320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna eestlased ei taha enda tehtut reklaamida, siis ma reklaamin ise, et meil Kaarel tegi Kostja Vassiljeviga väga huvitava inteka.
    Konstantin Vassiljev sündis 1984. aastal ja kasvas üles Maardus. Tema lapsepõlves taastus Eesti iseseisvus ning osa Eesti inimesi, nende seas ka Kostja vanemad, elasid üle šoki. Keskkoolis sooritas noor Vassiljev eksamid ja sai Eesti kodanikuks. Aastal 2011 valiti ta esimese venelasena meie aasta kodanikuks!


    - Eestlased on üldiselt oma rahvuse üle uhked. Kas Eesti venelane tahab, oskab või saab olla oma rahvuse üle uhke?

    Minu põlvkonna jaoks on see keeruline küsimus. Jäime ühe riigi lagunemise ja teise iseseisvumise vahele. Ega ma ei saanudki sel ajal aru, kas peaksin olema uhke selle üle, et olen venelane. Igal juhul ei ole ma eestlane. Aga samas olen ma Eesti inimene. Tunnen, et minu põlvkond jäi kahe vahele ja raske on kirjeldada, mille üle ma täpselt uhke olen. Ma ei saa öelda, et seon oma rahvust mingi riigiga. Minu rahvus pole tegelikult isegi seotud selle riigiga, mis on meie naaber. Samal ajal pole see rahvus seotud ka Eestiga.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Kuna eestlased ei taha enda tehtut reklaamida, siis ma reklaamin ise, et meil Kaarel tegi Kostja Vassiljeviga väga huvitava inteka.
      Konstantin Vassiljev sündis 1984. aastal ja kasvas üles Maardus. Tema lapsepõlves taastus Eesti iseseisvus ning osa Eesti inimesi, nende seas ka Kostja vanemad, elasid üle šoki. Keskkoolis sooritas noor Vassiljev eksamid ja sai Eesti kodanikuks. Aastal 2011 valiti ta esimese venelasena meie aasta kodanikuks!


      - Eestlased on üldiselt oma rahvuse üle uhked. Kas Eesti venelane tahab, oskab või saab olla oma rahvuse üle uhke?

      Minu põlvkonna jaoks on see keeruline küsimus. Jäime ühe riigi lagunemise ja teise iseseisvumise vahele. Ega ma ei saanudki sel ajal aru, kas peaksin olema uhke selle üle, et olen venelane. Igal juhul ei ole ma eestlane. Aga samas olen ma Eesti inimene. Tunnen, et minu põlvkond jäi kahe vahele ja raske on kirjeldada, mille üle ma täpselt uhke olen. Ma ei saa öelda, et seon oma rahvust mingi riigiga. Minu rahvus pole tegelikult isegi seotud selle riigiga, mis on meie naaber. Samal ajal pole see rahvus seotud ka Eestiga.
      Väga hea lugu oli.
      FC Flora

      Kommentaar


        Kus kohast selle aasta koondise särke osta saab?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
          Kus kohast selle aasta koondise särke osta saab?

          Jalgpall.ee juhatab siia:

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Pole selle aasta oma.

            Kommentaar


              https://www.teamsport.ee/ee/m-nk-df-...-cw3544ejl-463 Seal küll kirjas fännisärk ,aga minu meelest sama mis väljakul seljas .

              Kommentaar


                Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
                Pole selle aasta oma.
                sellisel juhul max naljakas @jalgpalliliit

                Kommentaar


                  EJL propagandamasinad juba maalivad suurt edulugu nendest kahest wannabe võidust, kus me mänguliselt jäime alla Leedule ning suutsime võita täiesti seisvat ja mentaalselt olematut Soomet. Jääb vägisi selline mulje, et päike paistab ja halvad ajad on möödas. Piinlik, kuidas selliste võitude pealt annab haipi üles tõmmata. See kukkumine Läti vast saab olema oioi kui valus.

                  Kommentaar


                    Et keegi liigselt eufooriasse poleks sattunud, siis Leedu saab ka Hispaania u21 käest hetkel tappa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      EJL propagandamasinad juba maalivad suurt edulugu nendest kahest wannabe võidust, kus me mänguliselt jäime alla Leedule ning suutsime võita täiesti seisvat ja mentaalselt olematut Soomet. Jääb vägisi selline mulje, et päike paistab ja halvad ajad on möödas. Piinlik, kuidas selliste võitude pealt annab haipi üles tõmmata. See kukkumine Läti vast saab olema oioi kui valus.
                      Soome võitmisest nüüd küll midagi ära ei saa võtta. Nad tulid ikkagi mängule kindla plaaniga jalg valgeks saada ja EMile mõnusa mängu pealt minna - ma ei saa siiamaani aru mis imerohtu häberli poistele andis, et nii mängiti.

                      Leedu mäng oli jah, et pigem ei väärinud võitu, aga keda kotib. Võtke välja.

                      Suht kurb tegelt mõelda, et leedu sai u21 käest 4:0.

                      Põhimõtteliselt võiks Hispaania panna mingi 50 eri 11mängijalist koosseisu välja ja ikka ei võidaks neist kedagi.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ütlesin ka siin just hiljuti, et miks me unistame suurelt (EM, MM) kui võiks alustada Balti turniiri võidust. See peaks olema omamoodi eesmärk. Suuri (väikse erandiga) oleme me juba võitnud ja viiki mänginud küll. Oleks aeg väikseid klopsida.

                        Alates hetkest kui Ott Tänak hakkas spordipildilt Hyundai ja individuaalsete ebaõnnestumiste tõttu kaduma hakkas Eesti koondis jalgpalli mängima. Nagu öeldakse, et tuleb põhjas ära käia. Jalgpalli toetajate arv oli vähenenud. 19 mängu võiduta. 3-4 treenerit. Uued mängijad. Pidevad skandaalid ja Toomas Vara & Kalev Kruusi kuumad podcastid mis armu Eesti Jalgpalli A-koondisele ei andnud. Ka Aivar Pohlaku vastu oldi rohkem kui kunagi varem. Kuniks tuli uus peatreener. Ootused olid suured kuna välistreener aga samas oli teadmist, et mis see treener siin ikka rolli mängib, tase ju ei muutu. Algus läks kehvasti, Reim pidi asendama ja väljakul oli meil B-C koondis. Rahvuste liiga 2 mängu läks tänu koroonale rappa. Aga siis sai uus peatreener väljakuääres olla ja oma sobiva koosseisu väljakule panna. Leedu, seejärel EM-ile minev Soome ja lõpetuseks kodupubliku ees Läti. Kaks nullimängu, 2 võõrsilvõitu, 4 väravat millest 3 väga ilusad open-play väravad ja tõstsimegi üle 83 aasta taaskord Balti liiga karika üles. Magus, eriti peale seda kui viimati olles lähedal võidule kaotasime penaltiseerias Lätile. Peale 19 mängulist kaotusseeriat leevendab natuke 3 võitu seda valu. Vähemalt teame, et oleme siinkandis Venemaa kõrval bossid. Ilmselt siit mingit ulmelist arengut ei tule aga alustus seegi. Järgmisena võiks Belgiale valu tekitada Ale Coq Arenal. Enne seda võiks Pohlak orgunnida paar sõprusmängu ja mitte kuskil eitea kus vaid tugevatega ja, et ka publikut meelitada (Lõuna-Ameerika, Euroopa tippkoondised?) Hispaania, Argentiina, Taani, Brasiilia, Kolumbia, Venemaa või Jaapan oleks äge.. selle valikturnaga võiks mingi nägemuse treener paika saada ja koondise kellega minna siis järgmisele valikturniirile tegusi tegema.
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Temp0 Vaata postitust

                          Alates hetkest kui Ott Tänak hakkas spordipildilt Hyundai ja individuaalsete ebaõnnestumiste tõttu kaduma hakkas Eesti koondis jalgpalli mängima. Nagu öeldakse, et tuleb põhjas ära käia.
                          Ma väga ootaks, et sa selle lahti seletaks. See tundub mingi real next level tuumafüüsika olevat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                            Enne seda võiks Pohlak orgunnida paar sõprusmängu ja mitte kuskil eitea kus vaid tugevatega ja, et ka publikut meelitada (Lõuna-Ameerika, Euroopa tippkoondised?) Hispaania, Argentiina, Taani, Brasiilia, Kolumbia, Venemaa või Jaapan oleks äge.. selle valikturnaga võiks mingi nägemuse treener paika saada ja koondise kellega minna siis järgmisele valikturniirile tegusi tegema.
                            Jaapan? Kuidas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                              Jaapan? Kuidas?
                              No, Jaapanis mängib Iniesta, Vermaelen, Podolski ja Torres.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                No, Jaapanis mängib Iniesta, Vermaelen, Podolski ja Torres.
                                Krt, ma enda arvates leidsin Jaapani, Kolumbia ja Peruu vahelt juba üles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X