Lehekülg 161, kokku 171 EsimeneEsimene ... 61111151157158159160161162163164165 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 201 kuni 3 220, kokku 3408

Teema: Eesti koondis

Meeskonnaliige Kasutaja sibierski avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Flora semu mängija?

Lepik ja Liivak tundub küll selline kohustuslik müügiarendusprohekt, kui tahad koondise treener olla.
    ehk siis

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Koondise kohapealt tooks juurde termini FSM. Ehl Floraga seotud mängija.
    //

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mille pealt on Mark Andres Lepik koondises? Kas see on mingi nali või? Nagu mille pealt? Ootaks Voolaiult järjekordselt mingit diipi paska seletust, et persoon meeldib ja oleme head semud.
    Voolaiult deep pask + ottjärvela vihapurse temast erinevalt mõtlejate suunas alatooniga nagu keegi teeks mängijale liiga, tegelikult käib kriitika ainult esimese kahe pihta

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

"Samal ajal, kui trolliarmee ekraanide taga käsi hõõrus, võttis Lepik vastutuse oma meeskonnakaaslaste, oma riigi ja rahvusvahelise edu järele januneva Eesti jalgpalli ees. Ning läks ja lõi vahetusest sisse tulles meeskonnakaaslasele Liivakule sellise käepatsu otse peopessa nagu tühise papinaela! Mic drop. Eepiline mic drop!"

(Link Eesti-Leedu mängule)
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

See üks pennal ongi ju ainukene õnnestumine koondiseakende vahepeal Liivakul, Premiumis pink ja Island klubi vastu hoidsid tema soorituse järgi kõik peadest kinni. Jääb arusaamatuks.
    Marinit tore taas koondises näha.
    Lepik - noh meil vist on tipuründajate kriis ka.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Mina ei näe Lepiku koondisse kaasamises mingit probleemi, olen seda hetke juba vaikselt kaks aastat oodanud. Oma mängijaomadste poolest sobib ideaalselt koondise tipuründajaks, aga siiamaani on tervis alt vedanud ja ega seegi hooaeg pole tervis temaga ülemäära sõbralik olnud.

Algupärane

Lepikust ma saan veel natuke aru. Ütleme, et on Talent ja tuli lihtsalt just vigastusest tagasi. Aga F. Liivak, 24. aastane. Ei saa isegi Eesti liigas põhimeheks - see hooaeg ~32 minutit mängu kohta, nendes 18. mängus kus ta peale on saanud.

Kunagi ma olin kurb, et miks võetakse Eesti liiga mehi välismaa meeste asemel. Nüüd on saavutatud uus madalseis ja võetakse Eesti liiga varumehi. Müsteerium.

Algupärane

Tegelikult huvitav, et kas Voolaid näiteks Henn'iga juttu rääkis? Et miks Henn eelistab Allikut alustavas rollis ja mis mõttekäik siis viis selleni, et Liivak siiski parem valik koondisesse, kuigi kehvem valik Florale.

Rääkimata mõne teise võistkonna ründavast mängijast, kes on veel säravamat stätsi teinud.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Sander Kapper - Viljandi põhimees, 21 mängu, 2 väravat, 8 söötu. Parem ründaja, parem äär, isegi paremkaitses mängud.
    Frank Liivak - FC Flora pingimees, 18 mängu, 0 väravat, 3 söötu. Ääremängija, vajadusel ka tipurünne.
    Täitsa suvaline näide.
    Aga jään lootma eepilisele micdropile, mis ühes sellega oleks koondise väravapõua lõpetajaks!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Professionaal Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Lepik on selline suht idekas vahetusmees, kes tuleb ja teeb. Eelmisel hooajal lõi Serbia tipule 2 väravat vahetustest tulles.

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Sander Kapper - Viljandi põhimees, 21 mängu, 2 väravat, 8 söötu. Parem ründaja, parem äär, isegi paremkaitses mängud.
    Frank Liivak - FC Flora pingimees, 18 mängu, 0 väravat, 3 söötu. Ääremängija, vajadusel ka tipurünne.
    Täitsa suvaline näide.
    Aga jään lootma eepilisele micdropile, mis ühes sellega oleks koondise väravapõua lõpetajaks!
    Ma ise mõtlesin ka, et Kapper oleks parem valik. Teisena tuli mul meelde Veelma Tammekast. Isiklikult pole midagi Liivaku vastu, aga ei ole hästi mänginud ja kunagisest tasemest on kaugel hetkel.

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Sel aastal tuli ja lõi Levadiale kaks. Teise löömisel sai kahjuks taas vigastada.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Sel aastal tuli ja lõi Levadiale kaks. Teise löömisel sai kahjuks taas vigastada.
    Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!
    Küsimusi on olulilselt rokem kui on vastuseid, see on päris kindel. Kindel on ka see, et mina kui kunagine pea kõikide koondisemängude külastaja, ei kavatse oma jalga ühelegi koondisemägule tõsta ja seda seni kuniks pole koondisega seotud otsuste tegemine muutnud läbipaistvaks ja õiglaseks. Tean, minu probleem ja tean, et ma pean sellega ka elama. Lihtsalt on nii kopp ees sellest jandist, ringkaitsest ja valimatust roosamanna PRist.

Meeskonnaliige Kasutaja sibierski avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

väga hästi öeldud.
    Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)
    //

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    väga hästi öeldud.
    Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)
    Vaatasin just et malta klubid saavad 3500.- per mängija per mäng.
    Selle loogika järgi teenib Flora hetkel umbes 91 000 kahe mängu pealt.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Vaatasin just et malta klubid saavad 3500.- per mängija per mäng.
    Selle loogika järgi teenib Flora hetkel umbes 91 000 kahe mängu pealt.
    Kuni Rahvuste liiga loomiseni maksis UEFA klubidele EM-valikmängude eest ja FIFA MM-valikmängude eest ei maksnud, vaid kindlustas mängijaid. Eelmine Rahvuste liiga oli EM-valikmängude osa ja selle eest maksis UEFA klubidele. Praegune MM-valiktsükli eelne Rahvuste liiga toimub esmakordselt ja kas selle eest makstakse, ei ole teada, aga pigem ei. Kevadel algavate MM-valikmängude eest kindlasti ei maksta.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    väga hästi öeldud.
    Ei sõltu liigast.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kas keegi võiks Voolaiule edasi öelda, et klubidele enam raha ei maksta
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Ojamaa olukord on klubis keeruline. Ta vorm pole olnud parim ja sellest lähtuvalt on ta jäetud koosseisust täiesti välja. Võib-olla on seal ka muid detaile mängus ja sinna sisse näevad ainult osapooled. Minu valikust jäi ta praegu välja sportliku vormi tõttu. Tal pole olnud kõige parem minek, mis pole etteheide, sest ta annab endast alati maksimumi. Praegu väärivad äärtel oma võimalust teised valikud."

Nii palju on eelmise koondiseaknaga muutunud?

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ojamaa olukord on klubis keeruline. Ta vorm pole olnud parim ja sellest lähtuvalt on ta jäetud koosseisust täiesti välja. Võib-olla on seal ka muid detaile mängus ja sinna sisse näevad ainult osapooled. Minu valikust jäi ta praegu välja sportliku vormi tõttu. Tal pole olnud kõige parem minek, mis pole etteheide, sest ta annab endast alati maksimumi. Praegu väärivad äärtel oma võimalust teised valikud."

Nii palu on eelmise koondiseaknaga muutunud?
    Ja samalt mehelt tsitaat:
    " Praegu on Ragnar sellises olukorras, et jaksu jagub ainult klubimängudeks. Üks mäng juba andis märku, et lihased võivad natuke järgi anda, kui ta täie tambiga treenib ja seda ta kahtlemata teha tahab. Edaspidi saame rääkida vaid väga ekstreemsetest olukordadest, kus on Eesti koondisel tõesti väga vaja või ta näiteks klubis üldse mängida ei saa"
    Liivak ei saa koduklubis mänguaega - IN.
    Ojamaa ei saa koduklubis mänguaega - OUT.
    Klavan juhul, kui ei saaks klubis üldse mänguaega - IN.
    Ma tõstan käed ülesse ja loobun siinkohal koondise rivistuses igasugust valikuloogikat otsimast, sest see lihtsalt ei järgi neid seaduspärasusi, mille peale minu arusaam asjadest ehitatud on.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud