320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Kes järgmiseks treeneriks saab? Võib vist juba arutama hakata. Käin ühe lotovaliku välja: Kalasnikovs.
    Et äkki ei peaks võitjat otsima, vaid kedagi kes saab kaotajatega hakkama sest noh...
    Norbert Hurt või Pelle Pohlak oleks sobivad
    Olen Kuno kasulik idioot.

    Kommentaar


      Kui Eestis põrub nii klubi- kui koondisejalgpall, kas siis siin ei peaks liidu juht tagasi asutma? Ütlen seda olenemata sellest, et seni olen Pohlakut tema kiiksudest hoolimata siiski pigem austanud. Vägev töö on tehtud, aga nagu tunduks, et aeg on käes.
      reisisell.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
        Kui Eestis põrub nii klubi- kui koondisejalgpall, kas siis siin ei peaks liidu juht tagasi asutma? Ütlen seda olenemata sellest, et seni olen Pohlakut tema kiiksudest hoolimata siiski pigem austanud. Vägev töö on tehtud, aga nagu tunduks, et aeg on käes.
        Tema pole ju süüdi, vead tehti kunagi ammu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Tema pole ju süüdi, vead tehti kunagi ammu.
          That's what Lukashenko said!
          reisisell.ee

          Kommentaar


            Ootan huviga soccerneti ajakirjanike kirjutisi. Erilise huviga ootan härra Järvela asjandusi.
            Ja viitsib keegi korrata härra Voolaidi stastikat U21 peatreenerina? Oli nii, et ainuke võit ca 20st mängust oli San Marino vastu?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Voolaid - ootan kahe paki popkorniga lugemist tema pooldajatelt siin foorumis, kuidas on mõttekas sellise mehega pukis jätkata!
              Kaitsemäng = 0

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Voolaid - ootan kahe paki popkorniga lugemist tema pooldajatelt siin foorumis, kuidas on mõttekas sellise mehega pukis jätkata!
                Kaitsemäng = 0
                Tõtt öelda tema kaitsjaid ei ole liiga palju 😂
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Jalkaliit on teinud väga palju head tööd, tegelikult meeletult on tehtud. Mitte üks teine alaliit (va ehk Suusaliit mingil perioodil) ei ole olnud võrreldav. Kurb on nüüd fännina tõdeda, et mingid inimesed, eeskätt ilmselt siis Tarmo Lehiste, aga üldiselt kogu juhatus eesotsas presidendiga, on suutnud oma toimetamisega viia jalgpalli seisu, kus see ei olegi iseseisvusajal olnud. Kas te olete kurdid ja pimedad?

                  Alguses oli ehk lihtsam, polnud väga midagi kaotada ja suurest jalgpallist osasaamine andis pikalt krediiti. Alates 93 Kadriorus Portugali vastu olen käinud, ikka on olnud lootus. Nüüd napib seda aina enam ja eile staadionil lootust enam polnudki. Toetan ikka mängijaid ja jään toetama, ka neid, kes seal vb ei peaks olema. Ma ei tea, mis see pikk plaan on mille nimel võib mingi generatsiooni mängijaid lasta söödaks, et vahet pole kes peatreener on.

                  Aga austatud Jalkaliidu juhatus, teie valikud on viinud Eesti jalgpalli seisu, kust selle ülestoomine on juba praegu väga keeruline. Te olete lasknud mingitel diletantidel teha Eesti koondis(t)est paroodia, see on kõige hullem, mis saab ühe alaga üldse juhtuda. Võtke ennast kokku mehed! Ja kui toimunu on olnud teie maksimum, siis tuleb võtta sisse koht publiku hulgas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Tõtt öelda tema kaitsjaid ei ole liiga palju 😂
                    Ma võin siis olla see külaloll ja Pohlaku koer, aga mina ei oska Voolaidi süüdistada. Talle kasutada olevast inimmaterjalist ei võtaks Mati Alaver oma imerohtudega ka tulemust välja.
                    Siin ei ole asi riietusruumijuttudes või kolmese kaitseliini sobivuses, vaid aastate taguses tegemata töös. Kõigist Eesti jalgpalliteemalistest raadio- ja taskuhäälingusaadetest on mulle kõige teravamalt alati kõrva lõiganud need, kus keegi julgeb ausalt rääkida meie noorte olematust treenimisest. Kuskil aasta tagasi võttis eikaga rääkides Nõmme Unitedi Martin Klasen olukorra kokku umbes nii, et treenitakse vajaminevast poole vähem ja vananenud metoodikaga. Ja vabandust, aga selle koha pealt ei näe ma tõesti, kuidas liidu juhid seda muuta saaksid. Tugeva trenni jaoks peab olema nõudlus. Poisid, kes ise nõuavad, et neil kell 7 staadionivärav lahti tehtaks, et nad saaks enne kooli ühe pallitrenni teha.
                    Aga sellest alatreenimisest on nagu kõik kuidagi lollis lootuses mööda vaadanud. Küll on olnud probleemiks lolli rootslase suutmatus salapärast vene hinge mõista, küll Viggo romb ja Reimi kolmene kaitseliin. Ikka rääkisid kommentaatorid, ka Soccernetis, et kurat, meie mehed ei ole ju nii halvad, tuleb oma mojo ja mängurõõm leida ja küll ta läheb.
                    Ei, koondist ei aita õige peenhäälestus, selle sügavad puudused tekkisid aastaid tagasi neli trenni ja mäng nädalas rütmis elades. See on koormus, mida suudaks iga terve inimene muu elu kõrvalt kaasa teha, mitte tippsportlase vormimine. Nüüd ongi seis, kus pea ei lõika ja jalad ei kanna ja Vest on vist süüdi, et ta piits käes staadioni kõrval ei seisnud.
                    Praeguses seisuks peaks kuskilt sahtlist Teituri numbri üles otsima ja kutsuma ta jälle elementaarset kaitsmist õpetama.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Nüüd sügisel pole see reaalne ja mõistlik, kuna kõik kolm vahetasid alles klubi, aga kevadistes akendes võiks kindlasti kohale kutsuda Jürgensi, Vetkali ja Paskotši (+ Šapovalov?).

                      Ma ei mõtlegi, et peaks nad tõenäolises Rahvuste Liiga relegatsiooni playoffis kõik korraga põhisse panema, aga mingitmoodi peaks neid meestekoondisesse hakkama kaasama. Vahetusest sisse tulla vms. Kui mingit arvestatavat tasemetõusu tahame näha tulevikus, siis peaks see ju nende pealt tulema, kohaliku liiga vanuses 20+ heeroste peale pole mõtet loota.

                      Kommentaar


                        Kesa võib oma numbritega kohe tulla, aga ma pakuks, et Voolaid on koondist ühe aastaga ~5-6 aasta jagu noorendanud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kesa võib oma numbritega kohe tulla, aga ma pakuks, et Voolaid on koondist ühe aastaga ~5-6 aasta jagu noorendanud.
                          Eks ta on ise uuendanud, aga eks mingilmääral on see vanus alla kukkunud ka loomulikul teel. Aksalu kukkus eest ära (35a), Klavan ei esinda enam (34a), Kams lõpetas karjääri ära, Lepmets kukkus oma lolluste tõttu ära. Siinkohal ma ehk isegi Järvelaga nõustuks, et kui peale järgmist kahte rahvuste liiga mängu ikka tulemust kuskilt ei tule, siis võib hakata seda poolakate väljendid [B] "Blamaž, katastrofa, tragedia!"/B] kasutama.

                          Kommentaar


                            Ma usun, et kui Voolaid see aasta ühtegi mängu ei võida või punkti ei teeni, siis on meil 2021 uus treener puldis.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                              Nüüd ongi seis, kus pea ei lõika ja jalad ei kanna ja Vest on vist süüdi, et ta piits käes staadioni kõrval ei seisnud.
                              Vist on siin lauses vale sõna. Ongi süüdi. Täna vest seletab, et tema nägi juba 10 aastat tagasi, et seis muutub selliseks. Tulevad halvad ajad. Nii? Ja mis ta siis tegi? Aega oli maa ja ilm, et seda laksu leevendada.
                              See on eriline ülbus sellist tagant järgi tarkuse juttu ajada ja sellele kaasa noogutamisele ei oskagi viisakat nimetust anda. Kui on eksitud, peab vastutama.
                              Kokkuvõttes - täielik hullumaja. Voolaid ei päde, ei ole varianti ka mitte, et tema all koondis hakkaks mängima. Kõige nõrgem peatreener by far, kes meil olnud on.
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Njh, kui kümne aasta pärast olukord endiselt kiita pole, siis ilmselt tuleb keegi jälle tõdemusega esile, et tegelikult 10 aastat tagasi oligi kõik totaalselt nihu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X