Lehekülg 165, kokku 171 EsimeneEsimene ... 65115155161162163164165166167168169 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 281 kuni 3 300, kokku 3408

Teema: Eesti koondis

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

1. Flora saab riigilt 1.5 mil võlgu.
    2. EJL ostab floralt ALC "X" summa eest.
    3. EJL maksab võla.

Mis sai X summast ? See ju puhas papp mis läks EJL taskust flora tasku ?

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Ütleme ja oletame, et see on tõsi ja just nii ongi juhtunud. Samas, asdf, kas sinu arvates on EJL toiminud sellisel moel, mis lisaks sellele, et tegu on oma sisult õige, ka paistab õigena ja ei tekita küsimus, mis on foorumis ja mujal ringelnud juba kuid. Mulle jätkuvalt paistab asi "kalasena", aga see on ilmselgelt minu probleem.
    Selle asja otsustamine toimus üldkogul, kus on koos klubide esindajad. Seda ei otsustanud keegi ainuisikuliselt. Otsuse sisu on avalik, seda on selgitatud detailselt.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Selle asja otsustamine toimus üldkogul, kus on koos klubide esindajad. Seda ei otsustanud keegi ainuisikuliselt. Otsuse sisu on avalik, seda on selgitatud detailselt.
    Kas vastava üldkogu protokoll või stenogramm on avalik või on plaan see avalikustada, et oleks selgelt ja läbipaistvalt näha, kes mida ütles või arvas? Mis on see kriteerium, millele peab klubi vastama, et ta saaks osaleda antud üldkogul, ehk siis kas üldkogul on esindatud kõik Eestis registreeritud klubid? Kui nii, siis kust ma saaks vaadata seda nimekirja, kes antud üldkogul esindatud olid ja selle otsuse vastuvõtmises osalesid?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Staadioni ülevõtmise puhul näis vara väärtus EJL-le seega 1,5 miljoni võrra kõrgemana.
    Sama, kui ostad kelleltki pangalaenuga ehitatud maja ning lisaks 100% maja väärtusele tasud hiljem lisaks veel ka algse laenu ise pangale tagasi.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Saan sellest võlast nii aru, et linn andis omal ajal Florale 25 milj krooni, kuid hiljem nõudis selle raha tagasi ja see fikseeriti Flora võlana. Nüüd on siis linn leplikum ja nõustub EJLi investeeringuga samas summas Tallinna omanduses olevatele staadionitele, mis nagunii kavas olid, et ühtlasi selle ka võla tagasimaksena fikseerida.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas peters Vaata postitust
    Saan sellest võlast nii aru, et linn andis omal ajal Florale 25 milj krooni, kuid hiljem nõudis selle raha tagasi ja see fikseeriti Flora võlana. Nüüd on siis linn leplikum ja nõustub EJLi investeeringuga samas summas Tallinna omanduses olevatele staadionitele, mis nagunii kavas olid, et ühtlasi selle ka võla tagasimaksena fikseerida.
    Vahepeal ju liit ostis arena ära. Selle raha eest oleks saanud flora teha linnaga sama lepingu, et investeerivad infrasse, aga näed see jääb florale puhaskasumina.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Võlg tekkis Florale seoses ALe Coq Arena ehitamisega. (Savisaar tõmbas isikliku solvumise tõttu ehituseks eraldatud rahad tagasi)
    Et staadioni ehitamise ja haldamisega seotud kulutustest ja võlgadest (sh Jalgpalliliidu laen Florale, et ALC Arena riigi osalus välja osta) vabaneda ning klubi pankrotiohust päästa, müüs Flora ALC Arena Jalgpalliliidule..
    Põhimõtteliselt oleks pidanud kohustuse Tallinna ees omaniku vahetusega kohe üle võtma Jalgpalliliit.
    Millegipärast otsustas Jalgpalliliit alles tänavu juulis, et võtab kohustuse Tallinna ees enda kanda.
    Nüüd tegi Tallinn tasaarvelduse ALC Arena omaniku, Jalgpalliliiduga.
    Mis 1,5 millisest kingitusest te siin laulate?
    Ehk siis ma (isik A) ehitan maja ning võtan selle tarbeks isikult B laenu. Kui maja valmis, müün selle fikseeritud hinnaga isikule C. Nüüd, mitmeid aastaid hiljem, tuleb meelde, et oot-oot, mul on ju isik B ees ju veel võlg üleval.

Ning sa tahad nüüd väita, et see on tavaolukorras normaalne nähtus, et uus omanik C peaks hakkama eelmise omanik A vana võlga B ees klattima, kuigi ta on juba kogu ostuhinna isik B-le aastate eest tasunud?

Kui sellist kohustust ei olnud isik C-le esialgse ostu-müügilepinguga sätestatud, siis ma tahaks jah küsida, et mis huvi peaks olema isikul C tasuda või tasaarveldada isiku B kunagi ammu tekkinud võlga ning sekkuda tema jaoks täiesti suvalisse võlasuhtesse? Minu meelest tuleks siin eristada Flora ja Tallinna linna vahelist suhet ning Flora ja EJL vahelist suhet.

