320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen Eesti liigat vaadanud ja Florast paremat meeskonda 2020 ei paistnud. Ehk suures pildis oleksin ma väga üllatunud kui kohalikust liigast saaks Florat välistades tugevama tiimi kokku kui nende mehi sinna kaasates. Kas need üksikud mehed teistest klubidest oleksid üldpilti muutnud, koondist otsustavalt paremaks teinud? Kui nii oleks, saaksin teie loogikast aru. Aga kahtlen sügavalt.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Ma olen Eesti liigat vaadanud ja Florast paremat meeskonda 2020 ei paistnud. Ehk suures pildis oleksin ma väga üllatunud kui kohalikust liigast saaks Florat välistades tugevama tiimi kokku kui nende mehi sinna kaasates. Kas need üksikud mehed teistest klubidest oleksid üldpilti muutnud, koondist otsustavalt paremaks teinud? Kui nii oleks, saaksin teie loogikast aru. Aga kahtlen sügavalt.
      Kas kogu Inglismaa koondise peaks koostama ManC ja Liverpooli mängijatest? Sakad, Madissonid ja Grealishid sõitku seenele, sest Liverpool ja ManC domineerivad?

      Sisuliselt kutsutakse Inglismaa mõistes praegu koondisesse Curtis Jonese ja Nathan Phillipseid lihtsalt nende klubi nime tõttu.

      Kommentaar


        1) Kas ei ole mitte ilmselge et Paide pole oma mängijaid praegusel ajahetkel kogunemisele lubanud?? Mošnikov ja Mööl väärinuks muidu kohta. Anier tahtis ise veel puhata ja see talle võimaldati. Ehk on seotud hoopis mõne testimisega.
        2) Andke andeks aga Pelt on olnud küll olnud pigem pehme ja ilmselt ei tõestanud ennast ka sügisesel koondise kogunemisel piisavalt. Seppik on saanud ehk vähe praktikat veel aga need mängud kus ta „pea ees vette visatud“ on ta Florat ikka väga eeskujulikult vee peal hoidnud. Pluss vaadates tema suurust on sellist mees tulevikuks vaja küll vormida.
        3) Ainus mängija kelle oleks võinud Levadiast veel lisada on Lepistu
        4) Kaljust ei ole küll ka parima tahtmise juures kedagi võtta.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma olen Eesti liigat vaadanud ja Florast paremat meeskonda 2020 ei paistnud. Ehk suures pildis oleksin ma väga üllatunud kui kohalikust liigast saaks Florat välistades tugevama tiimi kokku kui nende mehi sinna kaasates. Kas need üksikud mehed teistest klubidest oleksid üldpilti muutnud, koondist otsustavalt paremaks teinud? Kui nii oleks, saaksin teie loogikast aru. Aga kahtlen sügavalt.
          Ma pole kunagi arvanud, et hetke Flora ei peaks koondise tuumiku moodustama. Millegipärast satuvad eranditult KÕIK klubid, kes pead tõstavad Flora kõrval, üsna kiirelt kriitika alla ning nende mängijaid millegipärast ei kõlba koondisesse. On neid konflikte olnud Levadial, Kaljul ja nüüd millegipärast ka Paidel. Alati hakkab mingi ussitamine pihta. Hetkel käib üsna tugev Paide mahategemine - Zahhovaiko olla paha ja seetõttu selle klubi mängijaid me koondisse põhimõtteliselt ei võta. Nii on see käinud läbi aegade ja käib kahjuks ka 2021 edasi. Ning alati on mingi punt, kes kaasa räägib. "Aga ütle, keda peale Flora mängijate üldse võtta on?, Aga mine ise koondise treeneriks kui nii tark oled, Aga Flora on ju eesti meister, seepärast peavadki kõik koondise mängijad sealt olema" Tean, tean olen seda plaati juba 30 aastat kuulnud. Kink on ülbe. Tunjovi peab ennast tõestama U21 koondises, Jürgens on kah ülbe jne. Kas on raske näha ühisnimetajat - nad ei kuulu Flora süsteemi. Ons kunagi niimoodi laimatud EJL poolt ühkti Flora mängijat? Seega Paide kottimine on muster, ning kõik peavad rahul olema? Kuna nad rahul pole, siis nad pole isegi õiged koondise fännid? Koondis peab olema aus ja õiglane, aga minu arvates ta seda ei ole.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
            Mängijad, kes väärivad koondisekutset:
            Volkov Mošnikov, Mööl, Kapper, Veelma, Pelt
            Vaatasin siis kes on neist Soccerneti poolt hooaja parimate hulka valitud, need parimad kaitsjad, poolkaitsjad, ründajad, noored:

            Mošnikov - valitud, aga noh vanust 32, mida me tahame?
            Mööl - valitud, vanus 28, kas on mõtet enam, pigem häda asendusvalik
            Pelt - valitud, vanus 19, võiks mingi aeg siis proovida
            Veelma - valitud, vanus 18, võiks mingi aeg siis proovida

            Mulle täiesti piisas Soccerneti arvustustest, ilma liigat pidevalt jälgimatagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
              1) Kas ei ole mitte ilmselge et Paide pole oma mängijaid praegusel ajahetkel kogunemisele lubanud?? Mošnikov ja Mööl väärinuks muidu kohta. Anier tahtis ise veel puhata ja see talle võimaldati. Ehk on seotud hoopis mõne testimisega.
              2) Andke andeks aga Pelt on olnud küll olnud pigem pehme ja ilmselt ei tõestanud ennast ka sügisesel koondise kogunemisel piisavalt. Seppik on saanud ehk vähe praktikat veel aga need mängud kus ta „pea ees vette visatud“ on ta Florat ikka väga eeskujulikult vee peal hoidnud. Pluss vaadates tema suurust on sellist mees tulevikuks vaja küll vormida.
              3) Ainus mängija kelle oleks võinud Levadiast veel lisada on Lepistu
              4) Kaljust ei ole küll ka parima tahtmise juures kedagi võtta.
              Ma ei ole küll eriline ekspert, aga punkti 4 osas, siis miks Meerits on kehvem kui Nõmm?

              Kommentaar


                Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
                1) Kas ei ole mitte ilmselge et Paide pole oma mängijaid praegusel ajahetkel kogunemisele lubanud?? Mošnikov ja Mööl väärinuks muidu kohta. Anier tahtis ise veel puhata ja see talle võimaldati. Ehk on seotud hoopis mõne testimisega.
                2) Andke andeks aga Pelt on olnud küll olnud pigem pehme ja ilmselt ei tõestanud ennast ka sügisesel koondise kogunemisel piisavalt. Seppik on saanud ehk vähe praktikat veel aga need mängud kus ta „pea ees vette visatud“ on ta Florat ikka väga eeskujulikult vee peal hoidnud. Pluss vaadates tema suurust on sellist mees tulevikuks vaja küll vormida.
                3) Ainus mängija kelle oleks võinud Levadiast veel lisada on Lepistu
                4) Kaljust ei ole küll ka parima tahtmise juures kedagi võtta.
                1) ei ole ilmselge, ajakirjanikud võiks selle järgi uurida
                3) Miks Lepistut ei võetud?
                4) Volkovit oleks küll näha tahtnud.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Ma ei ole küll eriline ekspert, aga punkti 4 osas, siis miks Meerits on kehvem kui Nõmm?
                  Meerits taastub operatsioonist.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Meerits taastub operatsioonist.
                    Õigus, meenub. Minu paha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ma ei ole küll eriline ekspert, aga punkti 4 osas, siis miks Meerits on kehvem kui Nõmm?
                      Eesti meeste koondist ootab ees aasta esimene treeninglaager Hispaanias, mille käigus toimub 12. jaanuaril kohaliku aja järgi kell 16.30 (Eesti aja järgi kell 17.30) mäng Ungari rekordmeistri Ferencvarose vastu. Koondise peatreener Thomas Häberli avalikustas nimekirja 22 mängijaga, kes kogunevad neljapäeval.


                      Meeritsa ja mitme teise nimetatud mehe kohta on uudises selged põhjused toodud.

