlak teada, et Reim astus ametist tagasi.


                                viimane lõik...
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X