320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Oleneb kui moraalsed olete. Sitta juhtub.
    Supplies!

    Kommentaar


      #47
      Heihoo Hispaania. Vana taktika järgi oli võimalik sellisest klassist meeskonna vastu mängida 11 mehega umbkaitses, et kaotusenumbreid vähendada, aga nüüd ei olegi enam valemit, mida rakendada saaks vist. Loobumisvõit tuleb anda !

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas vandersell Vaata postitust

        26.10.1994 Tallinnas, Eesti - Soome 0 : 7

        Too ´94 aasta mäng on üsnagi hästi meeles, kuna oli mu esimene koondisemäng statal. Ja loo moraal on...
        See oli üks haiglasemaid jalgpallikogemusi üldse, tänane mäng on täielik poisike selle kõrval, s.t. kes iganes ütleb et midagi ei ole muutunud, eksib. Seal ju soomlased võitsid poolaja 6:0. Ja see oli sisuliselt nende B-koondis. Ja eelnevalt oldi kaotatud horvaatidele ja itaallastele ainult 0:2.

        Huvi pärast otsisin tolle mängu programmi välja, olin sinna vahele kunagi kogunud ka väljavõtte Päevalehest (vist?), praegu loed et head huumorit panid ajakirjanikud siis, tegelt aga eks nad mõtlesid tõsiselt nt. "Urmas Kaljend - Alustas lubavamalt kui lõpetas. Esimesel poolajal lülitus temale omaselt rünnakule ja saatis palli korra isegi üle lati". Indro Olumets. /.../ "Karistuslöögi teenimine oli säravaim hetk 90 minuti jooksul" jne

        Ja Toomas Tohver - hahahahahaha, absoluutne legend. Igaüks, kes on näinud Toomas Tohvrit aktsioonis, ei kritiseeriks LOLdaku tänast tolmuimeja imitatsiooni kunagi. "Alati kui Tohveri väravale lüüakse, hakkab mu süda ärevalt põksuma" - R.Ubakivi, koondise treener, sama mängu pressikonverents. LOL.

        Kokkuvõtteks - whatever, fuk it. järgmise korrani.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #49
          sellist jama on raske kommenteerida...

          Kommentaar


            #50
            Hispaania vastu peab mängima sellise taktikaga: 9-1 :|

            Kommentaar


              #51
              Eesti jalgpallifänn - maailma kõige õnnetum inimene. http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=295463

              Kommentaar


                #52
                Veiko Visnapuu: Mida teha Eesti jalgpallikoondisega?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #53
                  Veiko Visnapuu on nüüd küll ''õige'' vend rääkima:S

                  Kommentaar


                    #54
                    Who the f*ck is Veiko Visnapuu?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Sebastiano Vaata postitust
                      Veiko Visnapuu on nüüd küll ''õige'' vend rääkima:S
                      Vinnid, pane paar nime, kes oleks õiged vennad rääkima.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        suht mõttetu lugu, kutsuda fänne üles boikottima koondise mänge? Või siis vilekontserti andma? Narr mees. Õnneks fännid seda lugu nagunii läbi lugeda ei viitsi. Kui vaadata lehtede trükiarvusid, siis päevalehte boikotivad 2 korda rohkem inimesi, kui postimeest või õhtulehte.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          suht mõttetu lugu, kutsuda fänne üles boikottima koondise mänge? Või siis vilekontserti andma? Narr mees. Õnneks fännid seda lugu nagunii läbi lugeda ei viitsi. Kui vaadata lehtede trükiarvusid, siis päevalehte boikotivad 2 korda rohkem inimesi, kui postimeest või õhtulehte.
                          Kuidagi peab ju koondise alla igasugust arvustust mängudele reageerima. Ei ole võimalik lõputult nägu laia naeru täis igast asendist põske võtta ja rõõmsalt laulda "Eesti maailmameister".
                          Frustratsioon tekib.
                          Kui Eesti kodumängudel on lisaks kaotusekibedusele oht sattuda ülereageeriva turvaja/politseiniku ahistava käitumise ohvriks, siis välismängude külastamisel tekib vägisi küsimus - no mida kuradit ma panen kümneid tuhandeid kroone uugama aga vastu saan mängust ainult negatiivseid emotsioone.
                          Nii tekibki küsimus, kaua võib.
                          Boikott ehk ülekantud tähenduses tõrge staadionil koondisemängu külastada võib fännil tulla alateadvusest.
                          Olen juba kuulnud mitmete kauaaegsete fännide kahtlusi, kas Jerevani on ikka mõtet sõita.
                          Algul loobutakse välismängudest, kas järgmisena tekib nördinud fännil tunne, et milleks külastada kodumängu?

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Kuidagi peab ju koondise alla igasugust arvustust mängudele reageerima. Ei ole võimalik lõputult nägu laia naeru täis igast asendist põske võtta ja rõõmsalt laulda "Eesti maailmameister".
                            Frustratsioon tekib.
                            Kui Eesti kodumängudel on lisaks kaotusekibedusele oht sattuda ülereageeriva turvaja/politseiniku ahistava käitumise ohvriks, siis välismängude külastamisel tekib vägisi küsimus - no mida kuradit ma panen kümneid tuhandeid kroone uugama aga vastu saan mängust ainult negatiivseid emotsioone.
                            Nii tekibki küsimus, kaua võib.
                            Boikott ehk ülekantud tähenduses tõrge staadionil koondisemängu külastada võib fännil tulla alateadvusest.
                            Olen juba kuulnud mitmete kauaaegsete fännide kahtlusi, kas Jerevani on ikka mõtet sõita.
                            Algul loobutakse välismängudest, kas järgmisena tekib nördinud fännil tunne, et milleks külastada kodumängu?
                            ülepaisutatud jutt (nagu ka kõnealuses artiklis). vähegi tervema psüühikaga inimene on juba üle saanud ja ei hau mingeid rumalaid kättemaksuplaane.
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              #59
                              jalkaliit peaks nüüd mõtlema kuidas uuesti rahvas staadionile meelitada , arvestades et järgmised mängud toimuvad pea öösel ja külmas ja lahtise katuse all ja võib olla sajab ka vihma. Selle asemel nad panid hoopis kalli hinnaga piletid üksik müüki. Jalkaliit võiks vähemalt lastele mingitki soodustust pakkuda, ma arvan et ka "tõelised fännid" ei pahanda kui lapsed tahavad ainult hispaania mängu vaadata, ükskõik mis skooriga need mängud lõpevad, saavad lapsed sealt kindlasti positiivse elamuse ja mõni läheb trenni ning mõnest sirgub fänn. Ma arvan, et see oleks üks osa jalgpalli populariseerimisest. Meil aga läks vist paketimüük seekord veic aiataha ja nüüd mõeldi , et kuidagi ikka nöörime raha tagasi ja muidugi leiti hinnatõusuks ka täiesti "sobiv" hetk!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                                ülepaisutatud jutt (nagu ka kõnealuses artiklis). vähegi tervema psüühikaga inimene on juba üle saanud ja ei hau mingeid rumalaid kättemaksuplaane.
                                WORD !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X