Lehekülg 36, kokku 181 EsimeneEsimene ... 263233343536373839404686136 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 3607

Teema: Eesti koondis

JK Suema/Cargobus Kasutaja rauulo avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

http://www.uefa.com/uefaeuro2012/new...d=1689808.html

The draw will define the four pairings as well as the order of the home and away ties. The first leg will be played on 11 and 12 November, and the return legs on 15 November.
    See on 30. septembri uudis.
    Newton Heath 1878

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    eesti koondise häda pole mitte see et keskväljale pole kedagi panna, vaid pigem see et pole õigupoolest kummalgi äärel _korralikku_ äärepoolikut - kiiret, tehnilist ja võimelist ohtlikke tsenterdusi andma.
    teine kriitiline koht on standardolukorrad.
    muide blohhin pidas samamoodi eesti tugevuseks standrolukordi, tänu meie pikkadele aga...
    tuletage meelde millal viimati eesti näiteks nurgalöögist värava lõi? muidugi on hea et palju väravaid lüüakse mängust, aga mida edasi panused suurenevad seda enam koondis peaks olema rohkem valmis kasutamaks ära pisimatki šanssi...
    märtsis tallinnas uruguay vastu
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    tuletage meelde millal viimati eesti näiteks nurgalöögist värava lõi?
    Zaho vs URU.

Aga mul on siiamaani meeles ka hr. Mihkel Aksalu suurepärane sooritus otse nurgalöögist tulnud palli väravasse lubamisel UZB mängus

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Hetkel siis teemaks võetud,et kas Lindpere kutsuda koondisesse või ei aga see võib olla vaid minu soov.Kui peaksimegi pääsema EM finaalturniirile siis loodaks koondise koosseisus näha Andres Operit aga enne peab mees omale kindla mängupaiga leidma ja vormi tõusma.Aga ta oleks selle au ära teeninud
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ei

.
    Kas sa tahad, et Eesti oleks play offiks rohkem valikuvariante ja suurem võimalus edasi saada, või, et Pohlak ja co hakkaksid jonnima ja maksaksid Lindperele kätte, et valikturniirist osa ei võtnud?

Loomulikult ka mina olen ta käitumises veidi pettunud, aga see on nähtavasti ainuke võimalus pääseda pääseda sellel võistkonnal suurturniirile ja ma arvan, et nad ei solvu eriti, kui Eestil oleks võimalikult palju lisavariante.

Lindperet on vaja kasvõi sellepärast, et väga raske on 2 mängu 4 päevaga mängida ja keskväli vajaks kindlasti asendust

Reservmängija Kasutaja Jr avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2006

Algupärane

Kas keegi teab, kuna piletid müüki tulevad?

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Mängijad võiks siis vahepeal nii igaks juhuks penalteid ka harjutada. Kes teab....

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Kas sa tahad, et Eesti oleks play offiks rohkem valikuvariante ja suurem võimalus edasi saada, või, et Pohlak ja co hakkaksid jonnima ja maksaksid Lindperele kätte, et valikturniirist osa ei võtnud?

Loomulikult ka mina olen ta käitumises veidi pettunud, aga see on nähtavasti ainuke võimalus pääseda pääseda sellel võistkonnal suurturniirile ja ma arvan, et nad ei solvu eriti, kui Eestil oleks võimalikult palju lisavariante.

Lindperet on vaja kasvõi sellepärast, et väga raske on 2 mängu 4 päevaga mängida ja keskväli vajaks kindlasti asendust
    Naljakas, et sõnast "Ei" nii valesti annab aru saada.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    See tundub just see miks mul ei oleks midagi Lindpere kutsumise vastu. Kujutage ette, et Vunk Dmitrjev ja Kostja peavad mängima 90 minti ja siis veel 90 minti ja äkki tuleb veel lisaaeg ka ja peab veel 30 minti laskma. Mis me ette võttaks, kui üks antud kolmikust vigastada saab? ptüi ptüi ptüi
    Teiseks esimeses mängus ei tee kaasa Zenjov ja Lindpere võib olla just see teravus, mille me Zenjovi näol kaotame sealt mängust.

Asjahuviline Kasutaja Elviss avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ma ise ka ei tahaks Lindperet eriti aga samas oleks ka väga kasulik, aga eks näis mis selle koha pealt saab.
    Kruvib pinget natukene.

üdini jalgpalli sees Kasutaja Keiss avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Eesti šanss oleks siiski see kui meid alahinnataks ning uskuge seda tehakse ikka veel. Kõigil on loosimise ajal pöidlad pihus, et kui saaks selle Eesti küll siis veaks! Portud ilmselt on endast kõige kõrgemal arvamusel. Samuti soosib meid novembrikuine ilm mis lõunamaa teatrimeestele teps mitte ei sobi. Iirlaste võitlusvaim ja eelmise korra napp eemalejäämine käsipalluri tõttu on neid mobiliseerinud rohkem ning seetõttu on karta neilt oma parima andmist. Arvan, et kõige parem meeskond siiski oleks Horvaatia. Pole neil ka imeväravavahti nagu tšehhidel kelle vastu kardan Eesti poisid võivad verest välja lüüa.
    Minu eelistuseks oleks Horvaatia!
    1. Horvaatia - võrdleks neid Serbia ja Sloveeniaga. Võibolla isegi nõks allapoole? 50-50 šansid.
    2. Portugal - ilmselge madalseis ja kindel meie alahindamine. Viimane 0 - 0 kodus näitas, et võime mängida küll nendega. 70 - 30 siiski portudele.
    3. Tšehhi - nende parimad päevad on möödas kuid viimane 4 - 0 Ukraina vastu näitas, et sisu neil on ja tippväravavaht ka. Pigem ebameeldivam vastane kui Portugal. 70 - 30 tšehhidele.
    4. Iirimaa - kindlasti tahavad saada meeletult EM-ile ning minu arust ei sobi praegusele koondisele just sellised kõvad võitlejad nagu näitasid mängud Fääri saartega. 80 - 20 iirlastele.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kas asi on postituse kellaajas või miks Sa sellist jama ajad? Meie novembrialgus ei erine millegi poolest nende talvedest, kes nad mängivad igal pool üle Euroopa laiali, kui just mängud lume tõttu ära ei jää. Ja terve Su postitus on üks suur alahindamine mu arust.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Algupärane

Kindlasti ei sooviks vastaseks Portugali, sest siis oleks ka kodumäng nagu võõrsil ning pool staadionit kiljatamas iga C.Ronaldo puute peale ...
    Tšehhid ja horvaadid on suhteliselt sarnases seisus, pikalt kokkumänginud koosseisudega ja kui sellest paarist valida, siis pigem horvaadid, kellega mängimisest eestlastel ka värskeimad kogemused.
    And last but not least - Iirimaa. Psühholoogilises plaanis on eestlased iirlased juba alistanud (ega siis piirlased teiselt planeedilt pärine), koosseis on loomulikult mõnevõrra nimekam, trumbiks hr "nihtversteen" Trappatoni, samas on neil nelikust kõige nõrgem lüli just väravavaht. Olen teatud põhjustel pidanud üsna pikalt jälgima Shay Giveni esitusi ning olgugi, et tegemist on kahtlemata tippväravavahiga, siis peaaegu, et igas mängus suudab ta teha ka mõne saatusliku või peaaegu saatusliku vea - see lihtsalt käib temaga kaasas nagu kassil saba . . .
    Aga tahtmine tahtmiseks, oleks soojad munad/külmad munad, oleks asi lihtne , samas u. 4 tunni pärast on pilt selge ja oleksitega ühel pool. Õnne ei tohi meid nüüd maha jätta !
    299195

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kui heita pilk peale UEFA Euro 2012 kodukal leiduvale statistikale, siis Eesti koondist iseloomustab võrdluses teistega igal võimalusel väravale peale lahmida, (enamuses paraku raamidest mööda), nurgalööke saavutame vähe, mängime kaitses vigaderohkelt ja jõuliselt, ise iga vastase tehtud vea peale mitte pikali visates ja lõpuni, näitekunst puudulik (või on kohtunik meie mängus alati pede?).

Eesti koondis on 51 koondise võrdluses:

Löödud väravaid keskmiselt 1,5 mängus ja 17. koht
    Sisselastud väravaid keskmiselt 1,4 ja 17. koht

Löögid mängus keskmiselt 12,9, millega oleme 11.kohal
    Löögid raamidesse 5,6 ja 16. koht
    Löögid mööda 7,3 ja 5. koht

Nurgalööke keskmiselt 4,9 ja 23. koht

Vigu teinud ise keskmiselt 15,2 ja 9. koht.
    Vigu meile tehtud keskmiselt 11,4 mängus ja 36. koht

Kui võrrelda Eesti koondist meie võimalike play-off vastastega, siis
    Väravaid valikgrupis keskmiselt, (Vassiljev 5 ja 11.-s):
    1. Portugal - 2,6
    2. Horvaatia -1,8
    3. Iiri -1,5
    3. Tšehhi- 1,5
    Eesti 1,5

Sisselastud keskmiselt:
    1. Horvaatia - 0,7
    1. Iiri - 0,7
    3. Tšehhi - 1
    Eesti - 1,4
    4. Portugal - 1,5

Lööke raamidesse, (Vassiljev 14 ja 9.-s, Kink 10 ja 31.):
    1. Portugal - 8,12
    2. Horvaatia - 7
    Eesti - 5,6
    3. Tšehhi - 5,12
    4. Iiri - 3,9

Löögid mööda, (Vassiljev 14 ja 8.-s, Kink 10 ja 21.):
    1. Portugal 8,38
    Eesti - 7,3
    2. Horvaatia - 6,5
    3. Tšehhi - 5,88
    4. Iiri - 3,9

Löögid kokku, (Vassiljev 28 ja 7.-s):
    1. Portugal - 16,5
    2. Horvaatia - 13,5
    Eesti - 12,9
    3. Tšehhi - 11
    4. Iiri - 7,8

Nurgalöögid:
    1. Portugal - 7,75
    2. Horvaatia - 7,5
    3. Tšehhi - 6,62
    Eesti - 4,9
    4. Iiri - 3,7

Vigu teinud (Piiroja 18 ja 12.-s, Rähn 16 ja 23.-s):
    1. Iiri - 15,6
    Eesti - 15,2
    2. Horvaatia - 12,6
    3. Tšehhi - 12,25
    4. Portugal - 11,75

Vigu saadud, (Vassiljev 18 ja 24.s):
    1. Horvaatia - 13,6
    2. Iiri - 12,8
    3. Tšehhi - 12,5
    Eesti - 11,4
    4. Portugal - 10,88

Loosirattast eelistaks vastaseks:
    1. Tšehhi
    2. Iiri
    3. Horvaatia
    4. Portugal

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Selle järgi küsiks, kes oli see siin teemas, kes Horvaatiat tahtis? Ja kui pedelikest kohtunikest rääkida, siis Portugali vastu tehtud vigade arv tundub lausa ulme.

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Selle järgi küsiks, kes oli see siin teemas, kes Horvaatiat tahtis? Ja kui pedelikest kohtunikest rääkida, siis Portugali vastu tehtud vigade arv tundub lausa ulme.
    Nähtavasti ühelt poolt kardetakse neile vigu teha, teiseltpoolt on kohtunikud vist suht umbusklikud nende näitekunsti suhtes. Samas suht vähe vigu tehti ka teiste tippkoondiste vastu, keskmiselt alla 11 vea mängus tehti, sarnaselt Portugalile, Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa ja Hispaania vastu.
    Statisika järgi on mäekõrguselt parimad vigade väljameelitajad Kreeka 15,7 ja Küpros 15,62, kõige ülivõimsamalt seisavad jalgadel aga põhjamaiselt karmid, koduliigas karastunud amatööridest fäärlased 7,2.

Eesti koondislane Kasutaja Panso avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

http://www.uefa.com/uefaeuro2012/new...t+play+nations

No mis see siis nüüd on?

Bosnia and Herzegovina
    Estonia and Montenegro

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Ära jama krõll. Loe sisu, kõik ok

Eesti koondislane Kasutaja Panso avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Ja ma jätkuvalt olen arvamusel, et Portugal on meile kõige halvem vastane. Nad võtavad ennast selleks üheks mänguks kokku ja Ronaldo iga karistuslöök võib väravat tähendada. Ühelgi teisel meeskonnal pole sellise klassiga mängijat. Ja seda alahindamise juttu ma ka ei usu, nad vähemalt ON meiega mänginud, mingi pilt on olemas. Teised meeskonnad pigem võtavad lõdvemalt kuna ei tea meist nii palju. Kuigi tänapäeval tehakse ju ropult eeltööd enne...aga jah, kas meie kaitse on tõesti parem kui keskmine la liga kaitse?

Teiste osas mul antud hetkel eelistusi polegi, kõigil omad head ja vead. Paberil nagu tundub Horvaatia tugevam Tšehhidest ja tegelikult statistikas kah, kodus ei kaotatud ühtegi mängu ja ainult 1 viik mis tuli Kreeka vastu. Samas kui Tšehhid kaotasid Leedule. Sellele vaatamata on Horvaadid mulle peale seda 08 Inglismaa välja lükkamist jätnud sellise kobistaja meeskonna mulje. Pole enam ühtegi nii eesmärgipõhist mängu olnudki neilt peale seda. Iirlastel jääb Doyle esimest mängust välja kes hoiab hetkel Keane järel 2st kohta väravalööjate seas 10 väravaga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud