320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust

    Tundub, et treener tegi lihtsalt pragmaatilise valiku, eelistades kogemusi ja kindlust, et auga aasta lõpetada ja seeläbi omale uueks aastaks töökoht kindlustada, et siis jätkata uue meeskonna ehitamist. On ta ju korduvalt öelnud, et ta tahab publikule eelkõige tulemustega rõõmu pakkuda. Ja noh, kui nende mõne kogemustega venna kõrval on ikkagi Kreidad ja Sorgad väljakul, siis on raske mehele pahaks panna, et ta tahab head tulemust saada.

    Ta tänane lause "Pole nii, et noored peale ja vahet pole, mis tuleb" on mu arust kogu eelkirjutatu mõttes väga kõnekas. Ja ei tasu ju ka ära unustada, et Ukraina ei ole mingi Valgevene või taoline sats - Ukraina koondise nimekiri on täis mehi, kellest jalgpallisõbrad on korduvalt kuulnud. Ukraina pole aasta aega kaotanud, tänavu on Serbiale viiekas pandud ja viimati võideti Portugali ennast ...
    Vaatas Ukraina satsi ja mõtles publikule rõõmu pakkuda. Kindel Puri, Jäägeri ja Anieri pauk. Vihmann ka puudu veel. Rõõmu on kindlasti palju. Läheme umbes seisma oma kasti ette. Puri teeb 2 meetri kauguselt midagi pressingu moodi ja kes mida oskab. Kui enam oskab. Muidugi luuavarrest võib ka pauku tulla. Peab lootma.
    Ise pakuks kahe mänguga köetakse meile kümpa ringis sisse. Ise ehk ühe lööme, kui mingi ime korral peaks mõni raamilöök tulema. Ise eriti ei panustaks sellele.

    Üldiselt, kui tehti kingitusi vanematele. Küll sellepärast, et nad on sügisedõied või karjääri lõpu puhul. Siis oleks võinud kutsuda koondisesse ka Tuleviku staari Indrek Ilvese, kes lõpetab. Küttis Tammekale kolm ka alles.
    Lisaks Hr. Neemelo isiklikult. TVMK eest ikkagi pani hullu kunagi. Ning Neemelo värava Türgi vastu võõrsil oli ju puhas maasikas. Õigemini see lennuki cele oli lagi.
    Zakariat proovida kui tal nüüd pass on. Ka pull omamoodi.
    Igasugune “noortekoondise” jutt on ka kohe paugust seljuhul välistatud. Head, kogenud mehed. Peaks tulemuse ära tooma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Vaatas Ukraina satsi ja mõtles publikule rõõmu pakkuda. Kindel Puri, Jäägeri ja Anieri pauk. Vihmann ka puudu veel. Rõõmu on kindlasti palju. Läheme umbes seisma oma kasti ette. Puri teeb 2 meetri kauguselt midagi pressingu moodi ja kes mida oskab. Kui enam oskab. Muidugi luuavarrest võib ka pauku tulla. Peab lootma.
      Ise pakuks kahe mänguga köetakse meile kümpa ringis sisse. Ise ehk ühe lööme, kui mingi ime korral peaks mõni raamilöök tulema. Ise eriti ei panustaks sellele.

      Üldiselt, kui tehti kingitusi vanematele. Küll sellepärast, et nad on sügisedõied või karjääri lõpu puhul. Siis oleks võinud kutsuda koondisesse ka Tuleviku staari Indrek Ilvese, kes lõpetab. Küttis Tammekale kolm ka alles.
      Lisaks Hr. Neemelo isiklikult. TVMK eest ikkagi pani hullu kunagi. Ning Neemelo värava Türgi vastu võõrsil oli ju puhas maasikas. Õigemini see lennuki cele oli lagi.
      Zakariat proovida kui tal nüüd pass on. Ka pull omamoodi.
      Igasugune “noortekoondise” jutt on ka kohe paugust seljuhul välistatud. Head, kogenud mehed. Peaks tulemuse ära tooma.
      Paistab, et reaalselt on veel palju fänne kes eelistavad pigem nooremat kaardiväge näha. Enamus rahvast siin foorumis aga on liikunud selles suunas, et arusaam noorte liiksest kasutamisest ja mitte tulemusest on selgelt näha ja peaks eelistama paremat kaardiväge mis saadaval mida nüüd ka meie peatreener eelistab. Kusjuures viimases intervjuus (Kostja filmiga seoses) Kink ütles selgelt, et Eestis on paremad mehed kui hetkel kes koondisekutseid saavad. Toetan 100% seda. Paljud neist noortest on vaikselt jõudmas sinna ikka kus neid enam noorteks nimetada ei saa ja juba tulevad U17 jne satsist nimekamad vennad peale aga mida need nn "noored" kes siis Pehhrsoni, Reimi käe all ja ehk Rüütli lõpuajal mänginud on ka reaalselt saavutanud? Kaua me testime mingeid vendi kui on selgelt näha, et sinna sobivad teised isikud (nii noortematest kui ka vanematest)
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
        Paistab, et reaalselt on veel palju fänne kes eelistavad pigem nooremat kaardiväge näha. Enamus rahvast siin foorumis aga on liikunud selles suunas, et arusaam noorte liiksest kasutamisest ja mitte tulemusest on selgelt näha ja peaks eelistama paremat kaardiväge mis saadaval mida nüüd ka meie peatreener eelistab. Kusjuures viimases intervjuus (Kostja filmiga seoses) Kink ütles selgelt, et Eestis on paremad mehed kui hetkel kes koondisekutseid saavad. Toetan 100% seda.
        Kuidas sellest kirjatükist peaks aru saama? Või mis sa päris täpselt öelda tahad ? Mul jookseb kuskilt keskelt error.exe sisse sellise asja peale. Täiesti black out, nagu Estonia. Lasin toas 5 min praegu Mehha Mehha, maa kutsub. Mehha, Maa. Mehha, Maa kuuleb. Maydaymayday.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Kallaste pole oma praeguses klubis veel vahetusest sekkunud. Küll aga on näiteks viimased kaks mängu 90 mintsa pannud.
          Ok, minu paha, usaldasin transfermarkti liiga palju.
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Kuidas sellest kirjatükist peaks aru saama? Või mis sa päris täpselt öelda tahad ? Mul jookseb kuskilt keskelt error.exe sisse sellise asja peale. Täiesti black out, nagu Estonia. Lasin toas 5 min praegu Mehha Mehha, maa kutsub. Mehha, Maa. Mehha, Maa kuuleb. Maydaymayday.
            eesti koondis peaks eelistama vanemat kaardiväge kui noori

            said?
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
              eesti koondis peaks eelistama vanemat kaardiväge kui noori

              said?
              Ei pea eelistama? Vanuse tõttu ei peaks meie tasemega koondis küll kedagi eelistama see on lollus. Kui ikka noor mängib väga hästi ja tõestab ennast nädalast nädalasse, siis ei tohiks talle eelistada vanemat kaardiväge. Täielik nonsense.

              Kommentaar


                If you're good enough, you're old enough.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ei pea eelistama? Vanuse tõttu ei peaks meie tasemega koondis küll kedagi eelistama see on lollus. Kui ikka noor mängib väga hästi ja tõestab ennast nädalast nädalasse, siis ei tohiks talle eelistada vanemat kaardiväge. Täielik nonsense.
                  Jõudsin ära oodata, millal ma Nasfaliga nõus olen.
                  Jääger on üks sümpaatsemaid mängijaid ja absoluutselt midagi pole tema vastu ning näen teda rõõmuga koondises.
                  Aga mees on sel hooajal Premium Liigas mänginud 270 minutit. Jah tema klass on teada ja ta sa tead mida sa saad.
                  Aga hetkel tundub, et Voolaid vaatas vastaste koosseisu ja lõi vedelaks. Ei ole julgust Kuusk vette visata Ukraina vastu. Võimalus, mille Märten on tegelikult selle hooaja põhjal ära teeninud.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Jõudsin ära oodata, millal ma Nasfaliga nõus olen.
                    Jääger on üks sümpaatsemaid mängijaid ja absoluutselt midagi pole tema vastu ning näen teda rõõmuga koondises.
                    Aga mees on sel hooajal Premium Liigas mänginud 270 minutit. Jah tema klass on teada ja ta sa tead mida sa saad.
                    Aga hetkel tundub, et Voolaid vaatas vastaste koosseisu ja lõi vedelaks. Ei ole julgust Kuusk vette visata Ukraina vastu. Võimalus, mille Märten on tegelikult selle hooaja põhjal ära teeninud.
                    Just, sama mõte lõi esimesena pähe, kui koosseisu nägin...lõi vedelaks.
                    Kui palju on üldse Eesti koondisel sõprusmänge tugevamate koondistega?
                    Kus siis kuklassehingajaid proovida, kui mitte sõprusmängudes?
                    Reim läks Saksamaa vastu turvaliselt 28+ koondisega.. ja tulemust teame kõik.
                    Eks näis, mis juhtub Hollandis.

