Lehekülg 152, kokku 181 EsimeneEsimene ... 52102142148149150151152153154155156162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 021 kuni 3 040, kokku 3607

Teema: Eesti koondis

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Olgu kõige muuga kuidas iganes, aga selle "fännid teda ei koti" avaldusega tehakse Voolaidile tõepoolest liiga. Oma käitumise ja mitmete sõnavõttudega on ta ikka väga selgelt vastupidist tõestanud. Ma julgeks lausa öelda, et Eesti koondisel pole varasemalt ühtegi sellist peatreeenrit olnud, kes pidevalt toonitaks, et üheks suureks eesmärgiks on oma fännidele positiivsete emotsioonide pakkumine ja kes esimese asjana tormaks kasvõi üle väljaku, et kohalesõitnud poolehoidjaid tänada jne. See, et ta on otsustanud kommentaariumite või foorumite lugemist loobuda, on ainult ta enese huvides ja mu arvates täiesti mõistlik. Olgem ausad, et sportlikult on sellised teemad suures ulatuses rämps, millele pole vajagi keskenduda ja kui tulebki midagi mõistlikku, millest võiks ka treeneritöös kasu olla, siis EJL-s on piisavalt inimesi, kes regulaarselt siin silma peal hoiavad, et küll nad vajadusel selle ka edastavad. Üleüldine foon on sõltuvalt hetkeolukorrast ilma seda lugematagi teada.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Üks normaalne treener ei peagi igasuguste netihiirode kommentaare lugema ja nende plärtsumistele keskenduma. Nagu näha saab näiteks halliturniiril talle täiesti öelda oma arvamust asjadest ja ta ka kuulab. See on juba päris haruldane asi, mujal ikka väga ei näe koondise peatreenerit niimoodi tribüünil ja veel vähem saad talle personaalselt midagi öelda. Täiesti õige seisukoht Voolaiult.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma saan aru, et samas kontoris olete ja toetate ja kaitsete üksteist ning selline kambamentaliteet peabki olema, aga hetkel kukkus natukene läbi või ei?
    Või ei.
    Aga veel rohkem ei sellele meediaeksperdi nõudmisele. Üks, millega meil siin jalgpalliasjanduses hästi on, on just vahetus. Tekib küsimus, saavad soccernetlased või podcasterid suurtelt bossidelt või niisama arenguvestlejatelt otse küsida. Ja panevad need vastused sind nutma, naerma või kaasa noogutama, siis kui mitte rohkem, saad vähemalt pildi asjaosaliste mõtlemisest või olemusest.
    See mainitud suur avalikkus tähendab tegelikkuses üsna väikest seltskonda huvilisi, keda oleks parem enda lähedal hoida(mida minu meelest ka tehakse),mitte hakata nende peal mingeid mainekujunduslikke ja turunduslikke ˛onglöörimisi kasutama. Kui igale madala taseme kommunkatsioonile hakata PR-istide filtrit vahele toppima, siis ainsaks tulemuseks on lihtsalt see, et minusugused madala IQ-ga indiviidid saavad reaalsetest oludest sitema ettekujutuse.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

See foorumi ega kommentaaride juttu alguses polnud ja see on täiesti mingi asdf lisatud hilisem lambi asi. Pole öelnudki, et Voolaid peaks netikommentaare lugema... Minu point oli ikkagi selles, et Voolaid peaks palju paremini ennast väljendama, et välistada üleolev tunne. Teie tõesti, kes igapäev olete nii sees selles ei saa aru, aga tavainimene saab ja ka minul tuttav hakkas arutama, et Voolaiu kohapealt, kes ei ole igapäevane jalkafanaatik, et kas talle ainult tundus või ta ongi ülbik võrreldes Rüütliga näiteks.

See kui väga talle reaalselt fännid ja asjad korda lähevad see jääbki igaühe enda otsustada ja seda ma kahtluse alla ei sea. Sean kahtluse alla ta näiteid ja vastuseid.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Voolaid peaks palju paremini ennast väljendama, et välistada üleolev tunne.
    Arvestades, et saade tehakse ühe võttega, siis ta väljendas ennast minu arust küllaltki hästi. Seda ma ei tea, kas eika talle küsimused ette saatis, et ta saaks end enne saadet ette valmistada, aga ma küll ei arva, et koondise peatreener peab olema mingi libekeel. Tarmo Rüütli ju ka ei olnud.

Mitte et ma tahaks Voolaidi kaitsjaks hakata, mul on vist sõprusmängudest teistsugune arusaam kui tal.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

kui mingi vend arvab, et serie a pole päris see tase mis fc flora ja varem peaks ikka u21 paar aastat proovima peaks kohe heaga päevapealt jalgpalliga lõpparve tegema.
    Je suis Nasfal

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Mitte et ma tahaks Voolaidi kaitsjaks hakata, mul on vist sõprusmängudest teistsugune arusaam kui tal.
    Kontekst on ikkagi see, et sõprusmängudele minnakse vastu olukorras, kus aasta jooksul pole koondis ühtegi matši võitnud. Leitakse, et võite on vaja ja katsetama ei hakata. Ma üldjoontes saan loogikast aru. Ehk siis väga ei riskita tulemuste peale mängitavates vastasseisudes platsile panna noormeest, kellel koostöö on kaaslastega on lappes ja kellest saab vast sama hea pildi ette ka u21 mängudes. (allteksti kuulates võiks ju välja lugeda sellest "kuidas ta u21 koondises hakkama saab" jutust ka keeleküsimuse)

Ma ütleks, et küsimus pole niivõrd selles, kas Tunjov peaks koondises olema või mitte, vaid eelkõige on küsimus, et kas sõprusmänge peaks (viimase aasta tausta arvestades) minema võitma või peaks seal katsetama. Maitse asi. Fännina eelistaks katsetamist, aga kui ikka aasta jooksul pole kedagi võidetud, siis natuke on arusaadav ka see Voolaidi loogika. Raske öelda, mis loogika ise peatreenerina võtaks. Muidugi näitab see Tunjovi keiss, et Voolaid on siiski päris suurte munadega mees. Mis pigem äkki positiivne.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Korduvalt olen imestanud, kuidas Eestis kellelgi mingid sõpruskohtumised korda lähevad. Täiesti savi ju. Lisaks need legendaarsed maavõistluste (pervo nimi) võidud. Unustage ära: need ei huvita kedagi. Saame täiskasvanuks.

Küll aga on see koht, kus katsetada, proovida, areneda.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Olgu kõige muuga kuidas iganes, aga selle "fännid teda ei koti" avaldusega tehakse Voolaidile tõepoolest liiga. Oma käitumise ja mitmete sõnavõttudega on ta ikka väga selgelt vastupidist tõestanud. Ma julgeks lausa öelda, et Eesti koondisel pole varasemalt ühtegi sellist peatreeenrit olnud, kes pidevalt toonitaks, et üheks suureks eesmärgiks on oma fännidele positiivsete emotsioonide pakkumine ja kes esimese asjana tormaks kasvõi üle väljaku, et kohalesõitnud poolehoidjaid tänada jne. See, et ta on otsustanud kommentaariumite või foorumite lugemist loobuda, on ainult ta enese huvides ja mu arvates täiesti mõistlik. Olgem ausad, et sportlikult on sellised teemad suures ulatuses rämps, millele pole vajagi keskenduda ja kui tulebki midagi mõistlikku, millest võiks ka treeneritöös kasu olla, siis EJL-s on piisavalt inimesi, kes regulaarselt siin silma peal hoiavad, et küll nad vajadusel selle ka edastavad. Üleüldine foon on sõltuvalt hetkeolukorrast ilma seda lugematagi teada.
    Mida fännid tahavad ?, ilusat mängu või numbrit vihikusse ? Loomulikult iga normaalne fänn tahab kaasa elada ja elamust mängust saada. Numbrid vihikus on ainult sellistele pudelipõhja prillidega fanaatikutele kellel reaalsusega suhe puudub ja paarist numbrist vihikus kaiffi saavad. Voolaid selgesõnaliselt ütles et tema ei lähe ilusat mängu mängima vaid tulemust tegema.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Mida fännid tahavad ?, ilusat mängu või numbrit vihikusse ? Loomulikult iga normaalne fänn tahab kaasa elada ja elamust mängust saada. Numbrid vihikus on ainult sellistele pudelipõhja prillidega fanaatikutele kellel reaalsusega suhe puudub ja paarist numbrist vihikus kaiffi saavad. Voolaid selgesõnaliselt ütles et tema ei lähe ilusat mängu mängima vaid tulemust tegema.
    Parem ilus kaotus kui kole võit?

