320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris huvitav, et suhteliselt viisakas koondis mingiks suva mänguks kokku üldse aeti.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      loodan, et henn ikka läheb kaasa. oleks võinud need 3-4 florakat, kes imekombel punti saanud, ka võtta ühes, mis needki niisama siin passivad omaette.

      Kommentaar


        Osadele siin - kuidas see Häberli sugusele treenerile koondise mängijate (Flora) ette söötmine muidu välja näeb? Kaua ja kuidas neid "öigeid" mängijaid peita saab? Kas möni teine treener saaks ise valida?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Kõige kõnekam on mu arvates Lepistu eemalejäämine. Kui hooaja esimene pool oli tõesti pigem pettumus, siis sügisel olid ta esitused juba väga korralikul tasemel. Rahvuste liiga valikusse mitte mahtumisel oli argumente küll, aga praegusesse nimekirja mittekuulumine saab tähendada ainult seda, et temaga edaspidi absoluutselt ei arvestata. Oleks see sünniaasta siis Frolovi või Mošnikovi kanti, et justkui taseme poolest võiks veel vabalt A koondist esindada, aga päästeinglit enam ei ole, et anda siis juba noorematele võimalus. Lepistu puhul räägime aga parimasse mängijaikka jõudvast mängijast ja ma ei julge küll öelda, et meil valik keskväljale nii sügav oleks, et Lepistu radarilgi olla ei tohiks. Rääkimata tema liidriomadustest, mida meil koondises hetkel just liiga palju ei ole. Loomulikult on üldplaanis selge, et Eesti koondis on praegu ükskõik mis ajahetkel väga Flora keskne ka jalgpallurite tasemest tulenevalt, aga lihtsalt naljakas, et kui Lepistu ühte teist rohelist särki kandis, siis käis korralik pushimine ja nüüd siis juhuslikult temast enam ikkagi pole jalgpallurit.

          Vaštšuki puhul lähevad arvamused lahku ja ma päris täpselt ei olegi aru saanud, kas ta on Eesti koondise valikutes või ei ole. Mokaotsast ta poetanud on, et sooviks koondist esindada, aga ega eriti veenvad need avaldused pole olnud. Taseme poolest peaks ta ilmselgelt sees olema ja Voolaidi eelnimekirjas oli ta ka vist, et justkui eelmine treeneritetiim temaga arvestas, aga tundub, et enam siiski mitte.

          Kommentaar


            Minu jaoks on selle koosseisu juured kolm peamist küsimust. Miks ei ole kaasatud Pelti, Lepistut ja Mošnikovi?
            Anieri osas ilmselt on seos selles, et ta Paideltki palus nädalast lisapuhkust. Muidu leian, et ka tema peaks valikus olema.
            FC Flora

            Kommentaar


              Kui vinti peale keerata, siis üks pealkiri tulevikust - "Eesti koondise varustusega seotud tarneprobleemide tõttu otsustati erandkorras kasutada rohelisi särke. Koondise esindaja sõnul ei ole tegemist ametliku mänguga.."

              Kommentaar


                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                Ei ole enam aega 80 aastat oodata. Kui oled oma elust viimase 30 aasta jooksul ligi poole aasta õhtud veetnud erinevatel staadionitel koondisele kaasa elades, siis ei ole ju palju palutud üks karikas koju tuua.

                Ja selle karika välimus, lihtsalt vaimustav.
                https://www.ve.lt/naujienos/sportas/...ipeda-1460358/
                Üsna kõnekas minu enda jaoks on fakt, et ma seda karikat praegu üldse esimest korda nägin
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Üsna kõnekas minu enda jaoks on fakt, et ma seda karikat praegu üldse esimest korda nägin
                  2014 a. BT-l Liepajas sai karikat käega katsuda. Ilus karikas.
                  BT on siiski Euroopa vanim veel korraldatav rahvuskoondiste osalusel peetav karikaturniir.
                  Viimane aeg on karikas lõpuks Eestisse võita.
                  Häbi, et Eesti võitis BT-l viimati Lätit 90 a. tagasi, 1931 a. ja võitis Balti Turniiri viimati 1938 a.
                  Vana kolmepäevane, ühes riigis peetav formaat oli vinge.

                  Kommentaar


                    Kummaline lugeda teie probleeme. Suurim neist paistab olevat Flora ja Pohlaku olemasolu, väikseim koondise käekäik mänguväljakul. Selliste fännidega pole tõesti midagi teha.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kummaline lugeda teie probleeme. Suurim neist paistab olevat Flora ja Pohlaku olemasolu, väikseim koondise käekäik mänguväljakul. Selliste fännidega pole tõesti midagi teha.
                      Kummaline oleks see tõesti kui see kõik omavahel seotud ei oleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Kummaline lugeda teie probleeme. Suurim neist paistab olevat Flora ja Pohlaku olemasolu, väikseim koondise käekäik mänguväljakul. Selliste fännidega pole tõesti midagi teha.
                        Vastupidi, kritiseerijad just kirjutavad, et koondisesse ei saa parimad, vaid need kes Floras. Kummaline, et saa nii lihtsast asjast aru ei saa.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Peatreener pole tõenäoliselt neid valikuid väga sügavalt saanud tehagi, pole pukiski piisavalt olnud ju. Aeg näitab, kas vaatab teie poolt viidatud "super"talentidele. Hetkeseis on ikkagi abikate mõjutöö.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                            Vastupidi, kritiseerijad just kirjutavad, et koondisesse ei saa parimad, vaid need kes Floras. Kummaline, et saa nii lihtsast asjast aru ei saa.
                            Kui ma eelmise hooaja liigatabelit vaatan, siis on Flora seal ülekaalukalt esikohal. Oleksin mures kui kõik mehed oleksid Tallinna Kalevist.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kui ma eelmise hooaja liigatabelit vaatan, siis on Flora seal ülekaalukalt esikohal. Oleksin mures kui kõik mehed oleksid Tallinna Kalevist.
                              Aga siis võiks olla ju sümboolne koosseis. Sanneh, Gando, Natho ja Lubega välja. Saabki täitsa viisaka Alg11 + varu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Kui ma eelmise hooaja liigatabelit vaatan, siis on Flora seal ülekaalukalt esikohal. Oleksin mures kui kõik mehed oleksid Tallinna Kalevist.
                                Et siis koondise peaks automaatselt selle järgi moodustama, kes tuleb eesti meistriks? Sa vaatad ainult liigatabelit, ega ole kursis mis mehed kus klubides mängivad. Nojah, arusaadav kui eesti liigat ei jälgi. Aga usu, on mõningaid mängijaid veel, kes vääriks koondisekutset. Vaatame edasi ja loodame, et see nimekiri oli Hurda poolt ette söödetud.
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X