                    Kommentaar


                      Puri? Oeh.
                      See on midagi uut - nägi sõprusmängu vastaste nimekirja ja otsustas seejärel ümber.
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                        eesti koondis peaks eelistama vanemat kaardiväge kui noori

                        said?
                        Miks see hea on ? See vanem kaardivàgi on väga hästi ennast tõestanud viimased aastad. Kaua veel ? Aaa no tegelikult võib Puri ja co olla edasi ka arenenud. Seepärast oleks võinud kutsuda kõik Premiumi veteranid kes lõpetavad. Samas ka need veteranid kes veel ei lõpeta see aasta. Las minna nii, siis tuleb kindlalt austusväärne tulemus. Muidu veel austatud jalgpalli spetsialist Kasper annab hüva nõu. Tra lupardid kui tahate noori näha, minge vaadake noortekoondiseid.

                        Kommentaar


                          Iga natukenegi mõtlev inimene saab aru, et vutis loeb mis on nüüd ja hetkel, mitte olukord, mis oli minevikus ja kui sümpaatne või kogenenud keegi oli või on. Kui ma oleks Märten Kuusk, küsiks ma küll endalt, mida perset ma pean veel tegema, et olla koondises, nagu tõsiselt. Kostja meil ju ütles, et koondisesse saamine on liiga lihtsaks muutunud. Jääger on ehtne näide sellest hetkel.

                          Kommentaar


                            Tean, et olen lootusetult hiljaks jäänud, aga siiski. Tekkis idee minna Amsterdami Holland - Eesti mängu vaatama. Kas veel on saadaval mingeid reisipakette või on mõni punt minemas kus veel ruumi paarile inimesele?

                            Kommentaar


                              On väga õige, et koondisekutseid ei peaks jagama noortele avansina. Samas kehtib see ka veteranidele, vanade teenete eest ei peaks neid samuti postkasti saabuma. Jäägeri kutsumine on seda mõistetamatum, et Kuusk oli koondisega kaasas juba sügisel. Kuidas septembris vigastuspausilt naasnuna ta kohe Kuusest, kellel on all täishooaeg, valimistabelis mööda purjetas on keeruline mõistatus, mida ei ava ka Voolaiu senised selgitused.
                              Jääb mulje, et koondisesse on kah jõudnud exceli tabel! Vanakeste ja noorte protsent peab mahtuma rangetesse piiridesse
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Iga natukenegi mõtlev inimene saab aru, et vutis loeb mis on nüüd ja hetkel, mitte olukord, mis oli minevikus ja kui sümpaatne või kogenenud keegi oli või on. Kui ma oleks Märten Kuusk, küsiks ma küll endalt, mida perset ma pean veel tegema, et olla koondises, nagu tõsiselt. Kostja meil ju ütles, et koondisesse saamine on liiga lihtsaks muutunud. Jääger on ehtne näide sellest hetkel.
                                Edasi arenama ja välismaale mängima minema, et treeneritel poleks kahtlustki. Ma arvan, et ükski eesti liiga mängija ei peaks tundma, et koondise koht on kindel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X