                      Kommentaar


                        Meistriliiga peaks ümber nimetama Eesti koondise liigaks, sest täiega loomulik, et AINULT sealt saab mängijaid võtta. Kui oled mujal klubis on see ainuisikuliselt sinu enda süü kui sa liigat selle klubiga ei võida. - mcnamara2021
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          mitte et väga igatseks, aga mis teema allikuga on et koondisse ka sellisel juhul ei mahu, nagu nüüd?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            mitte et väga igatseks, aga mis teema allikuga on et koondisse ka sellisel juhul ei mahu, nagu nüüd?
                            korduvalt juba viidatud uudisele.

                            "Aasta esimesest koondise treeninglaagrist jäävad tervislikel põhjustel eemale Taijo Teniste, Henrik Ojamaa, Joonas Tamm, Ken Kallaste, Marko Meerits, Rauno Alliku ja Edgar Tur. "

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                              Ma pole kunagi arvanud, et hetke Flora ei peaks koondise tuumiku moodustama. Millegipärast satuvad eranditult KÕIK klubid, kes pead tõstavad Flora kõrval, üsna kiirelt kriitika alla ning nende mängijaid millegipärast ei kõlba koondisesse. On neid konflikte olnud Levadial, Kaljul ja nüüd millegipärast ka Paidel. Alati hakkab mingi ussitamine pihta. Hetkel käib üsna tugev Paide mahategemine - Zahhovaiko olla paha ja seetõttu selle klubi mängijaid me koondisse põhimõtteliselt ei võta. Nii on see käinud läbi aegade ja käib kahjuks ka 2021 edasi. Ning alati on mingi punt, kes kaasa räägib. "Aga ütle, keda peale Flora mängijate üldse võtta on?, Aga mine ise koondise treeneriks kui nii tark oled, Aga Flora on ju eesti meister, seepärast peavadki kõik koondise mängijad sealt olema" Tean, tean olen seda plaati juba 30 aastat kuulnud. Kink on ülbe. Tunjovi peab ennast tõestama U21 koondises, Jürgens on kah ülbe jne. Kas on raske näha ühisnimetajat - nad ei kuulu Flora süsteemi. Ons kunagi niimoodi laimatud EJL poolt ühkti Flora mängijat? Seega Paide kottimine on muster, ning kõik peavad rahul olema? Kuna nad rahul pole, siis nad pole isegi õiged koondise fännid? Koondis peab olema aus ja õiglane, aga minu arvates ta seda ei ole.
                              pmts väga hästi kokkuvõetud jep. eks siin saaks mõningaid detaile veel lisada, aga muster on täitsa olemas jep. aga soovitan kebab selliste mägratüradega mitte vaielda, säästad enda närve.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Vaatasin siis kes on neist Soccerneti poolt hooaja parimate hulka valitud, need parimad kaitsjad, poolkaitsjad, ründajad, noored:

                                Mošnikov - valitud, aga noh vanust 32, mida me tahame?
                                Mööl - valitud, vanus 28, kas on mõtet enam, pigem häda asendusvalik
                                Pelt - valitud, vanus 19, võiks mingi aeg siis proovida
                                Veelma - valitud, vanus 18, võiks mingi aeg siis proovida

                                Mulle täiesti piisas Soccerneti arvustustest, ilma liigat pidevalt jälgimatagi.
                                Pigem mitte vaadata, et miks need mängijaid vaid vastupidi, miks mingid muud valikus on:

                                Pingilt sekkunud mängija:
                                Liivak - 1.029'
                                Pidevalt vigastatud ja nii vähe minuteid teeninud see hooaeg:
                                Lepik - 260'

                                Sry, need mängijad on head kui nad on terved ja heas hoos, aga praegu on muid mängijaid keda pigem eelistada.

                                Ülejäänud mängijate osas pole tegelikult midagi kritiseerida. Seppik on noor ja ilmselt tulevikus täitsa ok koondise jaoks - aga veits ebaaus, et nii vähese kogemuse pealt vs teised noormängijad saab pigem enne võimaluse.

                                PS. Mööl on käis detsembris pimesoole opil nagu Paide artiklist tuli välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X