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Su tõlgendamisoskus on kadestamistväärt

Mu jaoks sõprusmängudes tulemuse tegemine on ka naljakas, aga ma kipun samas ka arvama, et Eestis on päris palju inimesi, kes tulevadki staadionile lootuses, et ehk Vassiljev lööb 25-lt Uus Kaledooniale värava ja saame tõdededa, et vägev värk ikka. Aga valikmängus võin küll see pudelipõhja prillidega fanaatik olla, kellel reaalsusega suhe puudub ja saan oma vihikusse numbrid kirja panna, kui koleda mängupildiga võidame.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Võita on ikka tore, aga sõprusmängu võidust mingit kaifi küll ei saa, olgu või vastaseks Uruguay.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Võita on ikka tore, aga sõprusmängu võidust mingit kaifi küll ei saa, olgu või vastaseks Uruguay.
    Sa ei olnud vist 2011 staadionil kui 2:0 võit tuli. Peale Hollandi 2:2 viiki üks kõige litimad kogemusi üldse.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Sa ei olnud vist 2011 staadionil kui 2:0 võit tuli. Peale Hollandi 2:2 viiki üks kõige litimad kogemusi üldse.
    Ma ei mäleta, millal see mäng oli, aga ainukest kodumängu Uruguayga külastasin küll. Nagu ma ütlesin, võita on ikka tore.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Sa saadki kaiffi veisrate asjade peale

Algupärane

Eesti võitis Uruguaid, kes oli tulnud 8 kuud varem MMil neljandaks ja võitis neli kuud hiljem Copa America. Antud ajahetkel nii tugevat koondist pole Eesti ilmselt võitnud ei varem ega hiljem (2:0 alistatud Belgia või 3:1 alistatud Serbia ei olnud ju tol hetkel kaugeltki samast puust kui Uruguai 2010-11).

See oli ü-li-kõ-va!

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Parem ilus kaotus kui kole võit?
    Ma eelistan ilusat kaotust ja ilusat võitu. Tahan näha põnevaid täiendusi ja edasiminekuid mitte kohapeal tammumist ja veidrat filosoofiat mis ei ole ennast õigustanud.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    See Uruguay 2:0 on ju meie jalgpalli üks ilusamaid hetki ning see melu staadonil ning see emotsioon olid megavõimsad. Miks on vaja seda lambiselt hakata 10 aastat hiljem alavääristama ja täis sittuma. Igakell võtaks sõpsukas ühe 2:0 võidu taaskord Uruguay üle kui mõnes valikmängus lambise 1:0 võidu mingi Malta üle, mis pärast tabelis annaks ikka viimase koha.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
    Eesti võitis Uruguaid, kes oli tulnud 8 kuud varem MMil neljandaks ja võitis neli kuud hiljem Copa America. Antud ajahetkel nii tugevat koondist pole Eesti ilmselt võitnud ei varem ega hiljem (2:0 alistatud Belgia või 3:1 alistatud Serbia ei olnud ju tol hetkel kaugeltki samast puust kui Uruguai 2010-11).

See oli ü-li-kõ-va!
    2-0 Belgiat ma ei käinud vaatamas ja ka 1-3 Serbiaga vaatasin pubis, aga minu jaoks on Serbia mängu emotsioon seniajani ületamatu. Võib-olla kodune võit Põhja-Iiri üle (4-1) on midagi ligilähedast ja teine Hollandiga mäng (2-2) oli ka 90+ minutit tore, aga kui sedasi üleminutitel võit ära võetakse, siis see rikub kogu rõõmu. Uruguay mäng oli lõunamaalaste jaoks rasketes tingimustes ja nad olid Hambutud. Ja see oli sõprusmäng, nii et.

See fotograaf, kes avaldas pildi Forlįnist lumehunnikus, võiks end põlema panna.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud