320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Voolaid Tunjovist: "Aga ma arvan, et tema jaoks oleks U21 esimene loogilisem lahendus. Väga loodan, et noortekoondiste treenerid hoiavad tal silma peal ning annavad talle võimaluse. Ja siis, kui ta seal ennast näidata saab, on väga palju tema enda kätes. Ma arvan, et talle tuleb lihtsalt natukene aega anda ja läheks samm-sammult edasi. Vaatame, kuidas klubis asjad lähevad. See, et ta praegu on mängida saanud, ei tähenda, et kahe kuu jooksul teda järjest rohkem mängimas näeme."

    See on huvitav sõnavõtt.
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Voolaid Tunjovist: "Aga ma arvan, et tema jaoks oleks U21 esimene loogilisem lahendus. Väga loodan, et noortekoondiste treenerid hoiavad tal silma peal ning annavad talle võimaluse. Ja siis, kui ta seal ennast näidata saab, on väga palju tema enda kätes. Ma arvan, et talle tuleb lihtsalt natukene aega anda ja läheks samm-sammult edasi. Vaatame, kuidas klubis asjad lähevad. See, et ta praegu on mängida saanud, ei tähenda, et kahe kuu jooksul teda järjest rohkem mängimas näeme."
      No joppenbuhhh. Ilgelt võtaks tüki küljest kevadistes ja suvistes lambimängudes teha A koondises katsetada.

      Kommentaar


        haha, kogu see kommentaar Tunjovi kohapealt on lihtsalt nii halb, et käed püsti. elame edasi maailmas, kus koondise peatreener on ehitanud üles koolitussüsteemi, kus samal kursusel õpivad koondise abitreener ja koondisemängija.

        Kommentaar


          Siin vahepeal tehti nalja, et mõni foorumlane vaatab jalgpalli, aga ei saa aru, kes mängivad. Aga meil on koondise peatreener, kes ei saa aru, mis positsioonil mängijad tegutsevad, ei saa aru positsioonide rollist tänapäeva jalgpallis. Me oleme olukorras, kus meil pole konkreetset korralikul tasemel paremäärekaitsjat, aga meil on olemas hea töövõimega ääremängijad. Meil on olemas Eesti mõistes väga korralik talent, keda end tõestanud Itaalia jalgpallispetsialist näeb praeguses rollis wingbackina, aga meil on siin mingi koolitaja, kes tahab ta saata Igor Prinsi alla pikka palli peksma. Meil on ees ootamas kaks kontrollkohtumist, kus oleks võimalik seda formatsiooni proovida, sest praeguste mängijate valikuga tunduks see kõige optimaalsem, aga mingi mees korraldab siin sellist showd taas, et ma isegi ei tea, miks ma selliste asjade peale enam ärritun.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            aga mingi mees korraldab siin sellist showd taas, et ma isegi ei tea, miks ma selliste asjade peale enam ärritun.
            Tänud, täiesti siiralt, et ikka viitsid sõna võtta! Minul ei ole ligilähedast jalgpallitausta nagu sinul ja ilmselt ka paljudel teistel siin, aga nii mõnedki asjad Eesti jalgpallis tekitavad jätkuvat hämmastust (olles sealjuures Eesti jalgpalli suur fänn). Sinu kommentaarid annavad aimu, et maakera on siiski jätkuvalt ümmargune.
            Mina võrdlesin Tunjovi Ainsaluga. Ainsalu on vahva mängija, aga kui võrrelda nende esimesi mänge (Ainsalul koondis, Tunjovil klubi), siis ei ole midagi võrrelda.

            Kommentaar


              Praegu ma ei näe, et Eesti koondis nii kehvas seisus oleks, et kui meil Georgi Tunjovi ei ole, siis me ei saa kuidagi hakkama. Pigem näen ma teda lähitulevikus koondisele midagi juurde andmas."

              Viimane aasta me võitsime ainult napilt võõrsil sõpruskohtumises tänu karistuslöögile Gibraltarit ning suutsime läbi häda ja õnne võõrsil valgevene vastu viigi välja seista. Mängust lõime ainult ühe värava 10nes kohtumises ja seda kodus Valgevene vastu. Aga no kui see kõik tähendab, et me ei ole nii kehvas seisus, siis mida mina ka tean. Voolaiu seisukohad on nii halvad, et no ei taha vinguda ega pessimist olla, aga see on lihtsalt meeletult kurb.

              Selleasemel räägib ta kõige rohkem Vihmanniga ning ei imesta kui ajas seal telefoni otsas samasugust jama kokku, mille peale Vihmannil viimnegi usk ära kadus ja putsad varna viskas.

              Kommentaar


                Nii nagu ei võetud pingile Ojamaad ja Liivakut omal ajal, nüüd ka siis Tunjoviga sama teema.
                Eesti koondisel peaks vähemalt sõprukates küll pink olema 19-20 aastaseid noori andekaid täis, või vähemalt 2-3 andekamat, aga meil on... ma ei teagi, mis meil on...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Nii nagu ei võetud pingile Ojamaad ja Liivakut omal ajal, nüüd ka siis Tunjoviga sama teema.
                  Eesti koondisel peaks vähemalt sõprukates küll pink olema 19-20 aastaseid noori andekaid täis, või vähemalt 2-3 andekamat, aga meil on... ma ei teagi, mis meil on...
                  Meil on Sander Puri.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Meil on olemas Eesti mõistes väga korralik talent, keda end tõestanud Itaalia jalgpallispetsialist näeb praeguses rollis wingbackina
                    Seda me ju tegelikult ei tea praegu. Meil on ainult üks karikamäng infoks. Tunjov on Itaalias ikkagi väga palju ja peamiselt keskpoolkaitsjana mänginud. Olukord SPAL-is on ju selline, et nende vasakäärt peaks ideaalis mehitama Mohamed Fares, kes on terve senise hooaja vigastusega väljas olnud. Tema asemel on põhikoosseisus koha sisse võtnud poolakas Reca. Milani mängu ajal oli Reca alles naasmas kuuajaselt vigastuspausilt ja ei saanud veel peale.

                    Reca vigastuse ajal paikasid seda kohta Igor, kes on muidu põhikeskkaitsja, ja Streffezza, kes tavapäraselt on põhimees samal positsioonil paremal ääres. Tolles mängus Milaniga oli Strefezza enda äärel ja Igor keskkaitses. Seega tol end tõestanud Itaalia jalgpallispetsil ei olnudki variante, keda sinna vasakule panna. Jah, näpuga järge ajades näeb, et klubis on ka selline mees nagu Mastrilli, kes võiks äkki mängida toda kohta, aga reaalsuses ei ole suutnud see mees isegi Serie C-s korralikult läbi lüüa ehk pole imestada, et ta soosingusse ei kuulu. Tunjov on aga vasakujalgne (tol Milani mängu päeval oli ta muuhulgas kogu SPAL-i ainus 100% terve vasakujalgne väljakumängija, kui Mastrilli kõrvale jätta), keha tugevaks saanud ning intelligentne, mistõttu tema vast sinna vette visatigi. Et teda SPAL-is pikas perspektiivis vasakääre(kaistja)na nähakse, seda ma ise ei julgeks täna veel väita.

                    Ja taustaks ütlen, et ka mina ootan Tunjovi A-koondise nimekirja.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Ma emotsiooni pealt lahmisin veidi huupi jah, sest tegelikult tuleb ausalt tunnistada, et ega ma SPAL-i siseeluga üleliia kursis ei ole. Peatreeneri lisakommentaarid sellele, et teda hetkel A koondise kandidaadina ei nähta, olid lihtsalt nii mööda. Aga põhipoint oli tegelikult see, et meid on ees ootamas kaks mängu, kus on võimalik katsetada erinevaid võimalusi või siis lihvida juba varasemalt kasutusel olevat plaani. Varem või hiljem tuleb Tunjov A koondise tegemistesse kaasata, et leida talle ka koondist silmas pidades konkreetne roll. Ja hetkel on päris keeruline näha, et miks see peaks pigem hiljem juhtuma.

                      e: ehk siis kui Tunjov on peamiselt keskväljal tegutsenud ning korra siis juba mainitud mängus Milani vastu wingbackina, siis mis äärel mitte nii suure vastutusega positsioonist see Voolaid räägib?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

                        e: ehk siis kui Tunjov on peamiselt keskväljal tegutsenud ning korra siis juba mainitud mängus Milani vastu wingbackina, siis mis äärel mitte nii suure vastutusega positsioonist see Voolaid räägib?
                        Olemata ise Kareliga rääkinud ja lugenud pelgalt intervjuud, siis mina sain sellest aru nii, et ta viitaski, et Tunjovi minutid nö suures mängus tulid äärel, mitte keskpoolkaitses, kus on vastutus suurem ja kus ta ise teda tulevikus näeb. Eriti kui ta eelnevalt ütles ka, et see, et Tunjov sai korraks mängida, ei tähenda, et kahe kuu jooksul teda rohkem minuteid saamas näeme.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Voolaid tundub kuidagi vähe imelik vana, see kuidas ta peale igat mängu vastaste treenereid embab ja mingeid meelitusi korva sosistab, lisaks tema väga veidrad väljaütlemised/ võrdlused mingite loomadega. Ja kogu aeg ütleb, et ma vaatan koondislaste koiki mänge, et siis suwoni mängud Kell 6 hommikul ja mingi armeenia liiga pelad ei tea kuskohast ja ilmselt isegi kostja kuuenda liiga mangudel hoidis silma peal.
                          Eks ta vast essat korda siukse suurema palga peal ja kardab seda kaotada ja sellepärast ajabki siukest möga.

                          Kommentaar


                            Samas ei näe ma, ei enamus tänastest pingil olijatest kunagi Serie As peale üldse saaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                              Samas ei näe ma, ei enamus tänastest pingil olijatest kunagi Serie As peale üldse saaks.
                              No ega platsil olijatelgi väga asja pole...
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Tegelikult on ikka päris traagiline see kõik. Eesti koondises ei ole hetkel rahvusvahelise tasemega poolkaitsjat, Antonov on ehk kõige lähemal. Ja siis on meil noor kutt, super suhtumisega, tuli U19 koondisse Koseri juurde, treenides ise juba SPAL-i meeskonnaga.

                                Ja nüüd siis see peatreeneri intervjuu. Normaalne oleks selles ju öelda, et Tunjovi areng on olnud fantastiline. Ning arutada aegsasti mängija ja abilistega (agendiga), mis talle oleks kõige parem, kui pikaks ajaks oleks teda mõistlik meeskonna juurest ära tuua, kas tal oleks hetkel vaja koondisemängu või pigem ei oleks jne. Sest temast tuleb kõigi eelduste järgi järgmiseks kümneks aastaks koondise põhimängija ja vastavalt tuleb teda ka kohelda.

                                Selle asemel " Väga loodan, et noortekoondiste treenerid hoiavad tal silma peal ning annavad talle võimaluse; Ma arvan, et kõige reaalsem on, et ta peaks U21 koondises ennast esmalt näitama; Aga ma arvan, et ta peab veidikene veel küpsema."

                                Kallis mees, kas sa ise ka aru saad, mida sa räägid!?

                                Kopeerin siia oma varasema postituse:

                                Vaatan teid jalgpalliinimesi ja osa teist oleks justkui kaetatud. Teete oma marjamaa-karjamaa harjutusi ja arvate et nii see sport käibki. Kui mõni Eesti liiga mängija liiguks Serie B klubisse, siis me saaks lugeda vähemasti viite artiklit sellest suursündmusest ja see oleks ka põhjendatud. Aga see, et üks Eesti poiss mängib Serie A-s, see on juba väljaspool teadvuse piire.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X