320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jäägeri kaasamine on korralik nali jes. Neli täismängu PL tagab sulle koondise koha. Mehe vormist ei tasu muidugi üldse rääkida. Ulme.

    Kommentaar


      Klavan ei viitsi enam? Milles asi? Katki ju ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Klavan ei viitsi enam? Milles asi? Katki ju ei ole.
        Voolaid selgitas nii:
        "Ragnariga on olukord küllaltki sarnane nagu eelmine kord," selgitas Voolaid tavapärase kapteni puudumist. "Ta vajab aega perega olemiseks (Klavanite perekonda sündis eelmisel kuul kolmas laps - K. E.) ja selleks, et klubis korralikult jalad alla saada. Võistkonnal läheb hästi ja eks ta näeb kõrvalt meie tegevusi ja koosseisu. Näeb, kes on neil positsioonidel, kus ta mängib. Ta elab meile kaasa."Voolaid jätkas: "Rääkisin temaga telefonis päris pikalt. Oli minuga väga aus ja otsekohene. Ei öelnud, et ei taha koondist esindama tulla, aga kui ta tuleb, peame hakkama vangerdama ja väga palju seoseid on Karol Metsa positsiooni ja rolliga. Mul on hea meel, et ta mõistab olukorda oma lähtepunktist ja sellest, kes hetkel koondist esindada saavad. Kõikide asjaolude kokkulangemisel ta näeb, et see on parim valik. Ta võtaks koha ära neilt, kes vajavad arenguks rahvusvahelisi mänge. Tal endal on iganädalaselt need kõrgel tasemel mängud olemas. Sellised on ta mõtted."
        Samas kinnitas koondise peatreener, et see ei tähenda, nagu planeeriks Klavan koondise esindamist lõpetada. "Ta ei ole kordagi maininud karjääri lõpetamist. Kui ta tahaks lõpetada, oleks tal kolmes aknas (septembri, oktoobri ja novembri mängudes - K. E.) olnud ideaalne võimalus seda teha. Ei ole tema suust kuulnud seda juttu ja pole ka küsinud. Ta teab, millal see õige hetk on. Kas see on varem või hiljem – ta teab seda ise. Võib-olla ta mõtleb sellele mingis plaanis, aga sellisest tulevikust pole me rääkinud, sest see pole veel oluline teema. Räägime pigem ikkagi tema hetkeseisudest."
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Sander on sügisese töö vili. Täpselt nagu Henri Anier - ta peab saama end koondises näidata. Ka ei plaaneri ta hetkel kohe karjääri lõpetada
          tra mis jutt see on hahaha

          Kommentaar


            Suht mittemidagiütlev selgitus.
            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Voolaid selgitas nii:

            Kommentaar


              Ja jah. Loodetavasti siis Jääger areneb kuhugi.
              Algselt postitas Stok
              Ütles ju selge sõnaga, et koondis on koht, kus saab arenguks vajalikke rahvusvahelisi mänge.

              Kommentaar


                Kui mul seni on olnud eelmiste nimekirjade puhul ikka mingi okas hinges, siis praegu väga suurt pole. Kuuse eemalejäämine ainus selline. Aga kui tahate noortekoondise mänge vaadata, siis minge neid vaatama. Või kui tahate B-koondist vaadata, siis paluge liidul selline moodustis ellu kutsuda. A-koondis peab olema koht, kus on parimad vennad ja kus püütakse alati parimat tulemust, mitte ei treenita niisama ega mõelda kauge tuleviku peale. Praegune sats on hea kombinn noortest ja vanadest kaladest. Kreidad, Igonenid, Sorgad, Ainsalud, Millerid saavad ju oma võimaluse. Ja kui Puri on hetkel parem kui Sinjavski, siis peabki kutsuma koondisesse Puri, mitte Sinjavski.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Kui mul seni on olnud eelmiste nimekirjade puhul ikka mingi okas hinges, siis praegu väga suurt pole. Kuuse eemalejäämine ainus selline. Aga kui tahate noortekoondise mänge vaadata, siis minge neid vaatama. Või kui tahate B-koondist vaadata, siis paluge liidul selline moodustis ellu kutsuda. A-koondis peab olema koht, kus on parimad vennad ja kus püütakse alati parimat tulemust, mitte ei treenita niisama ega mõelda kauge tuleviku peale. Praegune sats on hea kombinn noortest ja vanadest kaladest. Kreidad, Igonenid, Sorgad, Ainsalud, Millerid saavad ju oma võimaluse. Ja kui Puri on hetkel parem kui Sinjavski, siis peabki kutsuma koondisesse Puri, mitte Sinjavski.
                  Parimale tulemusele peab mõtlema, sellest ongi küsimus Jäägri eelistamisest Kuusele, samuti, maavõistlustel võiks olla ka mingi katsetamise moment, seda Ukraina mängu kontekstis kasvõi Järvelaiu kaasamisega Kallaste asemel, kes on klubi eest Poola esiliigas suurema osa tänavusest aastast istunud pingil ja vaid mõnes kohtumises, sedagi vahetusest, platsile pääsenud.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Kui mul seni on olnud eelmiste nimekirjade puhul ikka mingi okas hinges, siis praegu väga suurt pole. Kuuse eemalejäämine ainus selline. Aga kui tahate noortekoondise mänge vaadata, siis minge neid vaatama. Või kui tahate B-koondist vaadata, siis paluge liidul selline moodustis ellu kutsuda. A-koondis peab olema koht, kus on parimad vennad ja kus püütakse alati parimat tulemust, mitte ei treenita niisama ega mõelda kauge tuleviku peale. Praegune sats on hea kombinn noortest ja vanadest kaladest. Kreidad, Igonenid, Sorgad, Ainsalud, Millerid saavad ju oma võimaluse. Ja kui Puri on hetkel parem kui Sinjavski, siis peabki kutsuma koondisesse Puri, mitte Sinjavski.
                    Üldiselt olen alati pidanud sinu postitustest ja artiklitest lugu ,aga peale Ott Järvela tulekut on muutunud ka sinu sõnavõtud Ott Järvelalikuks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                      Üldiselt olen alati pidanud sinu postitustest ja artiklitest lugu ,aga peale Ott Järvela tulekut on muutunud ka sinu sõnavõtud Ott Järvelalikuks.
                      Ole nüüd, Kasper on alati Kasper olnud.

                      Aga sedapuhku ma oponeeriksin Kasperile, kuivõrd just selles aknas on minu jaoks rohkem okkaid kui varasemalt.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Enar Jääger on olnud kindlasti kaitsetöös vaieldamatult üks kõvemaid mehi. Mees on näidanud, et hoolimata vanusest tahab ta kuhugi jõuda, hetkel kus ta aga alles peale aastast pausi septembris naases ja olukorras kus alagrupis punkte saada pole vajalik ning sõpruskohtumine Ukrainaga ees ma ei mõista miks just tema sai valiku. Klavan? Itaalia-Eesti on vist liiga pikk vahemaa ja pigem mees tahab anda noortele võimalust ja on koondist jätmas sinna paika (meediale ja voolaiule on lihtsalt erinevad vabandused). Puri on pigem igati õigustatud arvestades mänguvormi. Koondises võiks ju siiski valikud olla vormi järgi? (jääger??). Tahate noori näha siis nagu Kasper ütles, noorte koondised, siia sitta aastasse võiks vähemalt mingigi võidu võtta. Anier ilmselt saab koondisse, sest treener pole rahul ründetööga ja testib seal ees neid mehi korralikult, viimased kaks mängu (Zenjov, Sorga, Käit, Ojamaa, Sappinen, Liivak). Kamsi osas ei saa ilmselt kõige rohkem teie pahameelest aru vend lõpetas klubikarjääri mitte KARJÄÄRI. Hetkese vormi pealt (minu arust parim Saksamaa vastu ja pani korralikult kiirusega ka saklastele ära, viimase klubimängu parim + kaks väravat) on igati teenitud koondisekutse sügiseks. Kindlasti on mehel ka lisamotivatsioon jätta koondiste viimastesse mängudesse jälg maha ja ma haistan siit isegi ühte väravat. Kevadel on juba teineasi.
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                          Enar Jääger on olnud kindlasti kaitsetöös vaieldamatult üks kõvemaid mehi. Mees on näidanud, et hoolimata vanusest tahab ta kuhugi jõuda, hetkel kus ta aga alles peale aastast pausi septembris naases ja olukorras kus alagrupis punkte saada pole vajalik ning sõpruskohtumine Ukrainaga ees ma ei mõista miks just tema sai valiku. Klavan? Itaalia-Eesti on vist liiga pikk vahemaa ja pigem mees tahab anda noortele võimalust ja on koondist jätmas sinna paika (meediale ja voolaiule on lihtsalt erinevad vabandused). Puri on pigem igati õigustatud arvestades mänguvormi. Koondises võiks ju siiski valikud olla vormi järgi? (jääger??). Tahate noori näha siis nagu Kasper ütles, noorte koondised, siia sitta aastasse võiks vähemalt mingigi võidu võtta. Anier ilmselt saab koondisse, sest treener pole rahul ründetööga ja testib seal ees neid mehi korralikult, viimased kaks mängu (Zenjov, Sorga, Käit, Ojamaa, Sappinen, Liivak). Kamsi osas ei saa ilmselt kõige rohkem teie pahameelest aru vend lõpetas klubikarjääri mitte KARJÄÄRI. Hetkese vormi pealt (minu arust parim Saksamaa vastu ja pani korralikult kiirusega ka saklastele ära, viimase klubimängu parim + kaks väravat) on igati teenitud koondisekutse sügiseks. Kindlasti on mehel ka lisamotivatsioon jätta koondiste viimastesse mängudesse jälg maha ja ma haistan siit isegi ühte väravat. Kevadel on juba teineasi.
                          Selle koondise aknaga lõppeb ka Kamsi mängijakarjäär.
                          Kutse osas mul küsimusi pole. Oma vormi pealt on ta selle ära teeninud ja tõttöelda seal paremal äärekaitses kedagi teist proovida ja võtta ei ole ka.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Oleme koondisega tagasi 90dates! Jesss! FC Flora Eesti elagu.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Selle koondise aknaga lõppeb ka Kamsi mängijakarjäär.
                              Kutse osas mul küsimusi pole. Oma vormi pealt on ta selle ära teeninud ja tõttöelda seal paremal äärekaitses kedagi teist proovida ja võtta ei ole ka.
                              On tema tuleviku osas infot, kas plaanib treeneritööd ka teha?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Parimale tulemusele peab mõtlema, sellest ongi küsimus Jäägri eelistamisest Kuusele, samuti, maavõistlustel võiks olla ka mingi katsetamise moment, seda Ukraina mängu kontekstis kasvõi Järvelaiu kaasamisega Kallaste asemel, kes on klubi eest Poola esiliigas suurema osa tänavusest aastast istunud pingil ja vaid mõnes kohtumises, sedagi vahetusest, platsile pääsenud.
                                Kallaste pole oma praeguses klubis veel vahetusest sekkunud. Küll aga on näiteks viimased kaks mängu 90 mintsa pannud.
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                                Aga sedapuhku ma oponeeriksin Kasperile, kuivõrd just selles aknas on minu jaoks rohkem okkaid kui varasemalt.
                                Kas neid põhjustab üks kaotatud kast õlle? Jutud liiguvad ...

                                Kuid korraks nüüd süvenedes: esimeses kahes aknas tõi Voolaid korralikult noori peale ja viskas neid ka vette. Ilmselt plaanis Ukraina vastu ka veel mitmetele võimaluse anda (täna ütles, et varem arvas näiteks, et Sinjavski jaoks võiks just Ukraina matš hea koht enda näitamiseks olla), aga kui nägi, mis koosseisuga tuleb Ukraina Eesti vastu, siis sai aru, et see pole võimalik. Ta ei saa võtta riske, endale katsetamisega jalga tulistada ja rämedalt lutti saada, sest siis ta võib oma tööst ilma jääda.

                                Tundub, et treener tegi lihtsalt pragmaatilise valiku, eelistades kogemusi ja kindlust, et auga aasta lõpetada ja seeläbi omale uueks aastaks töökoht kindlustada, et siis jätkata uue meeskonna ehitamist. On ta ju korduvalt öelnud, et ta tahab publikule eelkõige tulemustega rõõmu pakkuda. Ja noh, kui nende mõne kogemustega venna kõrval on ikkagi Kreidad ja Sorgad väljakul, siis on raske mehele pahaks panna, et ta tahab head tulemust saada.

                                Ta tänane lause "Pole nii, et noored peale ja vahet pole, mis tuleb" on mu arust kogu eelkirjutatu mõttes väga kõnekas. Ja ei tasu ju ka ära unustada, et Ukraina ei ole mingi Valgevene või taoline sats - Ukraina koondise nimekiri on täis mehi, kellest jalgpallisõbrad on korduvalt kuulnud. Ukraina pole aasta aega kaotanud, tänavu on Serbiale viiekas pandud ja viimati võideti Portugali ennast ...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X