Kui see (EJL poolt kolmanda isikuna laenu arveldamine) on infrastruktuuritoetus Florale, siis on see päris kobe summa. Huvitav, kas kellelgi on pakkuda ka teistele klubidele võimaldatavate toetuste summasid?
    Coraje, corazón y cojones.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Soovitan kuulata, väga palju head juttu ja erinevaid seisukohti + lisaks Mets räägib natuke rohkem, kui meediast seni lugeda on saanud.

https://www.youtube.com/watch?v=1BsjrPqJDuM

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

See 1.5 milli teema on nii ebaaus, kui saab veel olla. Tallinn=Eesti?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tannn Vaata postitust
    See 1.5 milli teema on nii ebaaus, kui saab veel olla. Tallinn=Eesti?
    Vaatame realistlikumalt. Kuidas Tallinna linn saaks olla nõus ettepanekuga, et kustutame võla Tallinna linna ees kui te ehitate ala Põlvasse uue staadioni. Iga omavalitsus ju kasutab enda rahasid/laene/investeeringuid enda piirkonna hüvanguks. Kui see võlg oleks Eesti riigile ja siis see raha investeeritaks ainult Tallinna, siis oleks see väga õigustatud küsimus, kuid antud situatsioonis ei saagi muud lahendust olla.

Mina jälgiks huviga, et kuhu teised ligi 800 000 eurot kulutatakse peale Hiiu staadionile suunatud 650 000. Sest kui Flora müüs staadioni kunagi EJL ja ei tasunud sellega ära võlga või polnud võlg osa müügi osast, siis nüüd oleks väga väga ebaeetiline ja vale kui sealt 1.5 miljonist kulutatakse ala teised 650 000 Flora arendamiseks. Kui tahetakse, et see asi oleks vähegi läbipaistev, siis see raha peaks täielikult minema teiste klubide infrastruktuuri ning arendusse.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Aga seda vastust endiselt ei ole veel saanud - Kas Flora on nüüd EJL selle 1.5 miljonit eurot võlgu või ei ole? Lihtne Jah-Ei vastusega küsimus.

Algupärane

Kuulasin seda Betsafe podcasti. Rüütli küsis, et kas rääkimine on õpitav või tuleb inimese natuurist?

Ma ütleks küll, et kindlasti on see õpitav. Ebamugav neile jah, sest pole see millega harjunud ollakse, aga nii on iga asjaga alguses.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vaatame realistlikumalt. Kuidas Tallinna linn saaks olla nõus ettepanekuga, et kustutame võla Tallinna linna ees kui te ehitate ala Põlvasse uue staadioni. Iga omavalitsus ju kasutab enda rahasid/laene/investeeringuid enda piirkonna hüvanguks. Kui see võlg oleks Eesti riigile ja siis see raha investeeritaks ainult Tallinna, siis oleks see väga õigustatud küsimus, kuid antud situatsioonis ei saagi muud lahendust olla.

Mina jälgiks huviga, et kuhu teised ligi 800 000 eurot kulutatakse peale Hiiu staadionile suunatud 650 000. Sest kui Flora müüs staadioni kunagi EJL ja ei tasunud sellega ära võlga või polnud võlg osa müügi osast, siis nüüd oleks väga väga ebaeetiline ja vale kui sealt 1.5 miljonist kulutatakse ala teised 650 000 Flora arendamiseks. Kui tahetakse, et see asi oleks vähegi läbipaistev, siis see raha peaks täielikult minema teiste klubide infrastruktuuri ning arendusse.
    Ma olen Sinuga täiesti päri, aga Rallikas esitas väga õigustatud küsimuse sellega seoses.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mis ajast hümni kolmandat salmi ei mängita?

Eesti koondislane Kasutaja gamer avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    mis ajast hümni kolmandat salmi ei mängita?
    JH FBst:

Väike infokild seoses hümni esitamisega koondise kodumängudel!
    Kõik me teame, et sel sügisel on koondise kodumängude korraldus veidike teistmoodi kui tavaliselt on olnud. Seoses nende piirangutega on ka hümni esitamine viidud digitaaltehnika maailma ning see toob kaasa UEFA poolse nõude - maha mängitakse vaid hümni esimene salm. Eesti Jalgpalli Liit on lubanud, et staadioniteadvustajad vaikivad kuniks publik lõpetab täispikkuses hümni laulmise. Kui piirangud jätkuvad ka järgmistel kodumängudel siis selleks võetakse kasutusele erilahendused, et hümn kõlaks täispikkuses esitatuna muusiku/muusikute poolt.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Voolaid R2 "Hommik!"
    09:06
    https://r2.err.ee/

oleme neid jutte juba kuulnud.
    Viimati muudetud purgeenius poolt : 21.10.20 at 10:38 Põhjus: edit

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

"Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

Tule taevas appi.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    "Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

Tule taevas appi.
    Ma jätan hetkel enda eelarvamused kõrvale, aga ma täpselt ei saanud aru, mis seekord Voolaid valesti ütles? Seal on ju tõepõhi all?

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma jätan hetkel enda eelarvamused kõrvale, aga ma täpselt ei saanud aru, mis seekord Voolaid valesti ütles? Seal on ju tõepõhi all?
    Eestis on kõva tase flora näitel. Tuleta mulle meelde mitmes meie liiga rankingu järgi on ? Pea kõik kutid kes mängivad väljaspool eestit on klubides mida ei saa oma liiga liidriteks nimetada...

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Eestis on kõva tase flora näitel. Tuleta mulle meelde mitmes meie liiga rankingu järgi on ? Pea kõik kutid kes mängivad väljaspool eestit on klubides mida ei saa oma liiga liidriteks nimetada...
    Mu arust oli see jutt üldine. Tõi Flora näite võitmisest ja siis üleüldise, et mida kõvemal tasemel võidetakse, seda parem. Mitte ei mõelnud, et Flora on kõva tase.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud