320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See üks pennal ongi ju ainukene õnnestumine koondiseakende vahepeal Liivakul, Premiumis pink ja Island klubi vastu hoidsid tema soorituse järgi kõik peadest kinni. Jääb arusaamatuks.
    Marinit tore taas koondises näha.
    Lepik - noh meil vist on tipuründajate kriis ka.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Mina ei näe Lepiku koondisse kaasamises mingit probleemi, olen seda hetke juba vaikselt kaks aastat oodanud. Oma mängijaomadste poolest sobib ideaalselt koondise tipuründajaks, aga siiamaani on tervis alt vedanud ja ega seegi hooaeg pole tervis temaga ülemäära sõbralik olnud.

      Kommentaar


        Lepikust ma saan veel natuke aru. Ütleme, et on Talent ja tuli lihtsalt just vigastusest tagasi. Aga F. Liivak, 24. aastane. Ei saa isegi Eesti liigas põhimeheks - see hooaeg ~32 minutit mängu kohta, nendes 18. mängus kus ta peale on saanud.

        Kunagi ma olin kurb, et miks võetakse Eesti liiga mehi välismaa meeste asemel. Nüüd on saavutatud uus madalseis ja võetakse Eesti liiga varumehi. Müsteerium.

        Kommentaar


          Tegelikult huvitav, et kas Voolaid näiteks Henn'iga juttu rääkis? Et miks Henn eelistab Allikut alustavas rollis ja mis mõttekäik siis viis selleni, et Liivak siiski parem valik koondisesse, kuigi kehvem valik Florale.

          Rääkimata mõne teise võistkonna ründavast mängijast, kes on veel säravamat stätsi teinud.

          Kommentaar


            Sander Kapper - Viljandi põhimees, 21 mängu, 2 väravat, 8 söötu. Parem ründaja, parem äär, isegi paremkaitses mängud.
            Frank Liivak - FC Flora pingimees, 18 mängu, 0 väravat, 3 söötu. Ääremängija, vajadusel ka tipurünne.
            Täitsa suvaline näide.
            Aga jään lootma eepilisele micdropile, mis ühes sellega oleks koondise väravapõua lõpetajaks!
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Lepik on selline suht idekas vahetusmees, kes tuleb ja teeb. Eelmisel hooajal lõi Serbia tipule 2 väravat vahetustest tulles.

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Sander Kapper - Viljandi põhimees, 21 mängu, 2 väravat, 8 söötu. Parem ründaja, parem äär, isegi paremkaitses mängud.
                Frank Liivak - FC Flora pingimees, 18 mängu, 0 väravat, 3 söötu. Ääremängija, vajadusel ka tipurünne.
                Täitsa suvaline näide.
                Aga jään lootma eepilisele micdropile, mis ühes sellega oleks koondise väravapõua lõpetajaks!
                Ma ise mõtlesin ka, et Kapper oleks parem valik. Teisena tuli mul meelde Veelma Tammekast. Isiklikult pole midagi Liivaku vastu, aga ei ole hästi mänginud ja kunagisest tasemest on kaugel hetkel.

                Kommentaar


                  Sel aastal tuli ja lõi Levadiale kaks. Teise löömisel sai kahjuks taas vigastada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Sel aastal tuli ja lõi Levadiale kaks. Teise löömisel sai kahjuks taas vigastada.
                    Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!
                      Küsimusi on olulilselt rokem kui on vastuseid, see on päris kindel. Kindel on ka see, et mina kui kunagine pea kõikide koondisemängude külastaja, ei kavatse oma jalga ühelegi koondisemägule tõsta ja seda seni kuniks pole koondisega seotud otsuste tegemine muutnud läbipaistvaks ja õiglaseks. Tean, minu probleem ja tean, et ma pean sellega ka elama. Lihtsalt on nii kopp ees sellest jandist, ringkaitsest ja valimatust roosamanna PRist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!
                        väga hästi öeldud.
                        Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)
                        //

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                          väga hästi öeldud.
                          Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)
                          Vaatasin just et malta klubid saavad 3500.- per mängija per mäng.
                          Selle loogika järgi teenib Flora hetkel umbes 91 000 kahe mängu pealt.
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                            Vaatasin just et malta klubid saavad 3500.- per mängija per mäng.
                            Selle loogika järgi teenib Flora hetkel umbes 91 000 kahe mängu pealt.
                            Kuni Rahvuste liiga loomiseni maksis UEFA klubidele EM-valikmängude eest ja FIFA MM-valikmängude eest ei maksnud, vaid kindlustas mängijaid. Eelmine Rahvuste liiga oli EM-valikmängude osa ja selle eest maksis UEFA klubidele. Praegune MM-valiktsükli eelne Rahvuste liiga toimub esmakordselt ja kas selle eest makstakse, ei ole teada, aga pigem ei. Kevadel algavate MM-valikmängude eest kindlasti ei maksta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                              väga hästi öeldud.
                              Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)
                              Ei sõltu liigast.

                              Kommentaar


                                Kas keegi võiks Voolaiule edasi öelda, et klubidele enam raha ei maksta
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X