320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kui ma oleks ajakirjanik, siis ma küsiks Reimi käest täiesti kurjal moel pressikonverentsil, miks on Sander Puri koondises. Mees, kes ei ole saanud hakkama, mitte kui millegagi, sa võtad koondisesse. Täielik müstika.
    Portaalist:

    Sander Puri osas hindab Reim kõrgelt tema mitmekülgsust. "Sander kogub vaikselt hoogu. Tal on kuhjaga kogemust ja suudab võistkonda erinevatel positsioonidel aidata," ütles Reim.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Portaalist:
      Kogub vaikselt hoogu? Nagu päriselt ka või? Selliste baaside põhjal Reim võtabki tegelasi koondisesse? Koondises on just ja nüüd vaja tegelasi, kes suudavad anda uut hingamist koondisesse. Viimase 13 vooru põhjal ei ole Puri saanud mitte kui millegagi hakkama. Nagu reaalselt. Selleks ei pea olema Kalju ega Flora fänn. Andestust, aga see Puri kaasamine on täielik haip. Lõpetagem see bullshit ikka ära. Ma enne kaotan koondisega 0-5 ja ma näen uusi noori platsil, kellel süda tilgub verd, et mängida saaks, kui olen rahul tegelastega, kes lihtsalt tiksuvad kohapeal.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Kogub vaikselt hoogu? Nagu päriselt ka või? Selliste baaside põhjal Reim võtabki tegelasi koondisesse? Koondises on just ja nüüd vaja tegelasi, kes suudavad anda uut hingamist koondisesse. Viimase 13 vooru põhjal ei ole Puri saanud mitte kui millegagi hakkama. Nagu reaalselt. Selleks ei pea olema Kalju ega Flora fänn. Andestust, aga see Puri kaasamine on täielik haip. Lõpetagem see bullshit ikka ära. Ma enne kaotan koondisega 0-5 ja ma näen uusi noori platsil, kellel süda tilgub verd, et mängida saaks, kui olen rahul tegelastega, kes lihtsalt tiksuvad kohapeal.
        Olles näinud vist kõiki Kalju mänge sel hooajal, siis ma küll ei nõustuks, et ta millegagi hakkama ei saaks või tahtmine puuduks. Resultatiivust pole tõesti olnud, aga seda pole tervel Kaljul olnud.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Olles näinud vist kõiki Kalju mänge sel hooajal, siis ma küll ei nõustuks, et ta millegagi hakkama ei saaks või tahtmine puuduks. Resultatiivust pole tõesti olnud, aga seda pole tervel Kaljul olnud.
          Päris naljakas, kuidas fännid näevad olukorda ühtviisi ja ajakirjanikud teistviisi. Isegi Roosad Pantrid ei saa sellest Puri kaasamisest aru. Jään oma seisukohale kindlaks, Puri ei vääri koondise kutset. Kaspar Paur on 5x näljasem kui Puri.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Päris naljakas, kuidas fännid näevad olukorda ühtviisi ja ajakirjanikud teistviisi. Isegi Roosad Pantrid ei saa sellest Puri kaasamisest aru. Jään oma seisukohale kindlaks, Puri ei vääri koondise kutset. Kaspar Paur on 5x näljasem kui Puri.
            Hetkel paistavad treeneri valikud sellised mugavusvalikud...
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Reim kuulab arvatavasti ka kõrvalisi soovitusi koondise osas, seega oma soovid tuleks varem esitada

              Kommentaar


                Vestlesin eile Konstantin Vassiljeviga erinevatel Eesti koondisega seotud teemadel. Olukord praegu ja selle põhjused, uue tõusu eeldused, muutused Euroopa koondiste maastikul võrreldes 10 a taguse ajaga jm.

                112-kordne internatsionaal, 2011. aasta jalgpalliime kandetala Konstantin Vassiljev ei salga, et Eesti meeskonnal on praegu käsil raskem periood. Uueks tõusuks on Kostja hinnangul vaja, et (uutes) Eesti koondislastes kasvaks julgus, sest just selle abil on võimalik küündida hinge helisema panevate tulemusteni.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                  Vestlesin eile Konstantin Vassiljeviga erinevatel Eesti koondisega seotud teemadel. Olukord praegu ja selle põhjused, uue tõusu eeldused, muutused Euroopa koondiste maastikul võrreldes 10 a taguse ajaga jm.

                  https://soccernet.ee/artikkel/konsta...-vutimaastikul
                  Pole enam koondiseid, kes ei taha üldse jalgpalli mängida ja keskenduvad ainult vastase mängu lõhkumisele. Isegi Gibraltar, Andorra ja Fääri saared tahavad jalgpalli mängida ja väravat lüüa, sest arusaam, et mänge saab võita ainult väravaid lüües, on jõudnud igale poole," sõnab Vassiljev.
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    kes ei uskunud pärast valikgruppide loosimist, et praeguses seisus on viimase koha vältimine siin grupis korralik saavutus, siis vaatame otsa suurima kihlveokontori numbritele.

                    21.03.19 Põhja-Iirimaa - Eesti 1.4-4.6-11
                    24.03.19 Põhja-Iirimaa - Valgevene 1.85-3.25-5.50
                    08.06.19 Eesti - Põhja-Iirimaa 5.25-3.2-1.9
                    11.06.19 Valgevene - Põhja-Iirimaa 3.0-3.0-2.8

                    lõppkokkuvõttes tulemused olid küll sarnased, aga järjestikused mängud annavad päris selge pildi jõudude vahekorrast. nüüd oleme ilmselt ka olukorras, kus valgevene käest tuleb saada vähemalt 4 punkti ja siis võiks ju valiksarjaga isegi rahul olla. sellised saunad saksamaalt on emotsionaalselt valusad, aga suures pildis ei mängi mitte mingit rolli, ainult suur häbi, sest me asume kahel nii erineval planeedil. ma pean tunnistama, et kui ma eilset algkoosseisu nägin, siis lootsingi võimalikult häbiväärset kaotust, sest ainult nii on võimalik siit paigalseisust edasi minna. kuigi ma ei kujuta ette, kuidas me seda praeguste EJL filosoofide abil teeme. aga kui U19 ei suuda Balti turniiril kaks aastat isegi Lätile-Leedule-Soomele väravat lüüa, siis ka lähiajal on raske näha, et me saaks selle sammu edasi astuda. üks 2003 sündinute põlvkond ka Eesti jalgpalli täielikult päästa ei saa. ja olles hiljuti näinud ühte U17 eliitliiga kohtumist, siis sel tasemel jalgpalli mängimiseks ei peaks isegi jalgpallitrennis käima, vaid piisaks korralikust füüsilisest vormist läbi kergejõustiku.

                    inimressurssi Eesti oludes on meil jalgpallis ohtralt, aga jalgpall teeb Eesti spordile hetkel ikka suure karuteene, sest läbi jalgpalli, vähemalt hetkel, me tippsportlasi kasvatada ei suuda. ja samal ajal lükkab Island ära Türgile, kes mõned päevad tagasi alistas maailma hetke parima koondise Prantsusmaa, et liigume me nendegagi võrreldes teises maailmas. äkki nüüd oleks aeg teha põhjapanevaid järeldusi, et mis on valesti ja kuidas edasi ja kas üldse edasi või suuname andekamad lapsed teiste spordialade juurde, kus neist tipptasemel tegijad vormitakse?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      ...äkki nüüd oleks aeg teha põhjapanevaid järeldusi, et mis on valesti ja kuidas edasi ja kas üldse edasi või suuname andekamad lapsed teiste spordialade juurde, kus neist tipptasemel tegijad vormitakse?
                      Hah. Järeldused. Good one kindlasti

                      Muidu võiks ju proovida paremad pojad saata suusatamist päästma, aga suusatamises peab ju veel kauem kestma, kui 90min, mis praegugi üle jõu käib
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Kes on need mängijad, kelle Reim igaveseks puhkusele saadab?
                        Puri, Kams, Dmitrjev, Ojamaa ja Kallaste?

