320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Mu mõte on lihtsalt see, et praegu me lööme risti päris okei know howga treeneri, kes sai Luzernist juhtkonna saamatuse peale kinga.
    On etem kui Voolaid? Jah.
    Ma lihtsalt küsiks näiteks Kanerva saavutusi varem.
    Ja ühtlasi teeks ettepaneku Jorma ennistamiseks peatreeneriks.
    Ma juba ennem võtsin samal teemal sõna ja tundub, et meie koondisel pole viga midagi, sest kui me Baseli treenereid esimesest päevast peale allavett laseme, siis on ruumi kukkuda veel kõvasti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma juba ennem võtsin samal teemal sõna ja tundub, et meie koondisel pole viga midagi, sest kui me Baseli treenereid esimesest päevast peale allavett laseme, siis on ruumi kukkuda veel kõvasti.
      Eiei, koondis jube hea aga need Baseli treenerid sitad 🤣🤣
      Aga lihtsalt..vend pole päevagi tööd teinud aga tuleb mägede ja metsade tagant Hr. Jormma ja teeb venna maatasa. Võtame siis Kareli ikkagi.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Oskas tugevalt limiteeritud valimiga puujalad nagu Eesti koondis enam-vähem mängima panna?
        Mõtled 19/20 hooaega, kus ta saldoks Esbjergiga jäi 2 võitu, 3 viiki ja 7 lutti. Või selle eelnenud 2019 aastat Fääridega, kus võideti Maltat 1 : 0 ja saadi üheksa muud mängu sisse? Tõsi, see viimane saldo muidugi parem kui Eesti koondisel samal perioodil, sest ta sai vähemalt võidu kätte.

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Eiei, koondis jube hea aga need Baseli treenerid sitad 🤣🤣
          Aga lihtsalt..vend pole päevagi tööd teinud aga tuleb mägede ja metsade tagant Hr. Jormma ja teeb venna maatasa. Võtame siis Kareli ikkagi.
          Klassikaline foorumitola äratundmise viis on see kui ta hakkab isiklikul tasandil solvama ja viimasele lauseid külge punuma mida viimane pole öelnudki nagu näiteks kaareli ennistamine. Ma pole kordagi meest risti löönud, kõik on faktid mis ma välja olen toonud. Olsenil on rohkem kogemust meeste tasandil ja sarnase satsiga nagu eesti. Häberli kohta tuleb sveitsi meediast omajagu negatiivset. Valiti taas flora sidemetega treener. Ühe puhul räägime kogemustest noorte arendamisel, teise puhul kogemusest meeste ja koondiste tasemel. Mõtle nüüd sügavalt kumba vaja oleks ? Mõlemad mehed viimasel ametil põrusid. Mõttetu vaidlema tulla, lao parem letti faktid mis kõigutavad kaussi Häberli poole mitte ära tooda oma higise mõistusega solvanguid. Sinu retoorika järgi saaks foorumi täie treenereid ja liidu juhte, sest igalühel on jalgpalli kohta midagi öelda.
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            Klassikaline foorumitola äratundmise viis on see kui ta hakkab isiklikul tasandil solvama ja viimasele lauseid külge punuma mida viimane pole öelnudki nagu näiteks kaareli ennistamine. Ma pole kordagi meest risti löönud, kõik on faktid mis ma välja olen toonud. Olsenil on rohkem kogemust meeste tasandil ja sarnase satsiga nagu eesti. Häberli kohta tuleb sveitsi meediast omajagu negatiivset. Valiti taas flora sidemetega treener. Ühe puhul räägime kogemustest noorte arendamisel, teise puhul kogemusest meeste ja koondiste tasemel. Mõtle nüüd sügavalt kumba vaja oleks ? Mõlemad mehed viimasel ametil põrusid. Mõttetu vaidlema tulla, lao parem letti faktid mis kõigutavad kaussi Häberli poole mitte ära tooda oma higise mõistusega solvanguid. Sinu retoorika järgi saaks foorumi täie treenereid ja liidu juhte, sest igalühel on jalgpalli kohta midagi öelda.
            Need on kõvad sidemed küll, sõpruskohtumisel juttu ajada?
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Kas sellele Häberlile saab ka Flora ja Sport&Net Group mängijaid ette sööta vöi saab ta ise valida? Kui köik aia tahab läheb, kas siis saab jälle treenerit saamatuses süüdistada vöi äkki ütleb, et kuningas on alasti?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Jormma jutule muidu alla ei kirjuta, aga Olseni kasuks räägiks kindlasti CV (eelkõige mängijana, aga võrreldes Häberliga ka treenerina).

                Häberli oleks teatavas mõttes riskantsem, aga ka julgem valik. Samas peaks ta ilmselt ikkagi kohe õnnestuma, sest muidu võib juhtuda nii nagu Pehrssoniga, kelle mõned juhtivad koondislased avalikult bussi ette viskasid. Loogika ütleb, et Olsenit kui vanemat härrasmeest ja mängijana Euroopa meistriks tulnud kaptenit austataks ehk veidi rohkem.

                Aga kokkuvõttes isiklikult ka väga vahet pole. Pigem riskida, meid Olsen Euroopa meistriks niikuinii ei vii.

                Kommentaar


                  Olen suur Heina pooldaja aga ikka läheb mõte sinna ,et kui Lepmets poleks ennast ise oma lollustega auti mänginud , kas me siis räägiks kolmandaks parimaks tulnud tüübist või üldse platsile pääsemisest ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Olen suur Heina pooldaja aga ikka läheb mõte sinna ,et kui Lepmets poleks ennast ise oma lollustega auti mänginud , kas me siis räägiks kolmandaks parimaks tulnud tüübist või üldse platsile pääsemisest ...
                    Noored tõusevadki esile ju tänu sellele, et eest kukkuvad vanad mängijad ära, kas vanuse/vigastuse/muude asjade tõttu ning siis peavadki oma võimaluse ära kasutama. Kui hakata igat mängijat lahkama, et kas tast oleks ka mängumees tulnud juhul kui..., siis me istume järgmiste jõuludeni siin. Sellessuhtes suht mõttetu mõelda, sest see vahetus oleks nagunii mingihetk toimunud.

                    Kommentaar


                      See oleks Lepmetsast endast isegi rohkem sõltunud kui Voolaiust. Kui ta oleks olnud vanal heal tasemel, siis tõenäoliselt poleks olnud ka põhjust esikinnast välja vahetada. Üldiselt sellist kindlat esiväravavahti ei vahetatagi.

                      Kui ta aga loobus, siis oldi sunnitud edasi vaatama ja Voolaiu valik langes Heinale. Samas, uue peatreeneri tulekuga võib ka seal muudatusi tulla ja uus mees võib eelistada hoopis näiteks Meeritsat või Igoneni või...ega rohkem vist variante polegi. Hein pole veel päris sellise staatusega, et olla raudne number 1.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        no samas heina pealt pole küll kordagi kärisenud. on koondise eest kindlam
                        olnud, kui temast vanemad meerits ja igonen. rääkimata mõnest teisest, kes varasemalt esikinda rolli kandnud( aksalu). nii et vähemalt esialgu uus peatreener loodetavasti seal osakonnas pead liiga kaua ei murra ja keskendub sellele, kus probleemid päriselt on

                        Kommentaar


                          Väga loodaks ,et Poom jätkab vv treenerina koondises. Sest tüüp on ju esimesest päevast peale 1992 seal olnud ,mis on omamoodi täiesti crazy ..

                          Kommentaar


                            Delfi pühendas lausa kaks karikatuuri jalgpallile.1.jpg2.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                              Delfi pühendas lausa kaks karikatuuri jalgpallile.[ATTACH=CONFIG]6923[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6924[/ATTACH]
                              Päris halb.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                                Delfi pühendas lausa kaks karikatuuri jalgpallile.[ATTACH=CONFIG]6924[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6925[/ATTACH]
                                See on mingi level Peep Pahv

                                Kommentaar

                                Working...
                                X