                        Kommentaar


                          Minu tagasihoidliku, kuid kindla arvamuse kohaselt algab meie probleem juba noorteklassidest. Tehnika, esimene puude ja üldine pallikäsitlus. Surve all ei suudeta palli omaks võtta ja seda kaaslastele sööta, ometigi seda peaks lastele õpetama juba algusest peale, siis, kui nad palli hakkavad puutuma. Kui oli Inglise ja Hollandi mäng, siis de Jong sai palli, isegi siis, kui kaks meest oli seljas ja sealt ta pani mängu käima. Meie koondises poelks see vüimalik, sest surve all olevale mehele ei söödeta, sest tajutakse,e t ta ei tule sealt välja. Just seda peaks julgustama noorteklassist peale, et mängida surve all olevale mehele palle, et nad oleksid selleks valmis ja oskaks tegutseda. Sõbranna vend on Eesti u 19 koondises, mängis Balti turniiril ja sai treenerilt pragada, kui hakkas oma poolel vastase surve alt välja triblama (mis tal ka õnnestus). Selle peale sai treenerilt pragada, kuna Eesti koondises ni ei mängita ja riske ei tohi võtta. Aga kuidas sa mängu avad ja oma meeskonnale võimalusi tekitad, kui ei riski ja ei mängi palli siis, kui oled surve all? Noormees ise mängib välismaal, tõsi noortesattsis, kuid mitmed nimekad klubid on kutsunud teda oma akadeemiasse ja seal ta saab asjadega hakkama. Selle taustal ei imesta, et Oliver Jürgens ei tule mängima U 17 koondise eest. Miks ta peakski!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas matys Vaata postitust
                            Minu tagasihoidliku, kuid kindla arvamuse kohaselt algab meie probleem juba noorteklassidest. Tehnika, esimene puude ja üldine pallikäsitlus. Surve all ei suudeta palli omaks võtta ja seda kaaslastele sööta, ometigi seda peaks lastele õpetama juba algusest peale, siis, kui nad palli hakkavad puutuma. Kui oli Inglise ja Hollandi mäng, siis de Jong sai palli, isegi siis, kui kaks meest oli seljas ja sealt ta pani mängu käima. Meie koondises poelks see vüimalik, sest surve all olevale mehele ei söödeta, sest tajutakse,e t ta ei tule sealt välja. Just seda peaks julgustama noorteklassist peale, et mängida surve all olevale mehele palle, et nad oleksid selleks valmis ja oskaks tegutseda. Sõbranna vend on Eesti u 19 koondises, mängis Balti turniiril ja sai treenerilt pragada, kui hakkas oma poolel vastase surve alt välja triblama (mis tal ka õnnestus). Selle peale sai treenerilt pragada, kuna Eesti koondises ni ei mängita ja riske ei tohi võtta. Aga kuidas sa mängu avad ja oma meeskonnale võimalusi tekitad, kui ei riski ja ei mängi palli siis, kui oled surve all? Noormees ise mängib välismaal, tõsi noortesattsis, kuid mitmed nimekad klubid on kutsunud teda oma akadeemiasse ja seal ta saab asjadega hakkama. Selle taustal ei imesta, et Oliver Jürgens ei tule mängima U 17 koondise eest. Miks ta peakski!
                            Koondis, mis on hetkel vaieldamatult kõige potentsiaalikam ja ka mänguliselt täiesti okei. Tulemused on ka korralikud olnud.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Külastage mõnda noorteturniiri Eestis ja kui jalgpallist vähegi midagi arusaate, siis saate kiirelt aru, mis probleemid meil on
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                                Külastage mõnda noorteturniiri Eestis ja kui jalgpallist vähegi midagi arusaate, siis saate kiirelt aru, mis probleemid meil on
                                Mis need probleemid on siis?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X